Büyü ve Musallat Olan Cinden Kurtulma

Musallat Olan Cinden Nasıl Kurtulurum

Musallat Olan Cin ve Büyü farklı şeylerdir. Büyü, tecrübeli, büyü konusunda bilgili, nefesi kuvvetli medyum ve büyücüler tarafından yapılır. Medyum ve büyücüler farklı boyutlarda yaşayan cinleri ve şeytani varlıkları kullanarak insanlara büyü yaparlar. Bu cinler ve şeytani varlıklar büyünün gerçekleşmesini ve etkilerinin ortaya çıkmasını sağlar. Fakat insana Musallat Olan Cin tamamıyla kendi isteği ile o kişiye musallat olmuştur.

İki durumda da cinlerden ve şeytani varlıklardan kurtulmanın tek yolu onları büyü bozmak için okunan dualar, sureler ve ayetler ile yakmaktır. 

 

Cin Çıkararak ya da Cin Yakarak Büyü ve Musallat Olan Cinden Kurtulma

Cin çıkarmak, cin yakmaktan farklıdır. Cin çıkarmak bedene giren cini ya da şeytanı yakmadan, öldürmeden çıkarıp geldiği boyuta geri göndermektir. Ancak cinleri yakmadan, büyü bozmak ya da cinden kurtulmak hiç kolay değildir. Çünkü cinler vücuda bir kere girdiğinde bir daha çıkmak istemezler. O insana verdikleri acılardan, kederlerden ve mutsuzluktan zevk alıp beslenirler. Her medyum ya da büyücü kendi yöntemiyle Musallat Olan Cini çıkarmaktadır. Tabi her zaman başarılı olduklarını söylemek zordur.

Cin yakmak ise, Kur’an’da yazan büyü bozma ve cinlerden korunma duaları okuyarak bedene giren cinleri yakarak öldürmektir. Cinler yakılarak yok edildiğinde büyü yapılan insan kendisine Musallat Olan Cin ve Büyüden kurtulmuş olur.

Büyü ve Musallat Olan Cinden Kurtulma

Musallat Olan Cin ve Büyüden Ne Zaman Kurtulunur?

Bir cinden şu kadar gün içinde kurtulunur, cin şu kadar günde yakılır demek mümkün değildir. Eğer vücuda giren cin zayıfsa en fazla 3 günde yakılabilir ancak bazı cinler yılan gibi deri değiştirebildiği için yaktıkça içinden başka bir cin çıkar. Bu cinler çok kuvvetlidir ama hiçbir cin Kur’an’daki dualara karşı duramaz. Eğer cin hemen yanmazsa dualar cin yanana kadar okunmaya devam edilir. Ne zaman ki cin yanar, Musallat Olan Cin ve Büyüden kurtuluruz ancak o’zaman dua okumaya son verilir.

Peki cinin musallat olduğu kişi kurtulduğunu nasıl anlar? Hocanın büyü bozduğunu söylemesi ya da cini yaktığını düşünmesi tek başına yetmez. Büyünün ve cinin etkisinde olan kişi bedenindeki cinin etkilerinin geçip geçmediğini kendisi ve yakınları yardımı ile takip etmelidir.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın