24 Saat İçinde İşe Yarayan Garantili Aşk Büyüleri

Birini sevdiğinde, onun da seni aynı şekilde sevmesini beklersin, ancak nadiren olur, ancak bu garantili aşk büyüleri 24 saat içinde çalışır, sorununun çözümüdür. Biz sizin için büyüyü yapabilecek cadılar topluluğuyuz, bu yüzden sizin için büyüyü yapmamıza izin verin, eğer yapmamızı istemiyorsanız, size yardımcı olabilecek bu ücretsiz büyüleri gözden geçirin.

Bunlar, istenen sonuçları 24 saat içinde olduğu kadar hızlı veren kanıtlanmış ve test edilmiş aşk büyüleridir. Çevrimiçi olarak kullanılabilen farklı büyü türleri olmasına rağmen, bazı basit büyüleri tartışıyor olacağım. İlk olarak, kişiden ve büyüyü yapma amacından emin olun.

Aşk İçin Cazibe Büyüsü

Kim hayatının aşkını onlara çekmek istemez ki? Bekar olmak bazen çok zorlaşıyor! Siz de hayatınızdaki birini çekmek istiyorsanız, bunu bir dolunay gününde yapın. Banyo bombalarıyla bir köpük banyosu hazırlayın veya küvete çikolatalı süt de ekleyebilirsiniz. En az dokuz kiraz alın ve en karanlık olanını bulun. Tüm bu kirazları yiyin ve size getirdiği zevkin tadını çıkarın. Bunu yaparken sevgilinizle yaşamı hayal edin ve onu ne kadar sihirli bir şekilde çekeceğinizi göreceksiniz. Bundan sonra iyice durulayın.

Garantili Aşk Büyüleri

Kayıp Tutkuyu Canlandırmak İçin Aşk Büyüsü

Zamanla ilişkinizin kıvılcımını kaybetmeniz çok doğaldır. Öz ve tutku başlangıçta olduğu gibi aynı kalmaz. Siz de böyle hissediyorsanız, o zaman bu büyü aşk hayatınızın tutkusunu canlandırmanıza yardımcı olacaktır. Tek yapman gereken pembe bir mum yakmak. Bu ikinizin de büyü gerçekleştirdiğinizde daha iyi çalışır birlikte. Mumu yaktıktan sonra, ellerinizi tutun ve mum yanmaya devam ettiği sürece, “Benim kanım (adınız) ve (ortakların adı) kanım bir, bizi tekrar birleştirin” diye sözleri söyleyin. Bu basit büyü ile ilişkinizin yeni bir dönüş yaptığını göreceksiniz.

Resimli Aşk Büyüleri

Bir resimle aşk büyüsü yapmak için, bu büyüyü yapmak istediğiniz kişinin resmini çekin. Telefonla gerçek bir resim çekebilir veya sadece o kişinin yüzünü gözünüzde canlandırabilirsiniz. Rahat ve sessiz bir yerde oturun. Resmine bakın ve onlarla konuşun ve onlar için ne hissettiğinizi ve sizin için ne hissetmelerini istediğinizi söyleyin ve “ Bana gel, seni arzuluyorum ” deyin. Ne kadar çok görselleştirirsen, o kadar çok çekeceksin.

Birini Aşkından Uzak Tutmak İçin Aşk Büyüsü

Birinin partnerinize çok yaklaştığını hissettiğiniz kısmı kimse sevmez. Çoğu zaman, birinin sizinle eşiniz arasına girmeye çalıştığını hissettiğimiz bu durumla yüzleşiriz. Birini sevginizden uzak tutmak için şunları yapın;

  1. Yeşil bir acı biber alın.
  2. Bir parça bez al.
  3. Bezin üzerine yeşil biber ve 2 kaşık şeker koyun.
  4. Üzerine limon damlaları dökün.
  5. Adını biliyorsanız bir parça kağıt alın ve sevgilinizden uzak durmasını istediğiniz birinin adını yazın ya da bu adımı atlayıp sadece o kişiyi düşünün. Kağıdı katlayın ve ardından bezin üzerine yerleştirin.
  6. Şimdi her şeyi bezle sarın ve bir gece terasa bırakın.
  7. Ertesi gün terastan bezi geri alın ve yerin 2 metre altına yerleştirin.

Bunu yaparak, yakında hiç kimse seninle hayatının aşkının arasına girmeden aşk hayatının normale döndüğünü göreceksin. Birini sevginizden uzak tutmak için yapılan garantili aşk büyüleri, doğru şekilde yapılırsa çok etkili bir büyüdür.

“24 Saat İçinde İşe Yarayan Garantili Aşk Büyüleri” üzerine bir yorum

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın