4 Çeşit Kara Büyüyü Keşfedin

Bugüne kadar hala birçok insan en derin arzularını gerçekleştirmek için kara büyü kullanıyor. Temel olarak, bu sadece istediğinizi kesinlikle yerine getirmenize yardımcı olacak daha güçlü bir büyü geliştirme yöntemidir. Açıkçası, kara büyü büyülerinin birçok farklı türü vardır;

Aşk İçin Kara Büyü Büyüsü

Birini sana aşık mı yapmak istiyorsun? Aşk hakkında konuşurken, Voodoo veya Hoodoo’yu denemeyi düşünebilirsiniz. Bazıları Voodoo bebeğinin sadece intikam için kullanıldığını iddia ediyor ve bu doğru değil. Aslında, birini çekmek için de kullanılabilir.

Voodoo uygulayıcıları için, lütfen çoğu Voodoo aşk büyüsünün gücün tezahür etmesi için bedensel parçalara (tırnaklar, saç vb.) İhtiyaç duyduğunu unutmayın. Hedefinizin DNA’sı büyüye eklendiğinde, bağlantı güçlü ve kırılmaz olacaktır. Bu nedenle, yazım denetleyiciniz bir Voodoo büyüsü yapmadan önce aşk ilginize göre kişisel bir eşya hazırlamanızı isteyecektir.

Bir resim işe yarayabilir, ancak kokulu bir gömlek veya çorap daha da iyidir. Bu tür bir Voodoo büyüsü, bir sevgiliyi geri getirmek için de kullanılabilir.

İntikam İçin Kara Büyü Büyüleri

Çok korkunç birinden intikam almanız mı gerekiyor? Muhtemelen intikam için kara büyü büyüleri en yaygın olanıdır. Genellikle beyaz büyü medyumlar tarafından evrene negatif enerji göndermeye teşvik etmez. Bu nedenle, arzunuz buysa, yalnızca kara büyü hedefinize zarar vermenize yardımcı olabilir.

İntikam büyü ve lanetler, bu tür, onların işlerini kaybedecek yapma gibi birinin hayatı için kötü şans, getirebilir ilişkilerini kopma ve hatta onların ölümüne sebep. Düşmanınızın çok acı çekmesini istiyorsanız, kara büyü büyüleri onlara psikolojik olarak baş ağrısı, kabuslar ve halüsinasyonlar görecek kadar işkence edebilir.

Başarı İçin Kara Büyü Büyüleri

Kariyerinizde veya mesleğinizde terfi mi almak istiyorsunuz? Profesyonel yaşamınızda büyük başarılar diliyorsanız, güçlü kara büyü büyüleri kesinlikle size yardımcı olabilir. Beyaz büyü de size başarı getirebilir, ancak özlediğiniz kadar değil. Kara büyü ile işi başka birinden alırsanız, olumsuz olaylar için endişelenmenize gerek yok.

Elbette büyü, başa çıkmanız gereken beklenmedik sonuçlar bırakacaktır, ancak her şey profesyonel bir medyum yardımıyla kontrol altında olacaktır. Bu nedenle korkmanıza gerek yok – sadece her zaman hayalini kurduğunuz işi size vermelerini isteyin. Kara büyü ile çalışırken spesifik olmanız gerektiğini unutmayın.

Kara Büyü

Kara Büyüyü Tersine Çevirmek İçin Büyüler

Yukarıda belirtilen semptomlardan herhangi birinden muzdarip olanlar için, öncelikle kontrol için bir doktora gitmelisiniz. Sağlık durumunuzu açıklayabilirlerse, bir kara büyü büyüsünün etkisi altındasınız.

Bu durumda ne yapmalı? Tek ve tek yol, size bağlı büyüyü tersine çevirmek için profesyonel bir medyum özel bir oturum istemektir. Kara büyü büyüleriyle yalnızca güçlü kara büyü baş edebilir. Bazı lanetler ve büyüler sizi nesiller boyunca takip edebilir, bu yüzden bu konuyu gözden kaçırmayın.

Peki kara büyü gerçekten işe yarıyor mu? Cevap Evet! Beyaz büyü ile başarılamayacak herhangi bir arzu veya dileğin varsa, o zaman başarı için kara büyüyü dene. Daha güçlü ve etkili, kara büyü büyüleri sadece isteklerinizi yerine getirmekle kalmaz, aynı zamanda farkındalığınız olmadan üzerinize atılan tehlikeli lanetleri de ortadan kaldırır. Bununla birlikte, onu kullanırken dikkatli olmalısınız çünkü bir kara büyü büyüsü ateşe geri dönebilir ve üzerinizde üç kat olumsuz etki bırakabilir.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın