41 DÜĞÜM BAĞLAMA BÜYÜSÜ BOZMA

41 düğüm büyüsü kara büyülerden sadece bir tanesi. Aslında bağlama büyüsü de diyebileceğimiz bu büyünün amacı iki kişiyi bağlamaktan çok uzaktır. Bir insanın hayatının, kaderinin, kısmetinin, emeğinin, rızkının, aklının, ruhunun bağlanması olarak adlandıracağımız 41 düğüm büyüsü son derece tehlikeli ve zararları büyük bir büyüdür.

Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir

Büyü yapılan kişinin her şeyi de bağlanmış olur. Bu bağlama kapatma anlamı da taşır. Büyü yapıldıktan sonra işleri bozulur, rızkı kapanır, her şey ters gider. Bazı durumlarda ölümle sonuçlanabilecek düğümlere de rast gelinmektedir. Huzur bırakılmayan, elinden her şeyi alınan bu kimseler için tek çare büyünün bozdurulmasıdır. Peki 41 Düğüm Büyüsü Nasıl Bozulur? Buna bir göz atalım.

Halk arasında sıklıkla tercih edilse de 41 düğüm büyüsü oldukça riskli bir işlemdir. İşlem vermiş olduğu etkili sonuçları ile meşhur olmuştur. Kara büyüler arasında yer alan bu büyü, kişinin ve çevresinin hayatını karartmak için yeterli güçtedir. Yerine göre kişinin iş, sosyal ve özel hayatını bitirmek için kullanılabilir. Fark edildiği anda ehil kişiler tarafından bozulması gerekir.

41 Büyü Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir Nasıl Anlaşılır

Bu büyünün pek çok belirtisi olabilir, önemli olan bu belirtilerin bir büyü etkisi olduğunu anlayabilmektir. Gerçek medyumlar kişinin manevi enerjisine bakarak üzerinde büyü olup olmadığını anlayabilir. Kişinin üzerinde büyü olduğu açığa çıkarsa, büyü bozma ya da diğer bir ismi ile büyü çözme çalışması yaparak kişinin üzerindeki büyü etkilerinin kaldırılması gerekir.

41 Büyü Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Ne Kadar Sürede Bozulur

41 düğüm büyüsü oldukça karmaşık bir işlemdir. Bu işlemi bozmak bir hayli zaman alır. Büyünün saatler içinde ya da bir günde bozulması mümkün değildir. Yapılan ilk büyü bozma işlemi, kişinin manevi enerjisini düzenlemeyi hedef alır. Bu enerji düzenlendikten sonra kişide büyük bir rahatlama görülür. Ardından çeşitli ritüeller ile büyü bozmaya başlanır. Büyü bozma ritüelleri tamamlandığında büyünün etkileri peyderpey ortadan kalkacaktır.

Büyüyü bozmak için farklı zaman dilimlerinde çeşitli ritüeller yapmak gerekir. Yapılan tek bir ritüel 41 düğüm büyüsünü bozmak için yeterli olmayacaktır. Büyü bozma yaptıran kişi bu işleme zaman tanımalı ve işlemin etkilerinin ortadan kalkması için sabırlı olmalıdır. Unutulmamalıdır ki bu büyüyü ortadan kaldırmak karmaşık ve zorlu bir işlemdir. Büyünün tamamen çözüleceği zaman dilimini bilmek mümkün değildir ancak işlemi gerçekleştiren ehil kişi aşağı-yukarı gerçeğe yakın bir tahminde bulunabilir.

41 Büyü Bağlama Büyüsünün Etkisi Kalkınca Büyü Yapılan Kişi Düzelir mi ?

Büyünün etkileri tamamıyla ortadan kalktığında kişi eski haline döner. Fakat kişinin büyü etkisi altında kaldığı süre içerisinde karakterinde değişimler oluşmuş olabilir. Bu değişimleri büyü bozma metotları ile ortadan kaldırmak ya da geri döndürmek mümkün değilse de çok zordur. Büyünün etkileri ortadan kalktıktan sonra, karakterde oluşan değişimlerin tamamı kişinin özgür iradesine kalmış bir durumdur.

Elbette büyü dünyası geniş olanaklara sahiptir. Gerçekten rahmani teslimiyete sahip, konuya vakıf, nefesi kuvvetli ehil kişilerden yardım almanız gerekebilir. Biraz zahmetli ve uzun dua seansları gerektirse de, manevi teslimiyetle Bağlama Büyüsü bertaraf edilecek, kişi tekrar huzuru bulup, önü açılacaktır.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın