Acemiyseniz Büyü Nasıl Yapılır?

Aşağıda sihirli bir büyü yapmanıza yardımcı olacak basit adımları bulacaksınız;

Bir Sunak Hazırlamak

Yeni başlayan biri olarak, bir ritüel gerçekleştirmeyi planlamadan önce hazırlamanız gereken ilk şey bir sunaktır. Süslü bir sunağa gerek yok, küçük bir masa veya üzerinde masa örtüsü olan bir tezgahtan yararlanabilirsiniz. Çoğu büyü için talimatların daima sunaktan bahsettiğini fark edebilirsiniz; bir şekilde büyü yapmadaki önemini anlayabilirsiniz.

Bu doğru; sunağınız kişisel kutsal alanınızı temsil eder ve bu, büyü yaparken son derece önemlidir.

Ruhani Bir Banyo Yapmak

Enerjinizi temizlemeyi asla ihmal etmeyin. Ritüel banyo yapmak, sihir yapmanın en önemli adımlarından biridir. Vücudunuzu şifalı bitkilerle karıştırılmış tatlı suya batırmak, büyü yapma seansı gerçekleşmeden önce hem bilinçaltınız hem de ruhunuz sakin ve rahat olacaktır.

Düzenli bir duş sadece vücudunuzu ferah ve temiz tutabilir; yine de, ruhsal bir banyo gibi sizi rahatlatamaz veya iyileştiremez. Suya eklediğiniz otlar ve uçucu yağlar huzursuz zihninizi iyileştirecek ve huzuru bulmanıza yardımcı olacaktır.

İşte olumsuzluğu gidermek için büyünüzden önce yapmanız gereken bir temizlik banyosu, şifa için etrafına çakra taşları yerleştirebilirsiniz;

  1. Duş alın, saçınızı yıkayın ve küveti temizleyin
  2. Küvetinizi doldurun ve suya üç kaşık deniz tuzu ekleyin
  3. Kendinizi küvete daldırın, rahatlayın ve kaçınmak istediğiniz tüm konuları kafanızda görselleştirin
  4. Rahatlama müziği açın (isteğe bağlı), gözlerinizi kapatın ve 5-10 dakika suda sakin kalın
  5. Suyu başınızın üzerine dökün ve ardından küveti boşaltın.
  6. Küvete oturun ve tüm sorunlarınızın yıkandığını ve kanalizasyondan geçtiğini hayal edin
  7. Saçınızın ve vücudunuzun doğal olarak kurumasına izin verin

Cildinize yapışan tuz koruyucu bir tabaka oluşturacaktır.

büyü nasıl yapılır evde

Niyetinizi Tanımlama

Bu çok önemli bir adımdır çünkü tüm büyüler, sihirli gücün verimli bir şekilde çalışması için saf niyet gerektirir. Bir büyü yapmadan önce lütfen kendinize “ neyi başarmak istiyorsunuz ” diye sorun ve nihai amacınızı belirleyin. Ayrıca, arzu ettiğiniz şey, sonuçları daha hızlı göstermesi için olabildiğince spesifik olmalıdır.

Sihirle çalıştığınız an, kendinize daima amacınızın kendinize veya çevrenizdeki insanlara iyilik getirmek zorunda olduğunu hatırlatın. Başkalarını incitmek veya intikam almak için büyü büyülerini kötüye kullanmayın çünkü karma bir gün geri gelecek ve beklediğinizden daha sert vuracaktır. Görselleştirme yaparken zihninizden tüm olumsuzluk izlerinden kaçının.

Niyetinizi tanımlamanın en etkili yolu, onu günlüğünüze veya en azından bir kağıda yazmaktır. Tavsiyemiz, niyeti belirtirken cümleyi ” istiyorum ” ile başlatmayı bırakıp yerine ” Henüz sahip değilim ” ile değiştirmenizdir. Ek olarak, evrene ve daha yüksek güce bir minnettarlık mesajı göndermek daha iyidir.

Mumlarınızı Yakmak

Büyü mum gerektiriyorsa, onları iyi aydınlatın ve sunağın üzerine yerleştirin. Bir mum yakma eylemi, yakında hayatınızda ortaya çıkacak bir değişikliği veya dönüşümü sembolize eder. Bir mumun tüm parçaları , evrenin dört temel unsuruyla bağlantılıdır ; bu nedenle, büyünün kapasitesini artırmak istiyorsanız onu kullanın.

Alev, Ateş elementini ifade eder. Balmumu, Dünya elementini sembolize ediyor Mum eridiğinde ve mumdan aşağı damladığında, bu görüntü Su elementini temsil eder. Sonunda, buhara dönüşen balmumu, Hava elementini gösterir.

Bir ritüel seansı sırasında bir mum yakmak, ruh haliniz de hafiflediğinden ve zihniyetiniz geliştiğinden faydalıdır. Mumunuzun alevi ve rengi zihninizi iyileştirebilecek daha pozitif enerjiler çekebilir.

Meditasyon Yapmak İçin Pratik Yapmak

Bu adıma ulaşırsanız, hedefiniz üzerinde meditasyon yapmaya hazırsınız demektir. Zihninizi boşaltmalı ve nihai arzunuza odaklanmalısınız. Meditasyonun büyü yapmak için son derece önemli olduğunu unutmayın.

Bu adımın anahtarı, uzun süre istediğiniz şeye konsantre olmak için zihninizi geliştirmektir. Sihir sadece mumları yakmak, sunağa malzeme koymak ve bir ilahiyi fısıldamak değildir. Aslında, bir büyünün başarısı, nasıl odaklandığına ve konsantre olduğuna bağlı olarak kişinin zihninde yatar.

Meditasyon, büyülerinizin gerçekten çalışmasını sağlayan şeydir. Profesyonel medyumlar göre, belirli bir büyünün iki farklı aşaması vardır, birincisi gücünüzü toplamak ve ona odaklanmak, ikincisi ise onu serbest bırakmaktır.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın