Adet Kanı Büyüsü Hangi Dualarla Bozulur?

En Etkili Adet Kanı Büyüsü Bozma

İnsanlar, beklediği sevgiyi hissetmeyince, ilgi görmeyince aynı şekilde karşılık almayınca büyük üzüntü duyabilirler. Hepimiz çevresinde bu sıkıntıları yaşayanları duymuşuzdur. Sevdiklerini normal yollarla elde edemeyeceklerini anlayan insanlar, başka yollara başvurur. Bu uygulamalardan biri de en güçlü bağlama büyüsü olan adet kanı büyüsüdür. Adet kanı büyüsü, çok kısa sürede sevdiğiniz kişinin size aşık olmasını, ilgi göstermesini sağlar. Adet kanı büyüsü yapan medyumların, tecrübeli ve usta olduğu taktirde kesinlikle etkili sonuçlara ulaşıldığı geçmişten günümüze kanıtlanmıştır.

Adından da anlaşabileceği gibi kadınların kullandığı bu büyüde amaç, adet kanlarını sevdiği kişinin yemek veya içeceklerinin içine koyup karşı tarafın yemesini beklemektir. Eğer gerçek medyum sizi bu konuda doğru yönlendirirse, kısa sürede sevdiğiniz size karşılık verecektir. Hijyen bakımından itici görünse de, bu popüler bu büyüyü tercih eden çok fazla kadının olmasının yanında adet kanı büyüsü yapan medyum hoca sayısının az olması, bu konuda seçiciliğin önemini artırmaktadır. 

Adet kanı büyüsünün etkileri altına giren kişiler kısa zaman içinde kendilerine büyü yapmış olduran kişilere karşı güçlü bir bağlılık hissederler. Karşı konulamaz duygular beslemeye başlayan bu insanlar sonraki zamanlarda da yaşadıkları bu duygusal anlamdaki değişimlerin bir büyünün etkisi ile olduğunu asla fark edemezler.

adet kanı büyüsü nasıl bozulur

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır ve Nasıl Bozulur?

Erkeklerin de kendi spermlerini kullanarak yapabileceği bu büyünün çok kaynakta kullanıldığı kanıtlanmıştır. Kara büyü grubunda yer alan bu büyünün bozulması her büyüde olduğu gibi uzmanlık ister. Kara büyü içinde yer aldığı için adet kanı büyüsünü bozmak daha uğraştırıcı ve zorlu olabilir. Bu nedenle güvenilir ve tecrübeli bir hocanın görmesi gerekir. Adet kanı büyüsü bozma işleminde diğer varlıklardan yararlanıldığı için yanlış yapılan bir büyü bozmada durum daha da zorlaşabilir. Adet kanı büyüsünü bozmak için dua okunabilir. Elbette her büyü bozmada olduğu gibi dualar, ayet-i kerimeler ve konuya özel çalışmalar yararlı olur. Ancak bunlar, bilgi ve tecrübe gerektirir. Diğer bir deyişle, kara büyü bozma yeterliliğine sahip olmak gerekir. 

Siz de kara büyü bozma, ak büyü bozma ya da her türlü büyü bozma işlemlerinde kendini kanıtlamış, yaptığı büyüyü tutturan, güvenilir ve tecrübeli hocamızdan yardım alarak sıkıntılarınızdan kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın