Adet Kanı Büyüsü Yapmak Günah mıdır?

Adet Kanıyla Büyü Nasıl Yapılır?

Büyü çeşitlerinin en etkilisi adet kanı ile büyü yapmak yani kadının regl olduğu gün akan kanıyla büyü yapmaktır. Böylesine etkili bir büyüyü tek başınıza yapmanız doğru olmayabilir, bu yüzden gerçek medyum aracılığıyla ve doğru ritüeller sayesinde adet kanı büyüsü etkisini gösterecektir. 

Halk arasında adet kanını şekere damlatarak eşine yedirme gibi uygulamalar vardır. Bizlere ulaştığınız taktirde adet kanı büyüsü yapmak için kullanılan doğru yöntem, doğru dualar ve doğru uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Eşler arasında yaşanan sorunlar veya evini terk eden eşi geri döndürmek için kullanılan bu büyü, doğaüstü güçler ışığında güvenilir medyum tarafından yapılmalıdır. 

Adet Kanı Büyüsü Ne Zaman Yapılmalıdır?

Bu büyüyü yapmak için en doğru gün her ayın ilk pazar günüdür. Yani, bu gün geçildiği anda kadının regl döneminde olması şarttır. Aksi halde büyü güçlü etkisini göstermeyecektir. Bu büyü ile hem evli erkeği hem de evli kadını evine döndürmek mümkündür. 

Adet Kanı Büyüsü Yapmak Günah mıdır?

En Etkili Büyülerden Adet Kanı Büyüsü Kesin Tutar mı?

Eğer ki doğru ritüellerle doğru zamanda yapılırsa kesin tutan bir büyüdür. Adet kanı büyüsünün yapılışı, tutup tutmamasında çok etkilidir. Eğer regl olan kadın bu büyüyü kendisi yapacaksa, yaparken dua okumamalıdır. Çünkü bu dönemde okunan dualar dinen caiz değildir. Adet kanı büyüsü yaparken kadından alınan bir miktar kan eşinin içtiği bir içeceğe, yediği bir yemeğe karıştırılır ve içilmesi sağlanır. Gerçek medyumlar büyünün tutması için gerekli olan tüm duaları ilimlerinin gücüyle okuyarak kesin tutmasını sağlar. 

Adet Kanıyla Büyü Yapmak Günah mıdır?

Büyünün her çeşidi, eğer bir kimseye zarar verilmeyecekse günah değildir. Yani, içinde kötü ve art niyet barındıran büyüler günah sayılır. Ancak adet kanı büyüsü eşini aldatan, evi sebepsiz terk eden, eşinden soğuyan erkeklere yapılır. Bu yüzden adet kanı büyüsünü gerçek medyuma, ilmi bilgiler eşliğinde yaptırmak günah değildir. Siz de her türlü büyü çeşidi yaptırmak, bozmak, etkilerini öğrenmek veya danışmak istiyorsanız hocamızla iletişime geçebilirsiniz. 

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın