ANAHTAR KİLİT BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Kilit büyüsü sayesinde insanlar özel hayatlarına yaptıkları müdahalelerle yaşamlarını daha kolay ve keyifli bir hale getirmeyi amaçlıyorlar. Bundan dolayıdır ki; günlük akışı etkileyen olumsuz olay ve kişileri kontrol altına alarak hayatları daha keyifli bir hale gelmiş oluyor.

Şu Koşullarda Anahtar Kilit Büyüsü Yaptırılabilir

Bir erkek ya da kadınla bir araya gelmekte zorlanıyorsanız,

Ticari hayatta yüksek kar elde etmek niyetindeyseniz,

Bir yakınınızın isyankar olmasından şikayetçiyseniz,

Veya eşinizle aranızdaki bağı daha da kuvvetlendirmek arzusundaysanız,

Bu büyüyü yaptırmak size hitap edebilir.

Yeri gelmişken şunu belirtmekte fayda görüyoruz: Anahtar-kilit- büyüsünü ya işin ehline yaptırmalısınız ya da kendiniz yapacaksanız bütün uygulamaları çok ciddi bir şekilde yerine getirmelisiniz. Ancak bu şekilde büyü etkisini gerektiği gibi gösterecektir. Ancak bu tarz bir büyünün gönül gözü açık bir Medyum tarafından yapılması çok daha iyi olabilir.

Ayrıca, büyü yapıldıktan sonra bu kişilerin hal ve hareketlerinde bir tutarsızlık, unutkanlık, aşırı duygusallık, melankolik haller depresif durumlar meydana gelebilir. Parasına hatta cüzdanına bile sahip çıkamaz olduğu daha önce keyif aldığı aktivitelerden tamamen haz alamaz bir hale geldiği gözlemlenebilir. Bu etkiler kişiden kişiye değişkenlik gösterir.

Yaptırdığınız büyünün etkilerini çabuk görmek niyetindeyseniz bu büyüyü ebcet hesabı ile düğümlemeniz gerekmektedir.

Araştırabileceğiniz üzere ebcet hesabı; Her bir arap harfinin sayı olarak bir karşılığı olma sisteminin adıdır. Bu hesaplama yapıldıktan sonra başlanması yerinde olacaktır.

Bunlar Önemli

Anahtar kilit büyüsü yaparken daha önce hiç kullanılmamış bir kilit alın. İki parça siyah ip, İki tane poşet veya çuval da olabilir. Bu malzemelerin hepsi size özel olması gerekir. Fakat büyünün bir hafta içinde etkisi görülmek isteniyorsa eski zamanlara ait olan bir kilit kullanılabilir. Ve bu kilit tek bir girişli olmalıdır. Bu işlemi işin ehline yaptırıyorsanız zaten o şahıs sizin ihtiyacınıza uygun malzemeleri seçecektir. Zira kullanılmış her malzeme olumlu-olumsuz enerji birikimleri taşıyacağından dolayı büyü uygulamasında kullandığınızda sonuçlardan pek emin olamayabilirsiniz. Kendiniz yapıyorsanız diye hatırlatıyoruz.

Kilit büyüsü arzu edilen sonuca göre duası seçilmelidir. Büyü yaparken kilidi önce poşete koymalısınız, sonra ikinci poşete anahtarı koyacaksınız. Kilitlemek istediğiniz kişinin adını söyleyerek beş defa BESMELE çekiyorsunuz. Poşetlerin ağızlarını üç gün boyunca açıkta bırakıp bu süre dolduğunda poşetlerin ağızlarını siyah iplerle bağlarken tılsımlı dualar okuyorsunuz. İpleri bağladıktan sonra iplerin ucu açılmasın diye yakıyorsunuz. Sonuç olarak amaca ve uygulamaya göre bunları ya suya atıyor ya saklıyor ya da gömüyorsunuz.

Dolayısıyla bu büyü ile kişinin iradesi bu poşet veya çuvalın içine hapsedilmiş oluyor.

Anahtar-kilit- büyüsünde en önemli hususlardan birisi, yedek anahtarının hiç kimsede olmamasıdır. Yedek anahtara sahip o kişinin başına olmadık işler gelebilir. Bu istenen bir durum değildir.

Yani, büyü için kullandığınız kilidin başka hiçbir yerde yedek anahtarının olmadığından emin olmanız yaptırdığınız işin sorumluluğu bakımından büyük önem taşır.

 

 

 

 

 

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın