Anında Çalışan Ölüm Büyüsü

Ölüm büyüsü riskli çünkü birisinin dünyayı terk etmesini ve dinlenmesini istiyorsun Bu kişinin gitmesine izin vermek gibidir ve bu kalıcıdır, o kişiyi geri alamazsın. Bu büyüyü yapmak istediğinizde çok dikkatli olun ve emin olana kadar yapmayın. Oyunculuk yapmak istiyorsan çok dikkatli olmalısın. Uzman olmadan büyüyü yapmak yok. Büyü risklidir ve verilen belirli zamanda nasıl yapılacağına dair bir yol vardır. Bu yüzden ölüm büyüsünü yapmak kolay olurdu ama etkileri riskli. Birinin kaybına yol açabilir. Bu yüzden büyüyü yaparken dikkatli olun. Birinin iyiliği için yaptığınızda, o zaman insanlarla konuşun ve büyüyü yapmanıza yardımcı olabilecek doğru kişinin kim olduğunu öğrenin, bunu bildiğiniz zaman derecelendirmeleri kontrol edin ve sonra onu nasıl daha ileriye taşıyacağınızı öğrenin. Tüm ayrıntılara sahip olduğunuzda, uzman bir büyü yardımıyla kolayca yapılabilir. Büyünün zamanına dikkat edin ve nerede yapılacağına da dikkat edin.

Ölüm Büyüsü

Ölüm büyüsünden bahsedersek, gerçek ile yapılması gereken birkaç büyü vardır. Rol yapabileceğiniz herkesin işi değildir ve yapılır. Sadece aynı deneyime sahip olan ve büyü yapma konusunda eğitilmiş bazı insanlar bunu gerçekleştirmenize yardımcı olabilir. Oyunculuk yapabilecek birkaç uzman olabilir, ancak sadece biraz acı verebilirler ve yapılır. Birinin ölümüne yol açamazlar. Bu yüzden ölüm büyüsü yapmak bir uzmanın yardımı ile yapılmalıdır. Bunu gerçekten yapabilen sadece birkaç kişi para kazanacaktır ve belki de etkisi yoktur veya size zarar verebilir. Bu yüzden bunu yaparken dikkatli ol. Doğru kişiyi seçin. Kişi hakkındaki incelemelere bakın. Orada çalışma sürecini anlamaya çalışın. Onlarla tanışın, sorununuzu tartışın ve sonra size aynı şekilde nasıl rehberlik ettiklerini görün.

Anında Ölüm Büyüleri

Aslında birisinin dünyayı terk etmesine yol açabilirler. Bu nedenle, bu tür büyüler kesinlikle uzman rehberliğinde gerçekleştirilmelidir. Yani bir uzmana danışmış ve nasıl yapılacağını bilen insanlar için bunu yapmalıdır. Ölüm büyüleri çoğunlukla müzik kullanılarak yapılır. Kişiyi gerçekten hipnotize eden anonim bir müzik vardır ve kişi duyularını tamamen kaybettiğinde, bedeni ve zihni üzerinde hiçbir kontrolü yoktur, tüm o birisinin talimatlarıyla çalışır ve sonra söyleyebilir. Bu basit olurdu ve o zaman kişiyi rahatça huzur içinde yatıştırabilirsiniz. Ölüm büyüsü yapmak iyi biri değildir çünkü bir süreliğine mutluluk verebilir ama sonra birinin ölümünün laneti sizi takip edecektir. İç vicdanınız bu konuda kötü hissedebilir, hayatınız sıkıntılı hale gelebilir, bu yüzden bunun gibi bazı şeyler sizi rahatsız edebilir. Böylece büyü yapmak sizi çıldırtabilir. Belki kişi huzur içinde dinlendi ama iç huzurunuz kötü bir şekilde etkilenecektir. Birisi için ölüm büyüsü düşündüğünüzde dikkatli olun.

Voodoo Ölüm Büyüleri

Voodoo büyülerinden bahsettiğimizde, atalarımızdan önce bile koşma kayıtları var. Yüzlerce yıldır toplumda var oldular. Genellikle filmlerde, siyah giysiler giyen insanları ve kafataslarını, bir şey tarafından yapılan iskeletleri kullanarak büyüler yapan o kara makyajı görmeyi kullanırız, evet Voodoo büyülerinin hepsi bununla ilgili. Bu yüzden Voodoo büyü hakkında konuştuğumuzda, iskeletin gerekliliğinin çok önemli olduğunu anlamamız gerekiyor. İskelet, bir kişiyle aynı yapıya sahip olmalı ve büyüyü yapmak için kullanılmalıdır. İskelete o kişinin adıyla diyoruz. Voodoo ölüm büyüsü genellikle iskelete zarar verir ve daha sonra iskelet öldürüldüğünde veya biraz acı çekildiğinde, benzer bir duygu, kişinin rol yapmasına yardım eden uzman tarafından bir mantra söylenmesiyle bağlantılı olduğu gibi, kişi tarafından da deneyimlenir. Bu nedenle Voodoo’nun ölüm büyüleri konsantrasyon gerektirir. Riskli olduğu ve hayatınızda etkisi olabileceği için çok dikkatli olmalısınız. Doğru yönlendirmeye ihtiyacınız var ve genellikle, etkinin maksimum gözlemlenebileceği ayın bir aşamasında yapılır.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın