Aşk Büyüleri Resimlerle Daha Güçlü Mü?

Aşk büyüsü yapmak söz konusu olduğunda fotoğraf her zaman güçlü bir kişisel etki olmuştur. Birçok deneyimli aşk büyüsü, bir aşk büyüsü ile bir fotoğrafı doğru şekilde kullanmanın etkilerini on kat artırabileceğini açıklayacaktır. Tüm aşk büyüleri farklı olsa da, bir şekilde bir fotoğrafı bir aşk büyüsüne dahil etmek neredeyse her zaman mümkündür. Fotoğraflar içlerinde güçlü bir enerji barındırır. Fotoğraftaki kişinin özünü ve aurasını yakalarlar ve bir büyü dökümünde doğru kullanıldığında çok yaratıcı bir şekilde kopyalanabilirler. Bir aşk büyüsü ritüeline bir fotoğraf eklemek, hedefin aurasına açılan özel bir penceredir ve nadiren başka bir kişisel etkinin yerini alabilir. Bir aşk büyüsü zaten bir saç tokası veya başka bir kişisel etki içeriyor olsa bile, bir fotoğraf da eklemek neredeyse her zaman faydalıdır. Aslında, fotoğraflar birçok kez bir aşk büyüsü ritüelini içermek için diğer kişisel etkilerden daha güçlü ve daha değerli kabul edilir.

Bazen bir aşk büyüsü ritüelinde yer alan bir hedefin fotoğrafının büyü içinde olması, neredeyse hedefin çember içinde olması kadar güçlüdür. Fotoğraflar, inanılmaz bir süreklilik sağladıkları için temelde ruhsal portallardır. Aşk büyülerine fotoğraf eklemek, büyü yapana ve büyünün kendisine hedefle daha doğrudan bir bağlantı kurmaya benzer. Bazı fotoğraflar başka insanları da tasvir edebilir (grup resimleri, vb.), bu durumda ek, alakasız kişiler resimden çıkarılmalıdır. Bazen bu, yalnızca hedefi çıkarmak için fotoğrafı kesmek anlamına gelir, ancak yalnızca fotoğrafı katlamak yeterince iyi değildir. Fotoğraftaki ilgisiz diğer kişiler, yayın sırasında daire içinde olamaz.

Bununla birlikte, aşk büyüsü ritüellerinde resimleri kullanmak için hem kolay hem de oldukça etkili olabilecek bazı standart yöntemler vardır.

Aşk Büyülerinde Resimler Nasıl Kullanılır?

Bir aşk büyüsünü güçlendirmenin en güçlü yollarından biri, hedefin bir fotoğrafını eklemektir. Büyüde hedefin bir fotoğrafını kullanmak, nasıl uygulandığına bağlı olarak büyüyü 10 kat veya daha fazla güçlendirebilir. Fotoğraflar, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok farklı şekilde aşk büyülerine uygulanır;

  • Mumlarda yakılmak.
  • Şenlik ateşlerinde yakılmak.
  • Büyü malzemeleriyle gömülmek.
  • Meditasyon ve odak değerleri için hazır olmak.
  • Balmumu ritüellerinde kullanılır (fotoğraflara mum damlatılır, çoğu zaman diğer malzemelerle birlikte).
  • Büyülü bir tılsım olarak hazırlanmış.
  • Diğer birçok uygulama yöntemi.

Bir aşk büyüsü ritüeline fotoğraf eklemenin gücünü asla hafife almayın. Bir büyünün aura üzerindeki genel etkisini artırmanın en kolay yollarından biri kuşkusuz budur.

Aşk Büyüleri

Fotoğrafları Aşk Büyüsüyle Kullanmak İçin Ekstra İpuçları

Bir büyüye daha güçlü enerji uygulamaktan asla korkmayın. Bir profesyonel aşk büyüsü yapıyorsa, muhtemelen bir fotoğrafın eğitimli ritüellerine nasıl uygulanacağını bileceklerdir, ancak bir amatör büyü yapıyorsa, çekim sırasında fotoğrafın daire içinde bulunması yardımcı olacaktır. Yine de, bir fotoğraf varken, konsantrasyonun veya meditasyon enerjisinin daire içinde nasıl odaklandığına çok dikkat etmeniz önerilir. Spiritüel olarak konuşursak, fotoğraflar resimdeki kişiyi temsil eder ve bu nedenle aura yeterince ilgi görmezse kıskançlık geliştirebilir. Kıskançlık enerjisi, özellikle aşk büyüleri söz konusu olduğunda, ters etki yapabilir. Bu nedenle, birçok insan aşk büyülerini profesyonellere bırakmayı ve onlara büyüyü güçlü kılmak için ihtiyaç duydukları fotoğrafları sağlamayı tercih ediyor. Ve unutmayın: Kafa karışıklığı yaratabileceğinden ve bir aurayı kargaşa içinde bırakabileceğinden, ilgisiz, hedeflenmemiş insanları asla oyuncu kadrosuna dahil etmeyin. Başka bir deyişle, tezahürü hızlandırmak yerine sonuçları çok daha yavaş hale getirir.

“Aşk Büyüleri Resimlerle Daha Güçlü Mü?” üzerine bir yorum

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın