Aşk Büyüleri ve Aşk Büyüsünün Temelleri

Aşk büyüleri, büyü çalışmalarında son derece tartışmalı bir konudur. Hayranlığı için başkasının iradesini bükmenin etiği hakkında birçok bakış açısı vardır. Neyse ki, bu tür büyüleri yaparken geçerli olan kurallar var. Yani aşkı bulmak istiyor ama işlerin kararmasını istemiyorsan doğru yerdesin.

Aşk büyüsünün ne olduğunu incelemeden önce, gücünüzü geri almaya çalışmak önemlidir. Gerçek aşk içeride başlar. Başka birinin onayına ihtiyacınız yok ve bir ilişki zehirli hale geldiyse, onu hayatınızdan çıkarmanın zamanı geldi. Bu büyüler, her zaman başka birini içermeyen aşkla ilgilidir, bu nedenle, hak ettiğiniz kendiniz için bunları kullanmaktan çekinmeyin.

Aşk Büyüsü Nedir ve İşe Yarar Mı?

Aşk büyüleri, çekme eylemidir, peki, aşk! Yine de aldanmayın: Birini size aşık etmeyecek. Aşk büyüsü sadece enerji oradaysa ve belli bir yöne doğru gidiyorsa işe yarar. Yani, siz ve sevdiğiniz kişi birbirinize karşı karşılıklı hisleriniz varsa, sihir ikiniz arasındaki enerjiyi hızlandırmaya yardımcı olabilir. İkinizi de birbirine çeken manyetik bir kuvvet gibi davranacak. Aşk büyüleri, birinin size aşık olmasını sağlamaktan ziyade, zaten var olan ve birçok biçimde ortaya çıkabilen aşkı kendinize çekmekle ilgilidir. Açık bir zihin ve açık bir kalp tutun.

Aşk büyülerinde başarılı olmak için niyetinde açık ve dürüst olmak önemlidir. Bu, büyü yapan tarafından uygun bir dilekçe düzenlenmesini gerektirir. Bu mektupta, belirli bir kişiden ne istediğinizi veya kendi hayatınızda neyi çekmek istediğinizi açıkça belirtin. Niyet mektubu konuya yönelik olmalı ve gizli tutulmalıdır. Harf oluşturulduktan sonra, küllerden gelen enerjinin evrene salınması için onu yak.

Bir niyet mektubu yazarken veya hatta bir büyüye başlarken, sizin için en iyisinin ne olduğunu not etmeniz çok önemlidir. Yalnızca duygusal olarak uygun olmayan bir boo çekmek istiyorsanız, sonuç olarak hayatınızda görünmeyeceklerdir. Yüksek zihniyetinize hitap eden birini çağırıyorsanız, o kişiyi ve enerjiyi çekeceksiniz.

Aşk Büyüleri

Aşk Büyüsü Ne Zaman İşe Yaramaz?

Bazen büyüler işe yaramaz çünkü insanları yanlış nedenlerle arzularız. Basitçe söylemek gerekirse: Bir insanı kendinize aşık edemezsiniz. Yukarıda belirtildiği gibi, ilişkideki duygular karşılıklı olmalıdır. Değillerse, sihir çökecek.

Ek olarak, sihir yalnızca kendinizi ortaya koyarsanız işe yarar. Sihirli olmayan aşkta olduğu gibi, evde oturuyorsanız ve başkalarıyla etkileşime girmiyorsanız, gerçek aşkınızı bulmanız pek olası değildir. Ne ekersen onu biçersin.

Eksik bilgi varsa veya büyüyü yapan cadı durum hakkında kendilerine karşı tamamen dürüst değilse veya arzuladıkları kişi onlara karşı dürüst değilse büyüler de başarısız olabilir. Aşk büyüsü, gerçek hikayeyi görmemiz için tüm bu dinamikleri açacaktır. Bu nedenle, belirli bir kişiye aşk büyüsü yapmamanız, ancak sağlıklı bir ilişkiye mutluluk kapılarını açmanız önerilir. Dediğimiz gibi, bunu size özel birini getirmek olarak düşünmeyin. Bunun yerine, aşkı bulmamız için mümkün olan en iyi yolu yaratabilir.

Aşk Büyüsü Geri Tepebilir Mi?

Sizin için farklı bir yola sahip olduğunda olabilir. Genellikle sizi doğru yere yönlendirirler – ancak yalnızca onları dinlerseniz. Örneğin, bir aşk mumu yakıyorsanız ve fitil yanmayı durdurursa, büyük ihtimalle ruhunuz size bunun bir tartışma noktası olduğunu söylüyordur. Tersine, fitil çatlıyor ve patlıyorsa, bu ekstra çalışma gerektiren bir konudur.

Ayrıca aşk büyüsü yaparken kendi enerjinizin farkında olmanız da çok önemlidir. Endişeliyseniz, enerji düzensiz hale gelecektir. Daha önce meditasyon yapmak ve sakin bir zihinle büyü yapmak önemlidir. Son olarak, doğru büyüyü kullandığınızdan emin olun. Başka bir kişiyi tuzağa düşürmeyi veya iradesini manipüle etmeyi amaçlayan büyülerin işe yaramayacağını unutmayın. Gitmeniz için doğru yol değilse, sihir sizi geri çevirebilir.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın