Aşk Büyülerini Yapmak İçin En İyi Zaman

Aşk büyülerini yapmak için doğru zamanın geldiğini ne zaman anlarsınız? Bu sorunun cevabı, size açıklamak üzere olduğum şeydir. Aşk, bizi çok etkileyen bir duygudur ve en iyi, neredeyse her şeyin sessiz ve sakin olduğu zamanlarda yaşanır.

Bu, sevginin, onu kucaklayan bir kişinin her damarından mutluluğunu geçirmesi için, diğer tüm duygusal çarkların senkronize olması gerektiği anlamına gelir. Örneğin bazen aşk sizi kahkahalarla güldürür ya da beraberinde gelen nostaljik duygularla sizi ağlatır. Deneyimin sizi nasıl bırakacağını asla bilemezsiniz, sizi gençleştirebilir ve size yeni bir varlık bırakabilir ya da muhtemelen aşkın ağırlığı altında ezileceksiniz. Sevginin sunduğu her şeyi kabul etmeye hazır olmak ve kabul etmek her zaman mantıklıdır. Öte yandan sihir performansı, bir sihir geleneğinden diğerine tamamen değişir. Wicca gibi bir gelenekte, aşk büyülerinin ay tanrıçasının kutsamalarıyla dolup taşması için ayın hareketiyle senkronize olarak yapıldığını göreceksiniz.

Bu, ruhsal tezahürlerin daha güçlü hissedildiği zamana bağlı olarak gece veya gündüz meydana gelebilecek voodoo ve hoodoo aşk büyülerinden farklıdır. Ak büyüde, cadılık zamanı seçiminde bilmeniz gereken şeyler vardır ve bunlar okudukça anlatılmaktadır;

Aşk Büyü Gereksinimleri

Bazen bazı aşk büyülerinin benzersiz özellikleri vardır ve bu nedenle günün veya gecenin belirli saatlerinde güçlü bir şekilde tezahür eden bazı unsurları kullanmanızı gerektirir. Örneğin, eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü, yağan yağmur sırasında yapmanızı gerektirecektir.

Bu tür bir dökümün sembolizmi, su elementinin cennete gitmek için ayrıldığı yerden dünyaya geri dönerken, sevgilinizin bile, sizi terk ettikleri kadar hızlı bir şekilde size geri dönmesidir. Bu nedenle, yağmurun yağdığı ve kayıp bir sevgiliyi geri döndürme büyüsünün yapıldığı zaman, seçilen cadılık saatidir.

Büyü Tekerinin Duygusal Duruşu

Aşkın var olan en güçlü duygulardan biri olduğunu ve gücüyle diğer birçok duygu için bir kaynak ve itici güç olduğunu zaten söylemiştik, bu nedenle, bir aşk büyüsü yapılırken, büyü yapan kişi o veya o duygusal olarak en kararlıdır.

aşk büyülerini yapmak

Çok fazla duygusal bağlılığın bir büyünün gücünü büyük ölçüde bozabileceği zamanlar vardır, ancak büyüdeki değişkenlerin bazı yönlerinden duygusal olarak kopmanın büyünün etkinliğini büyük ölçüde azaltabileceği zamanlar da vardır ve bu, büyünün gerçekleşmesine yol açacaktır. istenmeyen sonuçların Bunu daha fazla açıklamak gerekirse; bazı aşk büyüleri vardır, örneğin, büyünün ritüeli tamamen doyurabilmesi için bir büyü tekerinin aşk değişkeni ile sıkı bir uyum içinde olmasını gerektiren aşk çekme büyüsü(bağ) .

Herhangi bir zamanda büyü yapan kişi, yaratmayı amaçladığı aşk duygusundan veya aurasından caydırılırsa, büyülü çekim döngüsü kırılacak ve bu, büyünün yeniden ayarlanmasını gerektirecektir. Öte yandan, aşk kırma veya hatırlama büyüsünü yaparken, ilk bölüm tam bağlanmanızı, ikinci ve son bölüm ise ayrılmanızı gerektirecektir. Sihir kolay ve ödüllendiricidir, ancak bazen karmaşıktır, bu nedenle, yaptığınız aşk büyüsünün türüyle ilgili olarak, özellikle duygusal transların bir parçası olan değişikliklerin her zaman farkında olmalısınız.

Enerji Yolları ve Dalgalanmalar

Evren baştan sona büyülü güçle doludur. Onun nefesi ve rızık kaynağıdır. İnsanlığı ve doğayı güzellik ve yaşamla doldurur ve ayrıca görünmeyen ruhsal veya doğaüstü alemde gelişir. Böyle bir gücün en güçlü şekilde titreştiği noktalarda kullanılması gerekir ve sihir uygulayıcılarının sorumlu olduğu şey de budur. Bu büyülü konsantrasyon alanlarını not ederler ve ruhsal ellerinde gücün dizginlerini kavrarlar.

Bir uygulayıcının doğru sihir gücünü ele geçirecek pozisyonda olması için, hem fiziksel hem de ruhsal zamanda sıcak noktalara güç veren sihirli bir pusulaya sahip olması gerekir. Bu sıcak noktalara Sihirli Güç Saatleri denir. Saatlerin en çok vurduğu o saatte, büyülü enerjilerin doruklarında olduğunu bilirsiniz. Bu zamanda, bu enerjiler, sihir uygulayıcısı veya şifacı veya ritüelci tarafından dizginlenir.

Sihirli uygulayıcınızla konuşun ve sevginin büyülü enerjilerinin büyülü güç saatlerine ne zaman çarptığını söylemek için doğru zamanı sorun . Bu, istediğiniz aşk büyülerini yapmak için daha mükemmel olan cadılık saatini seçmenize büyük ölçüde yardımcı olacaktır.

Eski sevgiliyi geri döndürmek için bir büyüde su elementinin nasıl kullanıldığını gördük, ancak bir aşk büyüsü yapmak veya bir aşk büyüsü yapmak için mükemmel zamanın seçiminde nasıl kullanıldığına dikkat etmeniz gereken dört element daha var.

Toprak ana gibi bazı unsurlar en çok gece boyunca aktiftir, bu nedenle yaprak seçimi, toprağı karıştırma, gömme gibi şeyleri içeren aşk büyülerinde gece saatlerini seçmeniz gerekecektir. Ateş gibi başka bir elemente baktığımızda, bu çoğunlukla güneş ve mum ışığı ile ilişkilendirilir, bu nedenle bu elementi içeren bir aşk büyüsünün cadılık saatleri gündüzden geceye gidebilir. Güneşin en sıcak olduğu zamanlarda bir aşk büyüsü yapabilir ve gece boyunca kırmızı bir mumun alevi odayı doldurduğunda, bir cadı saati seçebilir ve insanoğlunun bildiği en güçlü büyülerden bazılarını yapabilirsiniz.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın