Aşk Büyünüzün İşe Yaradığına Dair İşaretler

Büyünüzün başarısına ne tür işaretler işaret edebilir?

  1. Büyünüzü yaptıktan sonra hemen bir sakinlik hissettiniz mi? Küçük bir güç dalgasının içinden geçtiğini ve bir dağı fethetmiş gibi hissetmene neden olduğunu hissettin mi?
  2. Büyü yaptığınız kişi size daha fazla ilgi gösterdiği için mi? Bu fiziksel dikkat olmak zorunda değildir. Size daha çok mesaj mı gönderiyorlar yoksa sizi mi arıyorlar? Onlarla konuşurken daha fazla dikkat ediyorlar mı? Size farklı baktıklarını fark ediyor musunuz?
  3. Başkaları, büyüyü yaptığınız kişi hakkında sizinle daha fazla mı konuşuyor? Konuşmada olumlu bir şekilde birlikte anılıyor musunuz? Bu, karşınızdakinin sizin hakkınızda olumlu konuştuğunu ve arkadaşlarınızın karşılıklı bir bağlantı fark ettiğini gösterebilir.
  4. Kendiniz hakkında olumlu hissediyor musunuz ve mevcut durumunuzdan memnun musunuz? Eğer mutluysan, büyüyü yapan kişi fark edecek! Mutlu insanlar diğer insanları çeker. Herkes kendinden emin ve kendini iyi hisseden birinin yanında olmak ister.

Bir Aşk Büyüsünün Çalışması Ne Kadar Sürer Bonus İpucu

Günlük hayatınız hakkında bir günlük tutmayı deneyebilirsiniz. Aşk hayatınızda belirgin bir farklılık fark edip etmediğinizi görmek için ara sıra kontrol edin. Büyüyü yaptığınız kişi sizinle her temas kurduğunda, söylediklerini ve nasıl söylediğini saplantılı bir şekilde günlüğe kaydetmeniz ve yazmanız gerektiğini söylemek istemiyorum. Bu aşırı düşünme biçimi zihinsel sağlığınıza zarar verir ve herhangi bir aşk büyüsü nihai amacı olan mutluluğa ulaşmanıza yardımcı olmaz, değil mi?

Büyüm Çalışmıyorsa Ne Yapabilirim?

Bir sonuç görmeden büyünüzün çalışması için çok uzun süre beklediğinizi mi düşünüyorsunuz? Şimdi büyü üzerinde düşünmenin zamanı geldi. Neden işe yaramadığını düşünüyorsun? Bir tür başarı sağlamadığından emin misin? Daha önce de söylediğim gibi, başarı aslında her zaman düşündüğümüz gibi görünmüyor. Belki de büyü seni büyü yaptığın kişiye daha da yaklaştırdı ve sen henüz fark etmedin mi? Belki büyü sana başka bir mutluluk getirdi ama sen elde edeceğini düşündüğün sonuca takılıp başka bir sonucu kaçırdın.

Aşk Büyü

İstediğiniz sonucu alamadığınızı düşünüyorsanız ilk tavsiyem tekrar deneyin! Bazen büyülerin, özellikle de aşk büyülerinin istenilen etkiyi elde etmesi için birkaç kez yapılması gerekir.

Büyünün kesinlikle hiçbir etkisi olmadığına inanıyorsanız, kullandığınız büyüyü ve nasıl kullandığınızı değerlendirmenin zamanı gelmiş olabilir. Niyetinizi güçlü bir şekilde istediğiniz şey üzerine kurdunuz mu? İlahinizin ifadesi belirsiz mi yoksa spesifik mi? Mum kullandınız mı ve eğer öyleyse onları söndürmek yerine üflediniz mi? Büyünün başarılı olacağına gerçekten inanıyor muydunuz, yoksa aklınızın arkasına şüphe mi geliyordu?

Ne yazık ki bir büyünün o kadar çok bileşeni var ki, işlerin yanlış gittiği yeri daraltmak zor olabilir. Adım adım bir kılavuzdan ziyade, büyüleri ilham almak için kullanmaya kesin olarak inanıyorum. İnancım, bana iyi geliyorsa, o şekilde yapacağım. Diğer insanlar, örneğin tören cadıları, büyünün harfi harfine uygulanmadığı takdirde işe yaramayacağına inanırlar.

Büyülerinizin hiçbirinden sonuç alamadığınızı düşünüyorsanız, beklentinizin ne olduğunu değerlendirin. İstediğimizi düşündüğümüz bir ağa yakalanmak kolaydır ve bu ağa yakalanarak işlerin beklemediğimiz şekilde değiştiği gerçeğini gözden kaçırırız.

Hayat gizemli şekillerde hareket ediyor, kendi hayatımdaki şeylerin nasıl tezahür ettiğine sürekli şaşırıyorum. Size söyleyeyim, normalde hayal ettiğim veya beklediğim şekilde değil! Geçen gün Amythest ile bolluk çekme büyüsü yaptım ve anında sonuç aldık. Bir dahaki sefere aynı büyüyü yaptığımızda, o zamanki görüşümüze göre çok daha az olumlu bir sonuç elde ettik.

İlkinde çok başarılı olduğumuz için ikincisinde de aynı sonucu bekledik ve beklentimiz karşılanmadığında başarısız olduğumuzu düşündük. Daha sonra fark ettiğimiz şey, başlangıçta umduğumuz şeyi elde edemesek de, birkaç gün sonra hayatımıza bol miktarda iyi enerji getiren ilgisiz bir şeyde başarı elde ettiğimizdir. Başarı, beklediğimizden farklı bir biçimde geldi.

Büyünüzün neden işe yaramadığını düşündüğünüzde, sihrin fiziksel bir nesneyi değiştirme yeteneği olmadığını hatırlamak her zaman iyidir. Kendi tezahür güçlerimize inanarak enerjinin akış şeklini değiştirebilir ve olayları etkileyebiliriz.

Bekleyemeyeceğiniz şey, bir büyünün başka birini tamamen değiştirebileceğidir. Bunu yapabilecek güce sadece onlar sahiptir. Bir büyünün zamanın hareketini değiştirmesini bekleyemezsiniz. Bir büyünün birini veya bir şeyi fiziksel olarak hareket ettirmesini bekleyemezsiniz. Büyüyü yaparken hedefleriniz bunlarsa, muhtemelen başarılı olamazsınız.

Bu yüzden, umarım büyülerinize karşı olumlu hissedersiniz! İşler işe yarayacak, sadece onlara inanmanız ve pozitif kalmanız gerekiyor! Sürdürülebilir bir hızda ilerleyin, acele kararlardan kaçının ve büyülü çalışmanın tamamen niyet ve odaklanma ile ilgili olduğunu unutmayın! Kendinizi gergin hissediyorsanız, meditasyon yapmayı deneyin! Akıl sağlığınız için harikalar yaratırlar ve ayrıca büyülerinize yardımcı olurlar.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın