Aşk Büyüsü İpuçları

Artık en güçlü aşk büyüsü öğrendiğinize göre, işte bunları yapmakla ilgili bazı ipuçları. Bu ipuçları, tüm yeni başlayanların, büyü ritüellerini geri tepme korkusu olmadan etkili bir şekilde gerçekleştirmelerine yardımcı olacaktır.

  1. Aşk büyülerinin güçlü olduğuna inanmalısınız, ancak onları tam potansiyelleriyle çalıştırmanın anahtarı aşk büyüsüne inanmaktır. Söylemesi yapmaktan daha kolay çünkü yeni başlayanların çoğu yaptıklarına çok az inanıyor. Tüm enerjinizi niyetinize ve arzu ettiğiniz sonuca odaklamayı deneyin – herhangi bir olumsuz düşünce veya dikkat dağıtıcı şey tarafından rahatsız edilmenize izin vermeyin. Büyü, inanç ve ruha dayalı olduğundan, beklediğiniz sonuçları göreceğinize olan inancınızı güçlü tutmanız gerekir.
  2. Gerçekçi beklentilere sahip olun Sihrinize inanabilir ve büyünün yapılmasına inanabilirken, aşk büyünüz gerçekçi olmayan beklentilerde çalışmayacaktır. Aşk büyüleri, ünlü aşkınızın size çılgınca aşık olmasını sağlayamaz – büyüler böyle çalışmaz! Aşk büyünüzü belirli bir kişiye odaklıyorsanız, o kişiyle kurulmuş bir bağlantınızın olması gerekir.
  3. Net bir niyete sahip olun ve olasılıklara açık olun Tüm etkili aşk büyüleri açıkça belirtilmiş niyetler, yoğun zihinsel konsantrasyon ve çoğu zaman fiziksel malzemeler gerektirir. Aşk büyünüzün doğru bir şekilde tezahür etmesi için spesifik olmanız ve net bir niyetiniz olması gerekir. Aşk bir seçimdir ve asla birisine zorlanmamalıdır. Bir aşk büyüsü yaparken, birinin adını söylemek yerine, bir sevgilide olmasını istediğiniz niteliklere ve değerlere odaklanın. Kalbinizi olasılıklara açın, var olduğunuzu bilmeyen sevgilinizden başka biri olsa bile. Güçlü aşk büyüleri yapmak, sizi bazen beklemediğiniz yerlerde hak ettiğiniz aşkı bulmaya daha da yaklaştırabilir!
  4. Aşk büyüsünün sınırlarını bilin Aşk büyüsünün gerçekten de sınırları vardır. Beyaz büyüyü, olumsuz niyet için aşk büyüsü olarak kullanamazsınız. Büyüler her zaman olumlu amaçlar için, büyüyü yapanı ve onların aşk ilgisini kutsamalarla zenginleştirmek için kullanılmalıdır. Bir evliliği veya güçlü bir birlikteliği bozmak için kara büyü kullanmak geri teper, negatif enerji verir ve kendiniz için kötü karmaya neden olur.
  5. Büyü yapmak için en iyi zaman hakkında bilgi edinin Aşk büyüsü yapmak için en iyi zaman Cuma geceleridir çünkü Venüs Günü (Venüs hayranlığı, aşkı ve kur yapmayı sembolize eder) Cuma günüdür. Yeni ay, yeni fırsatları gerçeğe dönüştürmeyi simgelediğinden, büyü yapmayı denemek için başka bir iyi zaman Yeni Ay’dır.

Aşk Büyüleri İşe Yarar Mı?

Aşk büyüleri, saf niyetinize net bir şekilde odaklandığınızda ve yaptığınız sihire inandığınızda işe yarar. Harika bir aşk büyüsü ancak güçlü bir zihinsel odağınız olduğunda ve sizi hedefinize odaklamanıza yardımcı olacak fiziksel malzemeler veya araçlar olduğunda yapabilirsiniz.

Çoğu sihir büyüsü hemen çalışmaz. En güçlü aşk büyüsü bile birinin kucağınıza düşmesini sağlayamaz! Bir aşk büyüsü yaptıktan ve evrene niyetinizi koyduktan sonra, ilgilendiğiniz birine ulaşın ya da sihri hızlandırmak için bir flört uygulamasına katılın!

aşk büyüsü

Aşk Büyüleri Geri Tepebilir Mi?

Kalıcı bir negatif enerji varsa, aşk büyüleri geri tepebilir. Bir büyü yaparken herhangi bir olumsuz düşünceniz veya kötü niyetiniz varsa, bunların size iyi bir şekilde değil, geri gelmesini bekleyin! Büyü yapmak için profesyonel bir uygulayıcı tutmayı düşünün.

Bir Çifti Ayırmak İçin Büyü Var Mı?

İlişkilerde çiftleri ayırmak için yapılan kara büyüler kötü şöhretlidir ve size kötü karma verir. Bazı büyücüler, ilişkileri bitirmek için büyüleri veya lanetleri olduğunu iddia eder, ancak bu büyüler sadece şehvet için çalışır ve ne kadar uğraşırsanız uğraşın gerçek aşkı inşa etmeyecektir. Basitçe söylemek gerekirse, gerçek aşkı yok edemezsiniz, tıpkı iki insan arasında aşkı zorlayamayacağınız gibi.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın