Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bir aşk büyüsü yaparken dikkatli olmalısınız. Unutma, evrene ne koyarsan sana geri dönecektir. Bir aşk büyüsüyle, başka birinin düşüncelerini ve duygularını değiştirmeyecek olanı yapmak en iyisidir. Size odaklanan ve hayatınıza aşk getiren bir aşk büyüsü yapmak en iyisidir.

Bazı aşk büyüleri pek çok malzeme içerir. Bununla birlikte, niyetinizi bir mumda belirleyerek işe yarayan basit bir aşk büyüsü yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken muma ne istediğinizi ifade etmek. Bunu bir mektup yazarak, düşüncelerinizi düşünerek ve hatta bir dans yaparak yapabilirsiniz. Ardından, mumu yakın ve bittiğinde büyünüzün yapıldığı anlamına gelir! Kendi senaryonuza uygun birçok büyüyü çevrimiçi olarak ve kitaplarda bulabileceksiniz. Aşk büyüsünü yapmadan önce, aşkı bulmak için sihrini kullanırken ne yapman ve yapmaman gerektiğini düşün.

Medyum Nedir?

Medyum, büyü yapmak için büyülü yeteneklerini kullanıyor. Medyum, büyü yapmayı, tarot okumayı ve enerji almayı içerir. Büyü yapma, kendinizde ve çevrenizde değişimi teşvik etmek için enerjiyi dahili ve harici olarak kavramak için farklı yöntemler kullanmayı içerir.

Aşk Büyüleri Çalışır Mı?

Medeniyetin başlangıcından beri, büyücülüğün doğurganlığı artırmak veya evlilikleri ve ilişkileri desteklemek için kullanıldığı zamandan beri aşk büyüleri var olmuştur. Bu tür bir Sihir genellikle şamanlar ve şifacılar tarafından yapılırdı. Bu, din ve bilimin erken bir biçimiydi. Bu deneysel beceri yüzlerce nesildir aktarılmıştır.

Daha önce büyücülük büyüleriyle hiç çalışmadıysanız, işte size başlamanıza yardımcı olacak bazı ipuçları. İşe yarayan en etkili aşk büyüleri, genellikle güvenimizi pekiştiren aşk ilahileri, dualar veya tılsımlardır. Gerçekliğimizde herhangi bir şey tezahür ettirmeden önce, bunun mümkün olduğuna, onu hak ettiğimize inanmalı ve hissetmeliyiz. Bir aşk büyüsü yapmak için, bu tür bir aşkı almaya hazır ve açık olmalısınız.

aşk büyüsü

Aşk Büyünüzün İşe Yaraması Gerektiğine Güvenmelisiniz

Büyülerinize inancınızı koymanız önemlidir. Sadece onların çalışmayacağını düşündüğünüzde, çalışmayacaklar. Büyücülük tamamen hedef belirlemekle ilgilidir, bu yüzden hedeflerinizi belirleyin ve onlara inanın. Düşüncelerinize güç vermelisiniz çünkü düşünceleriniz görmek istediğiniz değişikliği yaratabilir. Tezahür ettirmeye devam edin!

İşe Yarayan Bir Aşk Büyüsü Yaparken Çok Büyük Hayaller Kurmamalısınız

Büyücülük harikalar yaratabilir, ancak yapamayacağı bazı şeyler vardır. Amacınız size birinin aşık olmasını sağlamaksa, muhtemelen bunu basit bir aşk büyüsü ile gerçekleştiremeyeceksiniz.

Büyünüzü başka bir kişiyle olan ilişkinizi etkilemek için kullanmaya çalışıyorsanız, büyüyü temel almak için zaten iyi bir bağınız olmalıdır. Ayrıca düşüncelerini ve duygularını değiştirmeye çalışmamanız da önemlidir. Birinin size aşık olmasını sağlamak için bir büyü yaparsanız, büyü altındaysa duyguları gerçek olmayacaktır.

Öte yandan, mevcut ilişkinize daha fazla sevgi ve iyi enerji vermeye odaklanabilirsiniz. Ayrıca, ona açık olmayan birini değiştiremeyeceğinizi de unutmamalısınız. Bir ilişkideki birine aşk büyüsü yapmaya çalışıyorsanız, işe yaramaz ve size kötü bir karma verir.

Bir Aşk Büyüsü Yaparken Niyetinize Özel Olun

Bir aşk büyüsü yaptığınızda, spesifik olmalısınız. Niyetiniz çok net olmalı çünkü tam olarak istediğinizi elde ediyorsunuz. Evren büyülerinizi farklı şekillerde yorumlayabilir ve umduğunuz gibi olmayabilir. Bunu önlemek için, tam olarak ne istediğinizi bildiğinizden ve bunu evrene nasıl ifade edeceğinizi bildiğinizden emin olun.

Geniş bir şey arıyor olsanız bile niyetleriniz konusunda spesifik olun. Büyümenize yardımcı olabilecek şeylere de dikkat etmelisiniz. Örneğin, Ay’ın evreleri ve belirli kristaller, yaptığın büyü türü için faydalı olabilir.

“Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?” üzerine bir yorum

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın