Aşk Büyüsü Nedir? Aşk Büyüsü Süresi ve Etkisi

Aşk büyüleri oldukça etkili büyüler içerir. Aşk büyüsü yapılan bir kişi hangi büyü olursa olsun etkisi altında girmesi ile birlikte uzun süre bu etki altında kalabilir. Aşk büyüsü yaptırmak isteyen veya yaptıran kişilerin merak ettiği sorulardan olan aşk büyüsün etkisi ne kadar sürer konusu oldukça merak uyandırır. Amacımız bu konuyla ilgili sizlere doğru bilgileri vermek. Aşk büyüleri tek taraflı sevgiye sahip olan kişiler tarafından sevdiği kişiye uygulanır. Tahmin ettiğiniz gibi pek çok aşk büyüsü çeşidi bulunmaktadır.

Aşk büyüsü etkisi, büyü çeşidine göre değişkenlik gösterse de genellikle etkisi ömür boyu sürmektedir. Aşk büyüsü etkisi ömür boyu süren bir durum olsa da büyünün yapıldığı fark edilmesi durumunda bozulması mümkün olur. Aşk büyüsü, kişilerin katıksız şekilde aşık olmasını sağlamaktadır. Bu şekilde büyü etkisi ile büyüyü yaptıran kişi amacına ulaşmış olur. Aşk büyüsü etkisi ile kişiler sevgiyi içinde hissederek, onun her dediğini yapar. Eğer ki kendisine büyü yapıldığı kendisi ya da başka kişiler tarafından fark edilir ise durum oldukça farklı olur. Büyü bozma işlemleri bu durumda devreye girerek büyü bozulabilir. Tabi ki her büyünün bozulma süresi, bozulma şekli elbette farklıdır.

aşk büyüsü

Aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin aşk büyüsü süresi hakkında edindikleri bilgiler onlar için önemlidir. Özellikle süre konusu yaptıran kişilerin belli bir zaman sonunda büyünün etkisini kaybetmesi ve eski haline dönmesinden korkar. Fakat büyü çeşitleri her ne olursa olsun süresi sınırsız olup, kişi ölene kadar büyü etkisi altında kalır. En uzun süren aşk büyüsü etkisi de büyü çeşidine göre oluşmaz. Her büyünün etkisi aslında aynıdır. Kolay ve zor yapılan büyüler bulunmakta olup, büyü çeşidi kişinin durumuna bağlı olarak medyumlar veya hocalar tarafından seçilmektedir. Her aşk büyüsünün yapılışı farklılıklar gösterir. Biz büyü gibi günah olan uygulamalar yerine vefk, celb,tılsım -bir tür dua metodu- gibi işlemlerin yapılmasını öneriyoruz nacizane.

Su büyüsü ile aşık etme işleminin yapımı olduğu kadar bozması da zordur. Beklenmedik bir şekilde kendinizde değişiklik oluştuysa veya hayatınıza almayacağınız bir insana birden bire aşık olduysanız üzerinize su büyüsü yapılmış olma ihtimali oldukça yüksektir. Ayrıca üzerinize su büyüsü yapıldıysa eğer bunun en büyük etkisi yapan kişiyi sürekli olarak rüyanızda görmeye başlamanızdır. Bütün bu etkiler görülüyorsa su büyüsü yapılmış olma ihtimali var demektir. Büyü bozma işlemi çok zor olduğu için bunu tek başınıza yapmamalısınız. Büyü bozma işlemi için mutlaka tecrübeli bir kişiye gitmelisiniz. Büyüyü bozmaya çalışırken daha fazla zarar görme ihtimaliniz olduğunu unutmayın. Bu sebepten dolayıdır ki; alanında uzman bir Şahıs üzerinizdeki büyüyü bozması sizin için çok daha faydalı olacaktır. Bu işlem başarıyla tamamlandığında üzerinizdeki etkiler ağır ağır kalkmaya başlayacak.

Büyü bozulduktan sonra kısa süre içinde normal hayatınıza geri dönebilirsiniz. Ne diyelim; Geçmiş olsun!

 

“Aşk Büyüsü Nedir? Aşk Büyüsü Süresi ve Etkisi” üzerine bir yorum

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın