Aşk Büyüsü Ritüeli – Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler

Hepimiz sevilmek isteriz ve sevdiğimiz veya sevdiğimiz kişi tarafından sevilme duygusunu bilmek isteriz. Ama hepimiz bu kadar şanslı mıyız? Pekala, bazılarımız gerçekten de iyi bir talihle kutsanmış durumdayız, ancak çoğumuzun durumu tam olarak bu değil.

Birine çok mu aşıksın ya da hayatında yeni bir aşk için hevesle bekliyorsun ama şansın yok mu? Yoksa eski sevgiline hala aşık mısın ve onu geri mi istiyorsun, ama işe yaramıyor gibi mi? Ya da evliliğinizi kurtarmak istiyorsanız ve pamuk ipliğine bağlıysa? Endişelenmenize veya kendinize yüklenmenize gerek yok, çünkü birçok aşk büyüsü burada aşk şansınızı etkileyecek ve bir gecede çalışacak ve size gerekli sonuçları verecektir.

Birine aşk büyüsü yapmadan önce, aşk büyüsünün yapılması ve yapılmaması gerekenleri bildiğinizden emin olmamız gerekir. Ayrıca büyü birini kendi iradesi dışında bir şey yapmaya zorlamak için kullanılmadığını da unutmamalısınız. Bunu yapmak size faydadan çok zarar verebilir.

Büyü Çalışmanızın Gücüne İnanın

Zihniniz duygularınızı kontrol edebilir. Yaptığınızın doğru olduğuna inandığınızda, evren sizin lehinize birleşmeye başlayacaktır. Sihrinizin etkin olması için zihninizin gücüne inanmanız gerekir.

Bir Aşk Büyüsü Yapmadan Önce Kendinizi Hazırlayın ve Hazırlanın

İyi sonuçlar için, herhangi bir büyü çalışmasına başlamadan önce gerekli bazı hazırlıklar için kendinizi hazırlamalısınız. Enerjinizin doğrudan büyü çalışmanızın etkinliğine dokunduğunu unutmayın. Bu nedenle, kendinizi yorgun, endişeli veya depresif hissediyorsanız, büyü çalışmasını ertelemek daha iyidir.

Kutsal Bir Mekan Hazırlayın

Büyünüzün başarılı bir şekilde çalışması için gerekli olan herhangi bir dış güç müdahalesi olmadan tamamen mahremiyete sahip olabileceğiniz kutsal bir alandır. Uzay, içeride veya dışarıda herhangi bir yerde olabilir. Önemli olan kesintisiz kalmanızdır.

Bir Daire Dökün

Bir daire, aşk büyüsünü yaparken kalmanız gereken bir boşluktur. Kimsenin girmesine izin verilmeyen evreninizi temsil eder. Dairenin içinde, evrenin merkezini, tanrısal bir gücü, patron olduğunuzu gösterirsiniz. Dikkat seviyenize bağlı olarak, hayali bir daire veya gerçek bir daire oluşturma arasında seçim yapabilirsiniz.

Büyünüzün Sonucunu Takmayın

Büyü yapıldığında ve enerjileri serbest bırakıldığında, büyünün aralarına karışmadan işini yapmasına izin verin. Evrenin sizin için çalıştığına inanın ve büyünüzün size gerekli sonuçları vereceğine inanarak dinlenin. Aşırı düşünmek ve bu konuda strese girmek, negatif enerjiyi resmedecek ve gücünü zayıflatacak ve anlamsız enerji blokajları yaratacaktır.

Ne İstediğiniz Konusunda Net Olmayın

Bir büyünün işe yaraması için ne istediğinizden emin olmanız gerekir. Niyetleriniz hakkında belirsiz olmak, yalnızca büyünüzü tehlikeye atacak ve size gerekli sonuçları vermeyecektir. Tercihleriniz ve ne istediğiniz konusunda daha spesifik olmanız gerekir. Gerekirse, daha spesifik olmak için niyetinizi küçük bir kağıda not edin. Büyünüze başlamadan önce zihninizde kristal berraklığında bir görüntü olmalıdır. İsterseniz kendinizi bu durumda hayal etseniz daha da iyi olur. Magic dünyasında netlik her şeydir.

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Türleri ve İlahiler

Sevgili mi arıyorsunuz? İlişkinizin elinizden kayıp gittiğini düşünüyor musunuz ve ilişkinizi güçlendirmek mi istiyorsunuz? Ya da belki sadece incindin ve sadece kırık bir kalbi iyileştirmek mi istiyorsun? Hepimiz zaman zaman biraz sihir kullanabilir ve ondan yardım alabiliriz ve belki de bazı iyi  aşk büyüleri  tam da arzu ettiğiniz şeydir.

Aşk Büyüsü İlahileri Nelerdir?

Aşk Büyüleri İlahileri genellikle bir dizi sihirli kelimeye atıfta bulunan bir dua şeklidir. Yaptığınız şeyin işe yarayacağına dair saf bir inanca sahipken bazı sihirli sözler söylemeniz gerekiyor. Geçmişe ve tarihe dayanarak, büyüler genellikle büyülerin yapıldığı bir kişiyi içerir. Bunun en yaygın türü aşk büyüleridir.

Aşk Büyüleri Nelerdir?

Gerçek Aşk içeride başlar. Aşk kıskançlık, hırs veya tatmin değildir. Aşk arzu veya zevk değildir. Sevdiğin zaman her şey yoluna girecek. Aşkın eylemleri vardır. Şu anda aşk hayatınızda sorunlar yaşıyorsanız, bir Aşk büyüsü sizin için mucizeler yaratabilir ve hayatınıza harikalar getirebilir.

Peki aşk büyüsü tam olarak nedir? Aşk büyüleri, ritüeller ve inançlar tarafından güçlendirilen enerjik bir niyettir. Saf bir seçim yapmadan hiçbir büyünün işe yaramadığını unutmayın. Büyülerin etkinliği, ayınki gibi bazı dış etkenlere bağlıdır. Aslında, ayın belirli evrelerinde büyüler daha güçlü hale gelebilir. Ritüellerin bu gücü beslemeye yardımcı olduğu bilinmektedir.

Çoğu insan Aşkta başarısız olur. Ya da belki Aşk onlar için değildir. Aşk hayatlarında büyük kayıplar yaşarlar ve çoğu zaman arzuladıkları ve umutsuzca sevdikleri kişiyi kaybetmekten korkarlar. Bunlar, bu tür niyetlere sahip insanlardır.

Aşk Büyüsü Türleri

Bir kişinin tercih edebileceği birçok Aşk büyüsü türü vardır. Her ilişki farklıdır. Bu yüzden Aşk büyüsünün her yönünü görmek ve kalbinizin ne istediğini anlamak çok önemlidir. Aşk büyüleri, benzersiz durumlarınızın her birine dayanır, bu nedenle istediğiniz uygun ve istenen sonuçları elde etmek için buna göre ele alınmalıdır. Herhangi bir tür aşk büyüsü yapmadan önce bazı noktaları hatırlamak önemlidir;

  • Daima kendinize ve yapmayı planladığınız her şeyin doğru olduğuna inanın.
  • İyimser bir zihniyete sahip olun ve tüm olumsuzlukları zihniyetinizden kaldırın
  • İşe gidip büyüyü yaparken zaman kaybetmemek için malzemeleri önceden toplayın.
  • Gelecekteki herhangi bir hatadan kaçınmak için ilahilerde mümkün olduğunca ustalaşın
  • Sabrın anahtar olduğunu ve her türlü aşk büyüsünü yapmak için çok gerekli olduğunu unutmayın.

Cazibe Büyüleri

Bu büyüler, bir kişiyi kendinize çekmek veya yakınınızdaki belirli bir kişiyi çekmek ve ilişkinizin ölmekte olan cazibesini artırmak için kullanılır. Veya yeni bir ilişkiye başlamak ve o ilişkideki çekiciliği artırmak istiyorsanız. Mıknatıs büyüsü olarak da bilinir.

Bal Kavanozu Büyüleri

Bu tür aşk büyüsü, bir ilişkide çekiciliği, arzuyu, bağı ve yakınlığı ateşler. Ayrıca kişiyi size karşı çok tatlı da çevirebilir. Genellikle başarılı bir ilişkinin anahtarıdır. Tatlandırma büyüsü olarak da bilinir.

Güçlü Aşk Bağlama Büyüleri

Bu tür aşk büyüsü, ilişkiyi dengeler veya bir ilişkiye dahil olan iki kişiyi birbirine bağlar. Bu büyü aynı zamanda ilişkinizde olduğunu düşündüğünüz her türlü engeli de ortadan kaldırır.

Huzur Büyüleri

Günlük çığlık atmaktan ve kavga etmekten bıktınız mı? İlişkinizin pamuk ipliğine bağlı olduğunu düşünüyor musunuz? O zaman bu tür Aşk büyüsü tam size göre. Partnerinizin size olan öfkesini azaltmak istiyorsanız, bu büyü partnerinizin davranışlarını sakinleştirir ve etkisiz hale getirir.

İletişim Aşk Büyüleri

Partnerinizle aranızdaki iletişim eksikliğinden sıkıldınız mı? İlişkinizin iletişimini geliştirmek istiyorsanız, bu tür bir büyü size en uygun olanıdır. Bir ilişkide iletişim anahtardır. İletişim eksikliği ile hiçbir ilişkinin başarılı olduğuna inanılamaz.

Hakimiyet Aşk Büyüleri

Partnerinizin önünüzde teslim olmasını ister misiniz? Partnerinizin boyun eğmesi sizi heyecanlandırıyorsa ve partnerinizi kontrol etmek istiyorsanız, bu kontrol büyüsü sizin için mükemmel olabilir.

Güçlü Şehvet ve Seks Büyüleri

Aşk hayatın çok mu basit? İlişkinizde heyecan ve belirli bir kişiden gelen cinsel aktiviteleri ve şehveti artırmak istiyorsanız, bu tür bir aşk ilahisi tam olarak ihtiyacınız olan şeydir. Ayrıca, bir ilişki için en çok fiziksel çekiciliğin gerekli olduğuna inanılmaktadır.

Tutku ve Arzu Aşk Büyüleri

İlişkiniz tüm tutkusunu kaybettiyse, bu güçlü aşk ilahisi ilişkinizden kaybettiğinizi hissettiğiniz ve bir zamanlar sahip olduğunuz her şeyi geri getirebilir.

Açık Yol Aşk Büyüleri

İlişkide iki sevgili arasındaki bağlantı sorun haline geldiğinde açık yol aşk büyülerinin kullanılması uygundur. Bu tür aşk büyüsü, bir ilişkide engellerin olduğu durumlarda faydalıdır ve bir ilişki arasında gelen bu tür engelleri aşmak zordur.

Huzur İçinde Aşk Büyüleri

Bu sakinleştirici aşk büyüsü, büyüyü yapan kişiyle temas kurana veya iletişim kurana kadar hedefin gerginleşmesini sağlar.

Kara Büyü Aşk Büyüleri

Kara büyü aşk büyüleri geçicidir ve sadece daha kısa bir süre için etkilidir. Ancak, bir ilişkide ortaya çıkan gerçek sorunu çözme şansını yok ederler. Bu Aşk büyüleri genellikle ilgilendiğiniz kişiyi manipüle ederek Aşkı zorlamaya ve baskı yapmaya çalışır.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın