Aşk Büyüsü Yapmak İçin Dolunay Gerekir Mi?

Binlerce yıldır, maneviyatçılar bilgi, açıklama ve büyütme için aya ve astrolojiye baktılar. Ay ve yıldızları, geçmiş, şimdiki zaman veya gelecek hakkında özel bilgiler sağlamak için iddia edilen yetenekleri için kullanan bazı dinler vardır. Medyumlar ve astrologlar, özellikle ayı ve yıldızları bir tür manevi yol haritası olarak kullanmalarıyla tanınırlar. Açıklamalar için aya bakan birçok din ve maneviyatçı var. Bilim adamları bile, dünya üzerindeki bir dizi gizemi ve çevresel etkileri açıklamak için ayı kullandılar. Ay ayrıca çeşitli büyü döküm amplifikasyonları için kullanılır. Bir büyünün nasıl çalıştığını büyük ölçüde etkilemek için kullanılabilecek inanılmaz katalizör benzeri özelliklere sahiptir.

Spiritüalizmdeki ay temelli uygulamaların çok fazla olması nedeniyle, spiritüalistlerin ayı kullanma biçimlerini gözden geçirmek zor olabilir. Ancak, aşk büyüsü yapmak söz konusu olduğunda, dolunayın gölgelerin kesinlikle bir yeri vardır.

Dolunay Aşk Büyülerini Nasıl Etkiler?

Dolunaylar geleneksel olarak çeşitli uygulamalar için kullanılsa da aşk büyüleri dünyasında harika bir yere sahiptirler. Dolunay enerji ile sıkıştırılır. Bu enerji, saflık değeri için manipüle edilebilir ve hemen hemen her tür aşk büyüsü için genel bir katalizör olarak kullanılabilir. Bu, dolunayda aşk büyüsü yapmanın her zaman aşk büyüsünü güçlendireceği anlamına gelmez. Bununla birlikte, birçok aşk büyüsünün aurada daha güçlü bir etki elde etmek için dolunay ile çalışabileceği anlamına gelir. Bu etkinin doğru kullanımı, çılgınca bir tezahür değeri ve elbette daha hızlı sonuçlar yaratabilir.

Modern büyücülük ve aşk büyüsünün her zaman ayın etrafında dönmediğine dikkat edilmelidir. Yine de, geleneksel aşk büyülerinin çoğu, ay ile çalışarak kolayca geliştirilebilir. Ve bir aşk büyüsü dökümünün kalitesini artırabilecek daha fazla ay evresi var.

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Yapmak İçin Diğer Ay Evreleri

Dolunaylar binlerce yıldır ilişkileri ve aşkı etkilemek için kullanılsa da, aşk büyüsü yapmak için en iyi ay evreleri geleneksel olarak şunları içerir;

  • Yeni Aylar – Ruh eşi büyüleri ve yeni sevgili büyüleri yapmak için mükemmeldir. İster bir ilişki ister başka bir tutku olsun, yeni şeylere başlamak için harika. Eski tutkuyu yeniden alevlendirmek ve yakınlığı ateşlemek için harikadırlar.
  • Hilal – Bir ilişkinin olumlu niteliklerini oluşturmak için muazzam. Aşka dayalı bir ivme oluşturmak ve mevcut bir ilişkiyi geliştirmek için harika.
  • İlk Çeyrek – Bir ilişkide huzur yaratmak için mükemmel. Yaralı veya kanayan bir ilişkiyi iyileştirmek için harika. Onarıma dayalı aşk büyüleri için iyidir.
  • Azalma Aşaması – Halihazırda bir ilişki içinde olan iki kişi arasındaki arzuyu doldurmak için kullanılır. Azalma aşaması, zaten birlikte olan iki insan arasındaki manyetizmayı artırmak için mükemmeldir.
  • Yayma Aşaması – Bir ilişkide istenmeyen nitelikleri ortadan kaldırmak için harika bir aşama. İki sevgili arasındaki ilişkileri temizlemek ve negatif enerjiyi gidermek için iyidir.

Ay’ın Aşk Büyüsü Etkisi

Bir aşk büyüsü için doğru ay evresini seçmek, büyünün genel etkinliğinde büyük bir fark yaratabilir. Ve birçok farklı türde spiritüalist çalışma ve büyü yapma olmasına rağmen, ay birçok durumda hala kayda değerdir. Bir ay evresi seçerken, sonraki büyüleri hesaba katmak (güçlendirilmiş bir etki ve işitsel erişim oluşturmak için arka arkaya çeşitli büyüler yapmak), bir aşk büyüsü için en etkili enerji üretimini planlamaya yardımcı olabilir. Tüm auralar çeşitli aşk büyülerine farklı tepki verir ve bu nedenle belirli bir yola girmeden önce tüm büyü yapma seçeneklerini göz önünde bulundurmaya değer.

“Aşk Büyüsü Yapmak İçin Dolunay Gerekir Mi?” üzerine bir yorum

  1. Geri izleme: Dolunay Aşk Büyüsü

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın