Aşk Büyüsü Yardımcı Olabilir

Aşk büyüsü genellikle onu çevreleyen birçok tartışmaya sahiptir. Başka birinin özgür iradesini manipüle etmeye çalışmanın etik yönü birçok soruyu gündeme getiriyor. Neyse ki, biri aşk büyüsü yaptığında uyulması gereken birçok kural vardır. Bu nedenle, aşk büyüsünün etik sonuçları hakkında endişeleriniz varsa ve karanlık şeyler yapmak istemiyorsanız endişelenmeyin. Burada herhangi bir tehlikeli büyücülükten bahsetmeyeceğiz.

Aşk büyüsünün kanıtı, MÖ 2200’den beri varlığını gösteriyor. Korunmuş tabletler, günümüz Irak’ına yakın yerlerde erotik büyüyü düşündüren yazıtlarla keşfedildi. Sırbistan’dan arkeologlar 2000 yıllık altın ve gümüş parşömenlere kazınmış sihirli büyüleri hala çözmeye çalışıyorlar.

Aşk büyüsünün inceliklerini çözmeye başlamadan önce, arkasındaki gerçek gücü anlamalısınız. Herhangi bir Aşk büyüsünün gerçek gücü kendi içinizdedir ve bunun başka birinin onayına ihtiyacı yoktur. Gerçek aşkın içinizde olduğuna inanıyorsanız, potansiyelini büyütmek için aşk büyüsünü kullanabilirsiniz.

Öyleyse, gerçekten işe yarayan bu aşk büyüsü ile bir sonraki randevunuzda aşk büyüsünü kendi yararınıza kullanma perspektifine daha derinden bakalım.

Aşk Büyüsü Nasıl Çalışır?

Bu, aşk büyülerinden beklentilerinizin ne olduğuna bağlıdır. Aşk büyüsü, sizin tarafınızdan herhangi bir çaba göstermeden birini size aşık etmeyecektir. Aşk büyüsü, enerji doğru olduğunda ve siz ve aşkınız arasında zaten var olduğunda çalışır. Birbirinize karşı belirli bir miktar duygunuz varsa, aşk büyüsü bu duyguları güçlendirebilir. İkisi arasında bir çekim gücü olarak hareket edebilir ve sizi birbirinize doğru çekebilir. Aşk büyüsü de genelleştirilebilir ve evrene yönelik olabilir. Evrendeki enerjiler daha sonra ruh eşinizi size doğru yönlendirir, böylece ikiniz tanışabilirsiniz. Randevunuzda çalışmak için aşk büyüsü yapmak için açık bir kalp ve açık fikirli olmanız gerekir.

Aşk büyüsü sadece dürüst niyetlerle yaptığınızda işe yarar. Randevunuzdan önce, aşık olmak istediğiniz kişiye gönderilen bir mektupta niyetinizi yazabilirsiniz. O kişiye olan sevginizle ilgili vurgulamak istediğiniz tüm noktaları taşımalıdır. Bunu yazdıktan sonra, mektubu yakın ve enerjiniz ateş tarafından evrene salınacaktır.

Belirli bir cadı dininden olmanıza veya manevi doktrinleri takip etmenize gerek yok. Yaptığınız büyüler, karşınızdaki kişiye değil kendinize yönelik olmalıdır. Bu şekilde, sihrin herhangi bir etkisi önce sizin üzerinizde gerçekleşir. Bir ritüel, eylemin ve niyetinin bir birleşimidir ve yatak odanızda bile her yerde gerçekleştirilebilir.

Bir randevuya çıkmadan önce bir büyü yaptığınızda, arzu ettiğiniz kişiyi vizyonunuzda tutmalısınız. O kişinin kim olduğundan emin değilseniz, kendinizi mutlu bir kişi olarak hayal edin. Kendinizi mutlu bir yerde, en çok keyif aldığınız bir şeyi yaparken hayal edin. Vizyonunuz partnerinizin katılımını görebiliyorsa, o belirli aktiviteyi seven birini bulmalısınız. Ruh eşinizle nasıl tanışacağınıza dair ipuçlarından biri de olabilir.

Aşk büyüsü

Ne Zaman Çalışmaz?

Aşk büyüsü, özgür iradenin doğal yasasını bozmak anlamına gelmez. Yanlış nedenlerle veya dürüst olmayan niyetlerle büyü yaparsanız, büyü olması gerektiği gibi çalışmayacaktır. Sihrin yalnızca belirli kısa vadeli etkileri olabilir, ancak uzun sürmeyecekler.

Yaptığınız sihire inanmanız gerekir. Sihri şüphecilikle yaparsanız, sihir herhangi bir sonuç vermeyecektir. Ayrıca sihrin işe yaraması için çaba sarf etmeniz gerekiyor. Büyüyü tek başına yapmanın işe yarayacağını düşünemezsin. Evde oturur ve hiçbir şey yapmazsanız, sihir sizin için hiçbir sonuç getirmez.

Her zaman doğru enerjiyle büyü yapın. Dikkatiniz dağılmış veya endişeliyseniz, büyü istediğiniz gibi çalışmayabilir. Zihniniz sakin ve sakin değilse, meditasyon yapın ve büyüyü yapmadan önce enerjilerinize odaklanın.

Herhangi bir bilgiyi saklıyorsanız veya tamamen dürüst değilseniz aşk büyüleri işe yaramayabilir. Kısmi bilgi içeren bir büyü yaparsanız, kendinizden başka kimseye yalan söylemediğinizi unutmayın. Aşk büyüleri güçlü bir sihirdir ve onları yanlış niyetlerle yaparsanız, size geri tepebilir.

Bu nedenle, büyüyü belirli bir kişiye değil, genel olarak kendinize yapmanız ve kendinize yapmanız her zaman tavsiye edilir. Her zaman mutluluğunuzun kapısını açmayı hedefleyin ve sağlıklı bir ilişki dileyin.

“Aşk Büyüsü Yardımcı Olabilir” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın