Aşk Büyüsünden Kaçınmak

İşte aradığın kişi! O aşık senin darbelerinden kaçıyorken, kaçan aşk büyüsüyle karşılaşmadığın sürece arayışın da sonuçsuz kaldı. Gerçek sihir bu, işte burada, asıl çekicilik, çekicilik ve rüyayı yaratan bu. Aşkı bulmak üzeresin. Sizden uzun süredir kaçan o kısacık romantizmi kavramak üzeresiniz. Aşk her zaman oradaydı ve bu büyüyü onu öne çıkarmak ve ondan iyi bir şekilde yararlanmak için kullanmanın zamanı geldi. Hepimiz aşk hayatımızda zorluklarla karşılaşıyoruz. Bazen çok güzel bir kadın ya da erkek görürsün ve onların senin olmasını istersin, sana sarılmak, seni rahatlatmak, seninle sevişmek, seni öpmek, seni bir koltuğa oturtmak için özel olarak yaratılmış gibi hissedersin. Sıcak kucaklama ve dünyanın iyi olduğundan emin olun.

Bu fantezilere rağmen hiçbir zaman size ait olamayacaklarının farkındasınız. Bunun birçok farklı nedeni olabilir ve bunlardan bazıları; zaten biriyle birlikteler, sizinle ilgilenmiyorlar, çevrenizin çok üstündeler, şu anki konumunuza sığamayacak kadar zengin ya da çok fakirler. Güzel ve romantik ilerlemelerinizden habersizler ya da bir şekilde, sunmak istediğiniz sevgiye karşı onları kör edebilecek çok daha büyük güçlerin etkisi altında olabilirler. Erkeklerle, ilişkileri başlatmak (bunu kim söylediyse) sorumluluğunda olduğu için, ilerlemeleri reddedildiğinde daha açık olduğunu hissederler, bu nedenle bu aşk büyülerinin çoğu erkekleri düşünerek yapılır, ancak kadınsı olanlar da mevcuttur. Değiştirilmiş tüm güçlü büyülere dünyanın neresinde olursanız olun erişilebilir ve kullanılabilir. Büyülerin içindeki enerji, kapsamı ve etkinliği sınırlı olmayan evrensel bir enerjidir.

Tüm aşk hayatımızda, duygularımızın başımıza geldiği herhangi bir romantik zamanda kalbimizin dileklerine sahip olmayı arzularız ve bu nedenle, mutluluk ve tatminin her zaman elinizin altında olması kadar hiçbir şey daha fazla neşe getiremez. Buradaki aşk büyüsünün konusu budur. Gezgin aşkın dizginlerini sıkı tutmaya ve yönlendirmeye yardımcı olur. Aranan aşkın daha büyük bir aşk mı yoksa daha az aşk mı olduğunun pek önemi yoktur (birçoğu birincisini tercih edebilir), tüm aşklar güvence altına alınabilir. O kişiye bakıyorsunuz ve karnınızdaki bir şey kalbinize bir sıcaklık dalgası gönderiyor. Yüzlerine bir bakışla, ellerinin bir dokunuşuyla sizi tamamlanmış hissettiriyorlar, ancak onlara karşı olan hisleriniz konusunda bir milyon mil uzaktalar. Tepkilerinin ne olacağından emin olmadığınız için romantik gelişmelerle yaklaşmaktan korkabileceğiniz yakın arkadaşlar var.

Kaygılarınız yüzünden uzun bir süre bu geçici aşk köreltme durumunda tutuluyorsunuz, derinlerde bir yerde sevgi sunmaya hazır olduğunu hissediyorsunuz ama içindeki o küçük ses size sürekli samanları tuttuğunuzu ve aşka olan umudunuzun bittiğini söylüyor. Kendi vicdanınız tarafından tehdit edildiğini hissettiğiniz bu küçücük ses nedeniyle, (size göre) çok daha iyi bir ilişki sunmaya çalışırsanız, biriyle ilişkinizi riske atacağınızı bilirsiniz. Şimdi, bu büyülü aşk büyüsünün rolü; aşk ilerlemelerinize daha fazla ışık ve sevgi enerjisi döker. Hayalinizdeki sevgiliye yönlendirdiğiniz tüm bu ilerlemelerin, hedeflerine ulaşmak için gerekli enerjiden yoksun olduğunu unutmayın.

Büyülü bir aura ile güçlendirilmeyen herhangi bir aşk ilerlemesi her zaman fark edilmeyecektir. Aşk, insan zihninde, iki insan arasında süper doğal bir şey yaratma yeteneğine sahip bir şeydir. Delicesine aşık insanların neden her zaman her şeyi yapmaya, sevdikleri için her şeyi feda etmeye hazır olduklarını hiç merak etmedin mi? Aşkın büyüsü budur, aşk o büyülü süper aşırı dokunuş olmadan aşk değildir ve aşk büyülerinin var olmasının nedeni budur; sevgiyi artırmak ve güçlendirmek için. Bu tür sevgi enerjisinin akışı, ancak doğru büyünün doğru amaçlarla kullanılmasıyla elde edilebilir ve bu nedenle bizimle iletişime geçeceksiniz.

Aşk

Gerçekten değerli bir şey için savaşan bir insan hiçbir şey elde edemez, aşk uğrunda savaşmaya değerdir ve bir kez bu sarsılmaz gerçeği bir kez öğrendiğinizde, gerekli büyüyü yapmış olacaksınız ve aşk hayatı yeterince yumuşatmış olacaktır. aşk için ağlayarak geçirdiğin o günlere dönüp bakmanı ve güzelce gülmeni sağla. Aşkın senden kaçmasının nedenlerinden bazılarına bakarak, sorunun kaynağını gerçekten bulacağız ve ihtiyaçlarınıza göre mükemmel aşkı yakalayan ve yönlendiren büyüyü tasarlayacağız.

Yol Gösterici Aşk

Gelen rehberlik aşk büyüleri, ay büyü ve bir element vardiyada palmiye yaprağı döküm çoğunu kullanmaktadır. Anne ayın ışığının karanlığa ışık getirdiği bilinmektedir, bu ışık aşk hayatınızı aydınlatmak ve aşk ilerlemenizi o kadar berrak hale getirmek içindir ki, onları yönlendirdiğiniz kişinin fark etmekten ve hissetmekten başka seçeneği yoktur. Bu büyülerin çoğunda, çoğu uygulayıcı ve büyü yapan kişi, büyüye saflık eklemek için ay suyunu kullanır, ancak bu isteğe bağlıdır ve tam bir temel değişim aşk büyüsü yapmıyorsanız, bu isteğe bağlıdır.

Ay ışığından sonra düz hurma yaprağı gelir, birçok sihir geleneğinde hurma kullanımının aşk büyülerini ve büyü gerektiren diğer pek çok gücü arttırdığı bilinmektedir. Bu, çoğunlukla palmiye ağacının gücüne ve dayanıklılığına dayanır. Bu durumda, bu aşk büyüsünü yaparken, yapılan büyünün başarısını ve gücünü garanti altına almak için güçlü ve dayanıklı sembolik öğelerle çalışmanız gerekir.

Palmiye yaprağı, palmiye ağacının simetrisini ve canlılığını korur. Bu, ana bitkinin dışındayken bile düz çizgileri ve dayanıklılığı ile kendini gösterir. Bu gerçek aşkın kaderidir; gerçek aşkın hayatta kalabilmesi için bağımsız olması ve eğer yoklarsa onun düşüşünü garanti edebilecek bağımlı faktörlere bağlı kalmaması gerekir. Bu büyünün sizin için yarattığı aşk budur. Palmiye yaprağının değerlerine ek olarak, büyülü akışa net ve düz bir yön çizmeye de yardımcı olur.

Düz ve güçlü yaprak, enerji yollarındaki tüm engelleri ortadan kaldırır ve ayrıca büyü yapan kişinin rüyalarının nesnesini ve romantik arzularını çekme konusundaki kararlılığını güçlendirmeye yardımcı olur. Palmiye yaprağı yerindeyken, büyü artık element değişiminin önceki aşamasına dönüyor. Wicca gibi bazı geleneklerde beş tane varken, beyaz büyü bazen sadece dört tane kullanır. Bu, hangisinin doğru olduğu değil, ihtiyaç duyduğunuz değişiklikleri sağlamak için seçilen öğeyi nasıl kullanacağınız ve ayrıca seçilen öğenin gücü de dikkate alınmalıdır.

Doğal evrenimizdeki elementler su, hava, ateş, toprak ve ruhtur. Büyüleyici aşk büyülerinde hünerlerini saklayan birçok uygulayıcı ve büyü tekeri, su elementini kullanarak elemental değişimi yapmayı tercih eder. Çünkü gerçek aşk gibi su da akmayı asla bırakmaz ve saf formunun rengi yoktur. Tıpkı hiçbir zaman açıklanamayan ve sihirli dokunuşlar olmadan insanların anlayışının çok ötesinde olan aşk gibi. Suyun gücü, tıpkı aşk gibi, kullanıcının suyu kontrol altında tutabilmesinde yatar. Her koşulda çok fazlası bunaltıcı ve felaket olabilir, ancak yetenekli ellerde iyi ve mutlu bir yaşam sağlamak için kullanılabilir. Bu nedenle, bir aşk büyüsünde su elementi element geçişini kullanmak, büyüdeki enerjilerin sürekliliğini garanti eden arzu edilen ve inanılmaz bir girişimdir.

Bununla birlikte, burada yapılan aşk büyüsü, elemental geçişinde toprak elementini kullanır ve sizi, herhangi bir başarılı aşk yakalama büyüsünde toprak elementini mükemmel bir şekilde harmanlayan mükemmel bir aşk ritüeli kurma adımlarından geçirmekten çok mutlu olursunuz.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın