Aşk Cazibesi Muska

Ürün açıklaması ne kadar iyimser ve inandırıcı olursa olsun, aşk cazibesi muska çok fazla güvenmeyin. Bazı tılsımlar oldukça yasal görünse de, genellikle çevrimiçi satın alabileceğiniz bir yüzük veya bilezik kadar işe yaramazlar. En azından ikincisi güzel görünüyor ve görünümünüzü tamamlayabilirken, muska bunun için bile iyi değil. Büyük olasılıkla bahçe satışınızda sona erecek başka bir hurda parçası olacak.

Başlangıç ​​olarak, bir muska ancak sizin için özel olarak üretilmişse ve daha da önemlisi ancak profesyonel bir sihir uygulayıcısı tarafından üretilmişse etkili olabilir. Muskayı doğru enerjiyle şarj etmek ve onu süptil bedenlerinizin frekansına ayarlamak için üreticinin sorununuzu bilmesi gerekir. Güçlü bir muska almanın tek yolu bu.

Aşk Cazibesi Muska

Kural olarak, her aşk cazibe tılsımı belirli bir amaç için ve belirli bir kişiyi etkilemek için üretilir. Temelde bir aşk büyüsünün somut bir düzenlemesidir. Bununla birlikte, yıpranan aşk büyülerinin aksine, büyü uygulayıcısı onları yapan ne kadar güçlü olursa olsun, muska tüm hayatınız boyunca veya siz onu kırana, kaybedene veya ona zarar verene kadar (ki bu daha sık olur) size hizmet edebilir.

Bu tür muskaların birçok avantajı vardır. Bir muska ile sadece birkaç hafta çalışmak, sevdiğiniz kişinin hislerini ve duygularını kontrol edebilmeniz için onu uzaktan kumanda olarak tanımlanabilecek bir şeye dönüştürür. Muskanızla çalışmak zor değil. Genellikle şu şekilde yapılır;

  • Muskanızı çıkarın (sakladığınız güvenli yerden);
  • Etkinleştirmek için elinizle ısıtın;
  • Aşk cazibesi muskalarını besleyen aşkı hisset;
  • Sevdiğinizi hayal etmeye başlayın;
  • Programı pekiştirmek için muskayı elinizde sıkın;
  • Kaldırın ve 24 saat içinde tekrarlayın.

Aşkı Çekmek İçin Bir Muska

Aşkı çekmek için tılsımınızdan tam olarak yararlanmak istiyorsanız, onunla günlük olarak, tercihen aynı anda, kimsenin sizi rahatsız etmeyeceğinden emin olarak çalışmalısınız. Muskanızı elinize almadan önce, odada yalnız olduğunuzdan emin olun ve doğru zihniyeti edinin. Muskanızla çalışırken endişe, depresyon veya tahriş hissetmemeniz gerektiği için sakin olun. Ardından muskayı elinize alın ve hayallerinizin enerjisiyle doldurun.

Aşk Cazibesi Muska

Kötü bir gün geçirmiş, yorgun veya sinirli olsanız bile muskanızla çalışmalısınız. Muska sizi enerjisiyle şarj edecek ve hem duygusal hem de fiziksel olarak çok daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Tılsımınızla çok yakınsanız, muskanın profesyonel bir büyü tekerinden satın alınması şartıyla, size ve çakralarınıza iyi bakacaktır.

Aşk çekicilik muskanızla düzenli olarak çalışmazsanız, artık hedefi sevmediğinizi, aşkınızın gittiğini düşünecek, bu yüzden artık hedefi çekmek zorunda kalmayacak. Kısa bir mola (birkaç gün uzunluğunda) kritik değildir, ancak tılsımla birkaç hafta çalışmazsanız, size yardım etmeyi bırakacaktır. Bu arada, hedefe olan aşktan düşmeniz durumunda aşk büyüsünü bu şekilde bozabilirsiniz. Muskanızla çalışmayı bırakın, yavaş yavaş güçlerini kaybedecektir.

Sihirli muskalarınızı asla kırmayın veya atmayın. Size hizmet ederek belirli sihirli programları uygularlar. Ayrıca ilişkinizin çakralarınızdan uzaklaştırılan negatif enerjisini de toplarlar. Muskanızı kırarsanız, negatif enerji açığa çıkacaktır. Sonuç olarak, muskanız sayesinde kurtulmayı başardığınız tüm problemler bir anda başınıza gelecek, hayatınızı mahvedecek ve geri kalanını onları tamir etmek için harcayacaksınız.

Sevgilim Bana Geri Dön Muska

Yukarıda söylediğimiz her şey aşk için de doğru muska geri gel bana bir şey hariç. Aşk büyüsü ile oluşturulan ürünler daha karmaşık özelliklere sahiptir. Genellikle, koşullara bağlı olarak programlardan biri etkinleştirildiğinde ayrı ayrı veya birlikte çalışabilen birkaç programı kapsarlar.

Böyle bir karmaşıklık anlaşılabilir. Ayrıldıktan sonra birini geri almak için, özellikle de bir kavga veya başka bir ciddi sorundan kaynaklanıyorsa, hedefin sizi özlemesini sağlamak yeterli değildir. Başlangıç ​​olarak, eski sevgilinizin aranızda olan her şeyi unutması gerekiyor. Bundan sonra, hedef, siz ayrıyken başına gelen tüm iyi şeyleri devalüe etmelidir. Böylece hedef, ilişkinizi daha çok takdir etmeye başlayacak. O zaman, bu kişinin size geri dönüp baştan başlamak istemesini sağlamak için hedefin size tekrar sevgi duymasını sağlamak önemlidir. Ama hepsi bu değil. Bir diğer kritik sihir programı, hedefin sizinle kalmak istemesini sağlayan programdır.

Bu tür tılsımlar çevrimiçi mağazalarda bulunmadığından, ihtiyacınız olan şey bu muska olması durumunda sizin için bir tane yapmak ve ücretlendirmek için profesyonel bir büyücü bulmanız gerekir.

“Aşk Cazibesi Muska” üzerine bir yorum

  1. Geri izleme: Aşk İçin Muska

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın