Aşk Evliliği İçin Bir Tılsım

Bir çevrimiçi mağazayı ziyaret ettiğinizde ve “aşk evliliği için tılsım” olarak tanımlanan bir tılsım gördüğünüzde buna inanmalı mısınız? Evlilik için tılsım almak isteyen herkes için çok önemli bir sorudur. Güçlü sihir kullanmak istiyorsanız, doğru tılsımı seçmek için zaman ayırın. Başlamak için, bu makaleyi okuyun ve orada verilen ipuçlarını hatırlamaya çalışın ve yeni edindiğiniz bilgilere dayanarak bir tılsım seçin.

Her şeyden önce, erkekler ve kadınlar için tasarlanmış evlilik tılsımları yoktur. Kadınların tılsımları altından veya bakırdan, erkek tılsımları ise gümüş, platin veya demirden yapılır. Kadın ve erkek tılsımları farklı yazıt ve çizimlere sahiptir ve sihirli işaret kombinasyonları gelecekteki sahibinin cinsiyetine göre değişir.

Ayrıca evlilik tılsımları aynı cinsiyet için tasarlansa bile farklılık gösterebilir. Örneğin, dul bir kadının evlenmek ve onu bir sonraki evliliğini engelleyebilecek eski kocasının ruhundan korumak için bir tılsım gerekir. Daha önce hiç evlenmemiş bir kızın tamamen farklı bir tılsım gerekir. Evlenmesine ve evlenecek doğru erkeği seçmesine yardımcı olacak bir tılsım gerekir.

Evlilik Tılsımı

Hangi tılsımı alıyor olursanız olun, iyi bir evlilik tılsımı, profesyonel bir büyücü tarafından üretilen bir tılsımdır. Bu tür tılsımlar normal çevrimiçi mağazalarda bulunamaz çünkü tılsımları fabrikalardaki pres makinelerinde seri olarak üretilir ve hiçbir sihirli güçleri yoktur.

Aşk Evliliği

Profesyonel sihir uygulayıcıları, tek kopya benzersiz tılsımlar üretir ve her tılsımı üretmeleri çok zaman alır. Önce müşterinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için bir sihir programı seçmek için müşteriyle konuşurlar ve ardından bu programı tılsımın içine koyarlar. En yaygın program, etrafınızdaki herkesin sizi karı koca malzemesi olarak görmesini sağlayan sihirli bir koddur. Tılsım, insanların sizi görme biçimini ayarlar, enerjilerinizi özel bir mercekten geçirir ve onları bulabilecekleri en iyi ortak olduğunuza ikna eder.

Bu tür tılsımlar oldukça etkili ve kullanımı kolaydır. Ancak, örneğin, alkolü kötüye kullanırsanız veya çocuk sahibi olmak istemediğinizi iddia ederseniz, her zaman kıskanıyorsanız veya eşinizi açıkça aldatırsanız, tılsım size yardımcı olmaz. Yalnızca kişisel güçlü yönlerinizi vurgulayabilir, ancak eksikliklerinizi ve kusurlarınızı gizleyemez. Bunu sadece kara büyü yapabilir.

Güçlü bir evlilik tılsımı, sizi karı veya koca malzemesine dönüştüren enerjinizi geliştirebilir. Örneğin, şunları yapabilir:

  • Seni güzel ve arkadaş canlısı yap;
  • İyi bir ayda kalmanıza yardımcı olun;
  • Sizi daha çekici hale getirin;
  • Sağlıklı bir kiloya ulaşmanıza yardımcı olun;
  • Cinsel çekiciliğinizi artırın;
  • Sizi daha inandırıcı ve çekici kılar;
  • Hoşlandığın biriyle konuşmaya başlama cesaretini ver;
  • Partnerinizin ihtiyaçlarını anlamanızı sağlar.

Ancak, bir tılsım, hedefin katlanamayacağı nitelikleri gösterirseniz, hedefin sizi sevmesini sağlayamaz. Bu durumda, profesyonel bir büyücü kiralayın. Bir tılsım, yalnızca büyücü tarafından yapılan büyünün daha uzun süre etkili kalmasına yardımcı olur. Çok uzun süre (bazen ömür boyu) etkili kalabilen aşk tılsımlarının aksine, aşk büyülerinin asla sonsuza kadar sürmediğini unutmayın.

Ne yazık ki, otantik aşk tılsımları ve tılsımları başkalarına hediye olarak veya vasiyetle verilemez. Birine uzun yıllar hizmet ettikten sonra tılsım bu kişiye bağlanır. Bu kişi vefat ettiğinde, muska etkili kalır, ancak yalnızca gerçekten seven ve eski efendisine çok yakın olan birine yardım edebilir.

Yeni tılsımlara gelince, onlar harika hediyeler. Profesyonel bir büyücüden bir evlilik tılsımı satın alabilir ve kızınıza veya kız kardeşinize, yeni boşanmış annenize veya mutluluk istediğiniz herhangi bir kadına verebilirsiniz. Ancak bu tür hediyeler sadece başka türlü evlenemeyeceklerini düşündüğünüz kişilere verilmelidir.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın