Aşk İçin Limon Büyüsü

Aşk büyüsünde limon kullanılmaz. Sevgiyi uyandırmaya yardımcı olabilecek içerik değil. Yani aşk için herhangi bir limon büyüsü, limonları dolaylı olarak kullanan bir büyüdür. Mesela bir erkeğin sevgilisinden ayrılmasını, özgürleşmesini ve sana aşık olmasını istiyorsun. Bulabileceğiniz en çirkin görünümlü orta boy limonu satın alın. Odanın batı köşesine, yatak odası olmayan ve insanların çok fazla vakit geçirmediği bir sunak kurun. Bu önemli çünkü sunağın birkaç hafta odada kalması gerekiyor. İdeal olarak, kilitleyebileceğiniz bir odaya koyun.

Gri bir mum alın ve teneke bir şamdana koyun. Aydınlatın. Sunağa üç resim koyun (soldan sağa): sevgilinin resmi, adamın resmi ve senin resmin. Limonda derin bir haç kesin, sevgilinin resmine koyun ve şunu söyleyin; “(Adamın adı) sana geldiğinde, (adamın adı) sana sarıldığında, (adamın adı) seni öpmek istediğinde, limonların sana yaptırdığı gibi yüzünü buruşturacaksın. Onu bir limon kadar ekşi bulacaksınız. Bir limon gibi onu iteceksin. (Adamın adı) sana o kadar nahoş gelecek ki artık onu görmek istemeyeceksin.”

Sonra kendi resminizin ve adamın resminin köşesine bir delik açın ve bunları kırmızı bir iple birbirine bağlayın ve şunu söyleyin; “Gidecek kimsen olmadığını mı düşündün? Kimsenin seni sevmeyeceğinden mi korktun? Yalnız kaldığına üzüldün mü? üzülme! Bana gel ve bende hayatının aşkını bul. Beni seç ve mutlu ol. Sarıl bana ve asla bırakma çünkü kimse seni benim kadar sevemez.”

Her şeyi bir hafta olduğu gibi bırakın. Her akşam resmin üzerine eğilirken her iki büyüyü de söylemek için mumu yakın. Sonra sevgilisinin resmini limonla birlikte atın. Diğer iki resmi kaldır. Büyü kısa süre sonra çalışmaya başlamalı.

Aşk İçin Limon Büyüsü

Limonlu Aşk Büyüsü

Limonlu bir aşk büyüsü, çıkmaza girmiş bir ilişkiye yeni bir soluk getirmek için kullanılabilir. Ancak, bu büyüyü yalnızca şu durumlarda yapabilirsiniz:

  • İlişkinizin güçlü olduğundan eminsiniz;
  • Partneriniz başka bir kadınla görüşmüyor;
  • Partneriniz sizi hiç aldatmadı;
  • Senin seksin harika;
  • İlişkinizin çıkmaza girmesi sizin değil, eşinizin suçudur;
  • 2 yılı aşkın süredir birliktesiniz;
  • Birlikte yaşıyorsun;
  • Çok ortak noktanız var;
  • Bir zamanlar ilişkiniz sürprizlerle doluydu ama artık değil.

Birkaç limon alın, bir beze sarın (hedefinizle evliyseniz ve duvağınız hala duruyorsa, limonu içine sarın; kocanızın düğün gününüzde taktığı kravatı da içine koyun). Yatak odasında saklayın (örneğin, yatağın altında). Limonların enerjinize ıslanması için üç güne ihtiyacı var. Bu üç gün içinde kocanızla kavga ederseniz, limonların atılması gerektiğini unutmayın. Bezi yıkayın ve bir hafta sonra baştan başlayın. Ayrıca, evinizde düzenleyebileceğiniz tüm gürültülü partiler için de geçerlidir.

Üç gün sonra limonları alın ve ilişkiniz hakkında sevmediğiniz şeyleri üzerlerine yazın, örneğin “can sıkıntısı”, “öngörülebilirlik”, “yeterince dışarı çıkmamak”, “kötü seks” vb. masa. Limonları aşağı doğru bastırırken limonları tek tek resimlerin üzerine yuvarlayın. Dikkatli olun ve limonların çatlamadığından ve meyve suyunun resimlere bulaşmadığından emin olun.

Şimdi her bir limonu kesin ve suyunu bir kavanoza sıkın. Hamur işleri veya yumuşak (alkollü değil!) içecekler yapmak için kullanabilirsiniz. İsterseniz erkeğin içmesi için %100 doğal limon suyunu verin. Yine de suyla seyreltmek daha iyidir. Hedef, meyve suyunun tamamını tüketmeli ve kavanozda kalan birkaç damlayı bitirmelisiniz.

Aile resimlerini tekrar masaya koyun ve üzerlerine taze tavuk yumurtası sürün. Yumurtayı filme, sonra kağıda, ardından temiz beyaz bir beze sarın. Yumurtayı çıkarın ve gömün. Ritüel tamamlandı. Şimdiye kadar kendin görmelisin. İlişkiniz eskisinden çok daha iyi ve belki de hiç bu kadar iyi olmamıştı.

Can sıkıcı bir hayrandan kurtulmak istiyorsanız aşağıdaki limon aşk büyüsü kullanın. 13 limon alın ve bir yığın halinde masanın üzerine koyun. Bir günde her bir limonu 13 kez iğne ile delin, içi film kaplı bir kutuya koyun. Hayranınızın ve kendinizi sevmediğiniz veya o kadar iyi görünmediğinizi düşündüğünüz bir resminizi kutuya koyun.

Limonları, suyu çıkmaya başlayana ve limonlar çürümeye başlayana kadar kutuda tutun. Resminizi çıkarın, dört kez katlayın ve atın. Hayranınızın resmini saklayın. Kutuyu evine getir ve kapının önüne bırak. Kapı zilini çalın ve uzaklaşın. Hedef, büyüyü etkinleştirmek ve size olan ilgisini kaybetmek için kutuyu alıp getirmeli (kendisi yapmalıdır). Aynı şekilde, limonlu kutuyu yatak odanızda tutarak (birlikte yaşıyorsanız) sinir bozucu bir ilişkiyi sonlandırabilirsiniz.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın