Aşk İçin Muska

Aşk tılsımlarının çoğu, seçilen tılsım amaca uygun olmadığında başarısız olur. Alıcı, hepsinin eşit derecede iyi olduğunu düşünürken, aslında aynı ada sahip olsalar bile sihirli aksesuarların hepsi farklıdır. Örneğin, her muska yalnızca belirli bir hedef kişiliği etkileyebilir ve diğer tüm kişilik türleri için etkisizdir.

Mısır tılsımları sadece kibar ve şefkatli insanları, başkaları için fedakarlık yapmaya hazır insanları, sevgiyi özen ve özveriyle ilişkilendiren insanları etkiler. Ayrıca, yoğun enerjiyle insanları etkileyemezler. Bu enerji genellikle aşırı kilolu kişilerde ve yaşam tarzları çok az fiziksel aktivite içeren veya hiç içermeyen kişilerde görülür. İnsanlar bu tür muskalarla gündüz de çalışmalıdır, çünkü güneş onları daha güçlü yapma eğilimindedir.

Avrupa sihirli tılsımları çok işlevli sihirli ürünlerdir, ancak yalnızca onların yardımına güvenirseniz hata yaparsınız. Avrupa sihirli tılsımınızdan tam olarak yararlanmak için, özel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmesi için tılsımı enerjilerinize ayarlamak için özel bir ritüel gerçekleştirerek yapan sihir uygulayıcısı tarafından şarj edilmesini sağlayın.

Çingene aşk tılsımı, sıcakkanlı insanlar için iyidir. Astrolojik açıdan, bunlar genellikle ateş işaretleri altında doğan insanlardır. Çingene muskaları tutkulu insanlar için harikadır ve sakin ve barışçıl insanlar için gerçekten işe yaramaz çünkü onlarda depresyona ve hafif psikoza neden olma eğilimindedir.

Runik tılsımlar neredeyse hiçbir zaman kadınları cezbetmek için kullanılmaz. Ancak hedefleri bir erkekse etkili olabilirler. Ayrıca kısa süreli bir aşk ilişkisinden fazlasını isteyen, ciddi bir ilişki veya evlilikle ilgilenen kadınlar tarafından da kullanılabilir.

Aşk için voodoo muska bir gris-gris. Gücü, yalnızca içerdiği bileşenlere ve onunla çalışırken gösterdiğiniz özene bağlıdır – geleceğinizde belirli değişiklikler yapmak için ayarlayarak düzenli olarak onunla çalışmalısınız. Bu muska, hedefi uzun süredir (altı aydan fazla) bilen ve hayatının geri kalanını bu kişiyle geçirmekten çekinmeyen insanlar için iyidir. Budist muskalar, hiçbir şeye yol açmayan kısa süreli aşklar yaratmak için harikadır. Sizde öyle olduğuna inandığımız daha fazlasını isteyenler kullanmamalı.

Aşk İçin Muska

Aşk Muska

Diğer bir faktör ise muska kötüye kullanımıdır. Muskanın kötüye kullanımını önlemek için aşağıdaki kuralları izleyin;

  • Muska ile ilgili tüm bilgiler gizli tutulmalıdır (muska rutininiz, takip ettiğiniz hedefler ve hatta bir muska sahibi olduğunuz gerçeği dahil). Bu önemlidir çünkü muska ile bir ilişki kurmanız gerekir. Eğer buna başka biri müdahale ederse, yakın arkadaşınız ya da sizin iyiliğinizi dileyen biri bile olsa, sizinle muska arasındaki kanaldaki enerji akışı bozulacaktır.
  • Acele etmeyin. Muska ile ilk temaslarınız çok kısa olmalıdır. Başlamak için, muska enerjinize uyum sağlayana kadar beklemeli, işaretlerini ve mesajlarını duymayı öğrenmelisiniz. Muskayı enerjinizin bir parçası olarak nasıl hissedeceğinizi öğrenmelisiniz ve ancak o zaman ondan yardım istemenize izin verilir.
  • Sihirli muskalar kelimeleri veya görsel görüntüleri anlamaz. Sadece enerjileri okuyabilirler. Bu yüzden muskandan yardım istediğinde “Lütfen hedefi bana aşık et!” deme. Büyük olasılıkla, muska isteğinizi anlamayacak. Ne istediğinizi anlamasına yardımcı olmak için çakralarınızı kullanın:
  • Hedefi düşündüğünüzde, ilk çakranızla kendinizi güvende hissetmeye çalışın;
  • Hedefle seks yapmayı düşündüğünüzde, ikinci çakranızın cinsel enerjiyle dolmasına izin verin;
  • Üçüncü çakranız, hedefin her zaman sadece size ait olacağına dair güvenle doldurulmalıdır;
  • Dördüncü çakranız hedef için sevgiyle dolu olmalıdır;
  • Bundan sonra, üst çakralarla çalışmaya, hedef hakkında düşünmeye ve hayal etmeye başlayabilirsiniz.
  • Muska ile her gün belirli bir saatte çalışmalısınız. Bazı insanlar muska ile ne kadar çok zaman harcarlarsa o kadar iyi olduğunu düşünürler, ancak durum her zaman böyle değildir. Aşk için bir muska, sizin ve hedefiniz hakkında bilgi edinmenin yanı sıra size yardımcı olacak bir program oluşturmak ve ardından bu programı hedefe uygulamak için biraz zamana ihtiyaç duyar. Genellikle, bir muska 24 ila 92 saat sürer. Muskanızı hissedebildiğinizi fark ettiğinizde, onu enerjinizle ne zaman şarj etmeniz gerektiğini ve ne zaman yardım istemenin uygun olduğunu bileceksiniz.
  • Muskanızı elinize almalı veya sadece hazırsanız takmalısınız. Sakin olun, problemlerinizi unutun, rahatlayın ve zihninizi boşaltın. Çakralarınızı arındırmak ve şarj etmek için bir süre arabuluculuk yapın. Bildiğiniz gibi, enerji atıklarını ve toksinleri temizleyen bir duş da alın veya en azından tılsımı elinize almadan önce ellerinizi ve kollarınızı iyice yıkayın.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın