Aşk İçin Pagan Büyüleri

Eski aşk büyüsü yok olmadı. Büyülerinden bazıları hala etkili ve dünya çapındaki sihir uygulayıcıları tarafından kullanılıyor. Belirli bir sihir dalına ait olmadıkları için, birlikte Pagan aşk büyüleri olarak anılırlar. Bazı okuyucular, eski büyü uygulayıcılarının ritüelleri için uğraştıkları varsayılan ruhlar ve tanrılar dünyamızı terk ederse nasıl etkili olabileceklerini merak edebilirler. Cevap, iyi sihir bilgisine sahip insanları şaşırtmayacak. Kadim büyü pratisyenlerinin çoğu ruhlarla veya diğer dünya yaratıklarıyla değil, doğa ruhlarıyla veya ev ruhlarıyla uğraşırdı. Bu ruhlar asla yok olmazlar ve onları her zaman ağaçların içinde veya ağaç köklerinin altında yaşadıkları ormanlarda veya görmeseniz ve duymasanız da evlerde bulabilirsiniz. Önemli olan, bu ruhların insanlara yardım etmesini engellememesidir.

Ancak, Pagan büyüsü konusunda çok dikkatli olmalısınız. İnternette bulabileceğiniz hemen hemen her Pagan aşk büyüsü bir maden gibidir. Kullanırsanız size zarar verip vermeyeceğini asla bilemezsiniz. Sorun, bu büyülerin çoğunun karanlık veya kötü yaratıkları meşgul etmesidir. Ancak insanları her zaman yalnızca beyaz aşk büyülerini kullanmaya teşvik ediyoruz.

Pagan Aşk Büyüleri

Tahta bir bardak al ve ateş yakabileceğin bir yere git. Ateş yakmak için kuru dallar ve çubuklar kullanın. Ateş yanmaya başlarken, yüzüğünüzü (tercihen değerli metallerden yapılmış olanı) ve bir tutam saçınızı bardağa koyun ve içine (gerçekten) üç kez tükürün. Sonra bardağa biraz su dökün.

Ateş yandığında, içine eski bir demir kilit koyun. Ateşte kilit ısınmalıdır. Ateşe attığınızda kilit açık olmalıdır. Sıcak olduğunda, bardağa koymak için bir pense kullanın. Su sıçramaya ve buharlaşmaya başlayacaktır. Merak etme. Bardakta su kalmasa bile bardak çatlamaz. Sadece ateşe vermediğinizden emin olun. Yanlışlıkla yaparsanız, yangını hemen söndürün.

Kilit soğuduğunda anahtarı içeri sokun, çevirin ve aşağıdaki kısa büyüyü söyleyin; “Bu ateşten kilitle senin (adın) aşkını ve (adın) aşkını bir araya getiriyorum. Kilit pas tarafından yok edildiğinde sen (isim) beni sevmekten vazgeçeceksin.”

Pagan

İşte bu Pagan aşk büyüsünün en önemli anı geldiğinde: Kilidi kilitlemeyi başarırsanız, büyü devreye girecektir. Aksi takdirde, profesyonel bir sihir uygulayıcısı kiralayın. Kilit kilitliyse, onu hedefin evinin yakınına gömün ve üç hafta bekleyin. Hedef yaklaşık üç hafta içinde sana aşık olacak.

Bazen, Pagan aşk büyülerinden birini yapmadan önce bir rakipten kurtulmanız gerekir. Bu durumda eski büyü uygulayıcıları portre ritüelleri gerçekleştirdiler. Portre resimleri pahalı ve elde edilmesi zor olduğu için, modern teknolojinin avantajlarından yararlanın ve rakibinizin bir resmini (40×40 cm) tuvale bastırın ve çerçevelettirin.

Biraz bal eritin ve portrenin her iki tarafına da uygulayın. Sonra onu bir ormana götürün ve bir karınca yuvasının üzerine bırakın. Portre ve çerçeve birazdan karıncalar tarafından yenilecek. Rakip ondan önce gitmiş olacak. Bu büyü yapılabilir;

  • Hile ortakları;
  • Eski eşler;
  • Sevdiğinizi ikinci planda tutan insanlar;
  • Sevdiklerinizle flört etmeyi seven kişiler;
  • Erkeklerden faydalanmayı seven kişiler;
  • İlişkinize müdahale etmeye çalışan kişiler;
  • Evliliğinizi yok etmeye çalışanlar;

Rakip gittiğinde (genellikle 4 takvim haftasına kadar sürer) ve kimse hedefin sana aşık olmasını engelleyemediğinde, bir aşk büyüsü yap.

Üçüncü ritüel dolunayda başlar ve bir sonraki dolunayda tamamlanır. Tam etki göstermesi bu kadar sürer. Büyüyü bozmak için tüm adımları ters sırada uygulayın. Yatağınızın altına hedefin bir resmini koyun ve üzerine resminizi koyun. Resimler birbirine bakmalıdır. Resimlerin üstüne bir taş koyun. Doğru taşı almak için ülkeye gidin ve istediğiniz taşı alın. Temiz ve erik büyüklüğünde olmalıdır. Doğal olduğu ve betondan yapılmadığı sürece ne tür bir taş olduğu önemli değildir.

Bir ay bekleyin. Hedefle geleceğinizi anlatan birkaç kehanet rüyanız olmalı. Sizi bir araya getirmek için bir ritüelin yeterli olmadığı ortaya çıkarsa ve bazı ek önlemlere ihtiyaç duyulursa, kehanet rüyalarınızdan tam olarak ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz. Ritüeli tekrar gerçekleştirmeyi veya belki profesyonel bir büyücü tutmayı önerebilirler.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın