Aşk İçin Şeker Büyüleri

Sihir uygulayıcıları çok uzun zaman önce büyülerinde şeker kullanmaya başladılar. İnsanlara “aşkın tatlı tadını yaşatmak için daha önce bal kullanırlardı. Ancak modern zamanlar modern çözümler gerektirir. Artık insanlar aşk için şekerli büyüleri ballı aşk büyülerine tercih ediyor.

Temelde, bazı çok egzotik şekerler dışında, bu ritüelde her türlü şeker kullanılabilir. Mümkünse, hedeflerin hangi şekeri sevdiğini öğrenin ve satın alın. Küp şekerle yapılan ritüeller de var. Bu ritüelleri gerçekleştirmek için, ritüel talimatlarına her zaman kesinlikle uyulması gerektiği için küp şeker satın alın.

Bir şeker aşk büyüsü yapacağınız zaman, bunun ciddi bir ilişki kurmanıza yardımcı olamayacağını unutmayın. Bu tür büyüler kısa süreli aşklar için iyidir. İnsanlara, bildiğiniz gibi, asla yürümeyen sıcak, tutkulu ilişkiler verirler. Yine de birkaç aylık mutluluk, yıllarca süren yalnızlıktan daha iyidir değil mi? Öyleyse ne olduklarını öğrenmeye hazırlanın.

Şeker Aşk Büyüsü

Başlamak için hedefi seçin. Diğer birçok aşk büyüsü gibi, şeker aşk büyüleri de rastgele insanlara uygulanmamalıdır. Sadece sana bir faydası olmayacak. Hedefin enerjisini bozacak, huzurunu kaybetmesine neden olacak ve onu size aşık etmeyeceksiniz. Büyük olasılıkla, daha sonra cezalandırılacağınız bir sinir krizi geçireceksiniz. Sevdiğiniz ya da en azından hoşlandığınız birine aşk büyüsü yaptırmalısınız. Bir şeker aşk büyüsü kullanmak için iyi bir neden, birine cinsel olarak ilgi duymanızdır. Her neyse, sadece şu anda bekar olan birine aşk büyüsü yapın.

  1. Küp şeker aldıktan sonra yedi mum da almayı unutmayın. Onları bir kenara koyun ve yedi küçük torba dikin. Bir küp şeker sığacak kadar büyük olmalıdırlar. Yeni ayın ilk akşamı bir mum yak. Avucunuza bir küp şeker koyun ve üzerine fısıldayın: “Dikmek istediğim ağacın kökü olacaksın. Aşkımızı besleyen meyve suları aşağı akacak. Hava ne olursa olsun, fırtına ne olursa olsun ilişkimizi güvende tutacaksın.”
  2. Küpü bir torbaya koy, bağla ve kaldır.
  3. Ertesi akşam, bir mum daha yak, bir küp şeker daha al ve üzerine fısılda: “Ağacın gövdesi olacaksın, esnek, güçlü ve hayat dolu. Mutluluğa doğru ilerlememize izin veren güneşe ulaşacaksınız.”
  4. Küpü başka bir torbaya koyun ve bağlayın. Sonraki beş akşam için prosedürü tekrarlayın. Üçüncü akşam, fısılda: “Ben aşk için bu şeker büyülerini yaptıktan sonra sevdiğime beni bulmasının yolunu gösteren bir yol ayrımı olacaksın.”
  5. Dördüncü akşam fısıltısında: “Dallar olacaksın, dinlenmemiz için bir gölge yaratacaksın, fısıltıların duygularımızı uyandıracak.”
  6. Beşinci akşam: “Sen her biri aşkımızın günlerinden birini gösteren yapraklar olacaksın.”
  7. Altıncı akşam: “Büyüdüğüm ağacı tamamlayan gökyüzü olacaksın, muhteşem ve güzel bir dünya yaratacaksın.”
  8. Yedinci akşam: “İlişkimizi sıcak, hafif ve neşeli kılan gökyüzünde parlayan güneş olacaksın.”

Şimdi yedi çantanız var. Her torbada bir küp şeker bulunur. Çantaları resminizin üzerine koyun. Hedefin resmini çantaların üstüne koyun. Şeker aşk büyünüzde kullandığınız yedi mumun hepsini hedefin resminin üzerine koyun. Şimdi bekle. Sonuç genellikle kameri ayın bitiminden önce görülür.

Şeker

Bir Şeker Aşk Büyüsü

Normal rafine şeker kullanıldığında aşk için şeker büyüleri yapmak daha kolaydır. İki poşet şeker için yeterince büyük bir şekerlik alın. Torbanın yarısını içine dökün. Resminizi ve hedefin resmini mavi, kırmızı ve turuncu bir iple birbirine bağlayın ve kaseye koyun. Kalan şekeri dikkatlice kaseye dökün, resimlerin düşmediğinden emin olun. Kaseyi temiz ipek bir bezle örtün ve bir sonraki dolunaya kadar ona dokunmayın.

Bir sonraki dolunay, sihirli şekerden biraz ekleyerek biraz çay yapın. Onu iç ve yat. Geleceğinizi gösteren kehanet bir rüya göreceksiniz. Rüyanızda bekarsanız, hedefi kendinize aşık edemezsiniz. Bu durumda, resimleri çıkarın, ayırın, şekeri suda eritin ve dışarı dökün.

O gece rüyanda hedefi görürsen, şekerin üçte birini o bilmeden hedefin şekerliklerine ekle. Şimdi bu şekerden bir miktar içeren her içeceği bir aşk iksiri olacak. Ama hepsi bu değil. Rakibiniz bu şekerle çay içerse, üzerinde bir ayrılık büyüsü yapacaktır.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın