Aşk İçin Tay Muska

Bu güzel egzotik ülke Tayland’a geldiğinizde hemen her yerde farklı muska ve tılsımlar satan insanlar görürsünüz. İnsanların onları burada günlük olarak satın aldığı izlenimini veriyor. Tayland’da hemen hemen tüm yerliler birkaç sihirli eşya giyerken, bazı kişiler o kadar çok giyiyor ki Noel ağacına benziyorlar. Gördükten sonra, etraftaki herkes onları satın aldığından, bu tür eserlerden birkaçına mı yoksa en az birine mi ihtiyacınız olduğunu düşünmeden edemezsiniz. Ayrıca, muhtemelen kaldığınız otelde veya otobüste size Tay tılsımlarının aşk için harika özelliklerini anlatacak ve aşkta mutlu olup olamayacağınızı anlatacak bir sihir uzmanıyla tanışacaksınız. Sonunda, tüm aşk hayatı problemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde çözmenin cazibesine kapılıyorsunuz, bir tılsım satın alıyor ve bir mucize bekliyorsunuz. Ama mucize gelmiyor. Bu yazıda nedenini açıklayacağız. Tay tılsımları hakkındaki gerçeği ve gerçekten etkili ve güçlü olanları nasıl ve nereden satın alacağımızı biliyoruz.

Aşk İçin Tay Muska

Tayland turizmden para kazanan ülkelerden biridir. Kültürel cehaletle birleştiğinde insanların egzotik şeylere olan sevgisinden yararlanıyorlar. Sihir hakkında çok az şey biliyorlar ve kendilerine ne teklif edilirse onu almaktan mutlu oluyorlar. Tayland’da en çok satan ürünlerden biri, gerçekte sadece para kaybı olan Tayland aşk tılsımıdır.

İnsanlara yardım edebilmek için, güçlü sihir muskaları ve tılsımlar, büyülü kökenleri ne olursa olsun, birkaç aşamadan geçerek üretilmelidir. Malzeme seçimi;

  • Uzun süreli depolama (yabancı enerjiyi ortadan kaldırmak için);
  • Sihirli program geliştirme;
  • Malzeme hazırlama;
  • Üretim tarihi seçimi;
  • İmalat;
  • Büyülü şarj;
  • Sihirli doğrulama.

Her aşama çok önemlidir. Örneğin, güçlü tay aşk tılsımları sadece üç metalin alaşımından yapılabilir ve yılın dört gününden birinde şarj edilebilir, bu da şarj olmaya uygundur. İkinci kurala uyulmazsa ve rastgele bir tarih seçilirse, muska herhangi bir büyülü özelliğe sahip olmayacaktır. Tayland maceranızın güzel bir hatırlatıcısı olan işe yaramaz bir hatıraya sahip olacaksınız.

Yerel tılsım üreticilerinin çoğu büyü uygulayıcıları değildir. Sadece sihirli eserler gibi görünen eşyalar üretiyorlar. Boynunuza ve bileklerinize düzinelerce takabilirsiniz, ancak bunların sizin veya çevrenizdeki insanların enerjisi üzerinde kesinlikle hiçbir etkisi olmayacaktır. Aynı zamanda Tayland’da çok etkili olan tılsımları bulabilirsiniz.

Tay Muska

En Güçlü Tay Aşk Tılsımı

Aşk için en iyi Tay muska sizin yardımınız olmadan asla çalışmaz. Avrupa sihirli muskalarının aksine, örneğin, sizin enerjinize ihtiyacı var. Ayrıca, bu enerji belirli bir kalitede olmalıdır. Süptil bedenleriniz veya çakralarınız, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için doğru enerjiyi üretmenizi sağlayan geleneksel Avrupa sihirli tılsımlarından etkilenir. Ne yazık ki, Tay muskaları bunu yapamaz. Bu yüzden doğru enerjiyi ürettiğinizden emin olmak sizin işiniz, bu da bu muskalarla çalışmayı zorlaştırıyor.

Modern insanların bunu kendi başlarına yapması oldukça zordur. İstatistiksel olarak, Taylandlı keşişlere gelen insanların %70’inden fazlası reddediliyor. Bu dini doktrine göre, herhangi bir kişinin bugünü ve geleceği onların elindedir. İnsanların başına gelen her şey onların düşüncelerinden, inançlarından ve eylemlerinden kaynaklanır. Başka bir deyişle, Budist rahipler insanların sihirli muskalara ve tılsımlara ihtiyaç duymadıklarına inanırlar çünkü istedikleri her şeyi sadece hayatlarında bazı değişiklikler yaparak ve daha iyi bir insan haline gelerek elde edebilirler.

Bu nedenle Avrupalıların geleneksel Avrupa sihirli tılsımlarını ve tılsımlarını kullanmaları daha iyidir. Tay tılsımlarından farklı olarak, gerekli kişilik değişikliklerini yapmanıza ve size yardımcı olacak Yüksek Güçler elde etmenize yardımcı olurlar. Ayrıca hata yapmanızı da engellerler. Aynı zamanda, en güçlü Tay aşk tılsımının bile neredeyse hiçbir koruyucu özelliği yoktur. Örneğin, bir erkek arkadaş edinmenize veya evlenmenize yardımcı olsa bile, ilişkinizi veya ailenizi, Avrupa sihir analogları tarafından yapılabilen büyülerden, lanetlerden veya solgun duygulardan koruyamaz.

Bu Tay muskalarının kötü olduğu anlamına gelmez. Bu makaleyi, onlar hakkında kötü düşünmenizi sağlamak için yazdık. Sadece herkes için iyi olmadıklarını ve tüm Tay tılsımlarının ezoterik güçleri olmadığını biliyoruz.

Sonuç olarak, Tayland’daki yerel pazarlarda bulabileceğiniz hediyelik eşyaların ve internette bulabileceğiniz hemen hemen tüm tılsımların gerçek sihirli ürünler olmadığını hatırlatmak isteriz. Sihir uygulayıcıları tarafından değil, aksesuarlar, anahtarlıklar ve gerçek sihirle ilgisi olmayan diğer ürünler üreten küçük fabrikalarda üretilirler. Bu yüzden sizi yanıltmalarına izin vermeyin.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın