Aşk Kehanet Büyüsü

Gerçek aşk büyüsü, bir ilişkide gerçeği ortaya çıkarmak için yaygın olarak kullanılır. Yalanlar üzerine kurulu ilişkiler bulmak yaygındır ve bu sallantılı temel ile hayatta kalmaya devam eder. Ancak kendinize her zaman sormanız gereken sorular şudur;

  • Yalanlar daha ne kadar devam edecek?
  • Yalanlar hiç bitmeyecek mi?
  • Gerçekler bir gün ortaya çıkacak mı?

Bunlar, birini kendine aşık etmek için yalan söyleyen herkesin aklından geçen sorulardır. İnsanların nasıl yalan söylediğini ve hatta neden yalan söylediğini merak etmeyin! Aşk, elde edilmesi kolay bir şey değildir ve onu elde edenlerin çevresinde çok fazla geçmiş vardır, onları dinlediğinizde inanmakta zorlanacaksınız.

İnsanlar, aşık olmak istedikleri kişiler tarafından kendilerine söylenen her şeye inandıkları için ilk etapta tuzağa düştükleri aşk ilişkileri içindedirler. Aşk henüz çiçek açmışken, her ikisi de arzularınızın nesnesinin ağzından çıktıklarında, gerçeği yalanlardan ayırmak çok zordur.

Aşk bazen kör eder ve sadece orada kalmaz, aynı zamanda altında ezilir ve kırılır. Bu nedenle, başlangıçta aşkı çekmek için aşk büyülerini kullanmanın yanı sıra, ne zaman güvenip ne zaman güvenmeyeceğinizi bilmek de akıllıca olacaktır. Aşk gerçeği ilahi büyüsü, ilişkinin en başından sevgilinin sözlerindeki gerçeği ortaya çıkarmaya yardımcı olur. Ayrıca, ilişkinizin süresi boyunca aşkınızın doğasını kontrol etmenize yardımcı olur.

Aşklarını yalnızca gerçek ve güven üzerine inşa etmeye ve buna dayanmaya başlayan bir çift, ilişkinin devam etmesi için yalan söylemelerini gerektirebilecek zorluklarla karşılaşabilir. Bazen bu küçük yalanlar aşkı güvende ve güçlü tutmaya yardımcı olur, ancak zorluk, bir sevgilinin başka bir yalan söyleyerek bu küçük yalanı savunması gerektiğinde ortaya çıkar. Bu küçük yalanlar, onları uygun şekilde kullanmayı alışkanlık haline getirene kadar birikir. Güçlü bir temele sahip iyi bir ilişki, artık hile kullanımına dönüşüyor.

Birisi yalan söyleyebileceğini ve yakalanmayacağını anladığında, neredeyse her şey hakkında yalan söylemeye başlayana kadar oyunda profesyonel olmanın bir yolu vardır. Şimdi, sevgilinizin ne söylediğini, doğru olup olmadığını tam olarak bilmek için bu ilahi büyüyü yapmanın zamanı geldi. Bu büyü, partnerinizin size olan sevgisi hakkında yalan söylemek üzere olduğu veya nerede olduğu hakkında yalan söylemek istediği zaman tamamen konuşmasını engelleyerek size yardımcı olur.

Kelimelere bu kadar takılıp kaldıklarında, büyü onları farkında olmadan gerçeği söylemeye zorlar. Gerçek aşk büyüsü, birçok insan için pek de uygun olmayan ikinci bir şekilde de çalışır. Bu şekilde, sevgiliniz her yalan söylediğinde sorun yaşar. Büyü, yalanların izini süren ve içindeki aldatmacayı kaos yaratmak için kullanan sihirle aşılanmıştır ve bu kaos, diğerlerinin yanı sıra hastalık, küçük kazalar, öfke nöbetleri şeklinde bir sorun olarak ortaya çıkar ve fiziksel olarak kendini gösterir.

İkinci kehanet biçimini seçerken dikkatli olmalısınız, çünkü bazı küçük kazalar birini kalıcı olarak kötü bir durumda bırakabilir. Aşk kehanet büyüsünün aldatan bir aşk partnerinden gerçeği ortaya çıkarmasının üçüncü yolu bilinçaltından geçer. Bazen uyuduğumuzda, rüyalarımızda ne yaptığımız veya söylediğimiz üzerinde çok az kontrolümüz olur, bu yüzden insanlar uykuda yürürler ve diğerleri konuşurken rüya görürler. Bu, fiziksel dünyamızdaki gerçek mevcut durumun farkında olmadığımız anlamına gelir. Gerçek aşk büyüsü, büyü yapılan kişinin bilinçaltına giren ve belirli bir süre boyunca ne istediğini ve ne yaptığını durmadan anlatan bir sihir kullanır. Ancak bu büyüdeki sihir sizin tarafınızdan aşağıdakileri yaparak büyü yapan kişi tarafından yönlendirilir; hedefinizin zihninde neyi tezahür ettirmek istediğiniz konusunda net olarak, aynı zamanda istediğiniz sonuçlar konusunda da net olmalı ve aynı zamanda sihrin getirdiği her şeyle sakin bir şekilde başa çıkabilecek konumda olmalısınız.

Kehanet

Pek çok insan, yalan söyleyen kişi bile uyurken ne dediğinin farkında olmadığı ve asla inkar edemeyeceği için bilinçaltı gerçeği kehanet aşk büyüsünü birçok durumda kullanmayı tercih eder. Büyü ayrıca gerçeği arayan kişiye durumun tam kontrolünü verir, bilinçsiz sevgiliye herhangi bir soru sorulabilecek şekilde değiştirilebilir ve soruya en doğru şekilde cevap verebilir.

Bilinçaltı büyüsünün bu bilgisi, örneğin şifa büyüsü, aşk büyüsü, diğerlerinin yanı sıra manevi aleme girme gibi aktarım büyüsü ve ilahi büyü içeren diğer birçok ritüelde kullanılabilir. Sadece rüyalarına derin bir bakış atarak, ruhsal auralarını istikrarlı bir büyülü ve fiziksel durumda inceleyerek insanların hayatlarını daha iyi hale getirebilir. Sıradan insanların gizli olduğunu düşündüğü her şeyi gören bir rüya falcısıdır.

Yukarıda bahsedilen tüm büyüler, kesme büyüsü, gerçeğin intikam büyüsü ve bilinçaltını açığa çıkaran büyülerin tümü, vudu, Wicca, beyaz gibi birçok gelenekte büyü yapanlar tarafından kullanılmış ve kullanılmaya devam eden güçlü kehanet büyüsü biçimleridir.  Açıktır ki, tüm bu gelenekler benzer şekillerde yapmamaktadır, ancak yine de, her bir gelenekte yer alan tanrılar dışında, neredeyse benzer prosedürleri takip etmektedirler.

İşte yukarıdaki gerçek aşk kehanet büyülerinin her birini kullanmanın avantaj ve dezavantajlarından bazıları; kesme büyüsü ile başlayalım. Sevgiliniz size aldatıcı bir şey söylemek üzereyse, ya nefes darlığı, boğazda ani ve inatçı bir kaşıntı ya da kelime eksikliği nedeniyle yarıda kesilecektir. Size söylediği her şeyin bitiminden önce bu işaretleri gördüğünüzde, acı bir yalanın önünüzde zaten gelişmeye başladığını veya çıkmak üzere olduğunu bilin. Bu büyüyü kullanmanın aşağıdaki gibi bazı avantajları vardır;

Yalan duymaktan kurtulursunuz. Sevgiliniz, size olan aşkı hakkında size bir yalan söylemek üzereyken sonsuza kadar şüphecidir. Büyünün işe yaraması için, cevaplarını istediğiniz soruları sormaktan ve sevgilinizin cevaplarına geri bildiriminiz veya yanıtınız olan sihirle dolu tek bir kelime söylemekten başka bir şey yapmanız gerekmez.

Yapımı kolay olduğundan ve gerçek zamanlı olarak çalıştığından, bu büyüyü istediğiniz zaman doğru bir cevap almak için kullanabilirsiniz. Ancak bu büyünün dezavantajı, sevgilinizin yalanlarının gidişatını bilemeyecek durumda olmanızdır. Bir kişinin nasıl düşündüğünü ve yaptıklarını nasıl yaptığını bilmek iyidir. Sevgilinizin size neden yalan söylediğini bilerek hazırlanmanıza yardımcı olur. Bunu ancak söyleyeceklerini sonuna kadar dinlerseniz yapabilirsiniz.

Gerçek İntikam Büyüsü

İşte sevgilinizin size söylediği her yanlış ya da gerçek olmayan şey, sihir bu yalanları ısıyla doldurur ve kaosa dönüşür. Kaos çeşitli şekillerde kendini gösterir ve kaosa neden olan durumlardan kaçınmak her zaman tavsiye edilir. Bu tür bir büyünün avantajları, sevgiliniz yalan söylemenin kader olduğunu anladığında, o yalanları söylemeyi bırakacaktır. Bu nedenle, gerçek intikam büyüsü ile uğraşırken her zaman dikkatli olmalısınız çünkü kontrol edilmezse büyüsü kolayca orantısızlaşabilir.

Sihirdeki gerçek önemli ve etkilidir, ancak kaos, daha ciddi olaylardan kaçınmak için tehlikeli durumlarda bir salıverme biçimi olarak tezahür etmesi gereken büyü akışında bir kesintiye neden olabilir. Sihir uygulayıcınızın, yalanların yıkıcı bir büyüye dönüşmemesi için zamanlanmış ve tamamen açık bir gerçek intikam büyüsünde bu sihirli çıkışları bıraktığından emin olun.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın