Aşk Şans Tılsımları

Aşkta şans, hayatın herhangi bir alanında olduğu kadar önemlidir. İnsanları aşkta şanslı kılmak için dünyanın en güçlü sihir uygulayıcıları aşk şans tılsımları yaratır.

Aşk Şans Tılsımları

Diğer sihirli öğeler gibi, aşk şans tılsımları da insanları farklı şekilde etkiler. Etkileri, tıpkı ilişkilerin başarısız olmasının nedenleri gibi değişir. Aşağıda, insanların aşkta şanssız hissetmelerinin en yaygın nedenlerinden bazıları verilmiştir;

  • Çok utangaç ve güvensizdirler;
  • Partnerinin ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarının önüne koyarlar;
  • Çekici değiller;
  • Komik ve dilleri bağlı değiller;
  • Seksi değiller;
  • Antisosyaldirler;
  • Karşı cinsten korkarlar;
  • İnsanlarla nasıl geçineceklerini bilmiyorlar.

Tabii ki, erkeklerin ve kadınların en iyi dönemlerinde bekar kalmalarının başka nedenleri de var. Bunlara altıgenler, kötü karma, bekarlık çelengi ve lanetler dahildir. Ancak, aşk nazarlıkları bu tür enerji hastalıklarını tedavi etmez (evet, bu enerji durumları hastalıklardır). Lanet veya bekarlık çelengi kaldırıldıktan sonra kullanılırlar. Bu nedenle, gerektiğinde sizi tedavi edebilecek profesyonel bir heceleyici tarafından muayene edilmeniz önemlidir. Ancak bundan sonra, sizin için doğru muskayı seçmenize veya yapmanıza yardımcı olmasını isteyebilirsiniz.

Size özel olarak üretilmemiş sihirli eşyaları satın almayın. İnsan enerjilerinin nasıl çalıştığına aşinaysanız ve yukarıdaki listeyi dikkatlice okuduysanız, aşk sorunlarının tek bir bozuk çakradan değil, zihinselden kök çakraya kadar çakra sorunlarının bir kombinasyonundan kaynaklandığını fark etmiş olmalısınız. Muskalar ve tılsımlar hangi çakranın tedavi edileceğini seçmez. Eseri üreten büyücü tarafından seçilir. Bu nedenle doğru bir şekilde muayene edilmesi çok önemlidir. Özel ihtiyaçlarınızı karşılayan muskayı bu şekilde satın alabilirsiniz. Örneğin, aşırı utangaçlığa üçüncü çakra bozuklukları neden olur. Zayıf sosyal beceriler, altıncı çakra bozukluklarından kaynaklanır. Düşük cinsel dürtü, ikinci çakra bozukluklarından kaynaklanır. Bu enerji hastalıklarının her birini tedavi etmek için özel bir muska gereklidir.

Aşk Şans Tılsımları

Aşk İçin Şanslı Tılsım

Aşk için en güçlü şans tılsımı bile hızlı sonuç getirmez. Aşk tılsımları söz konusu olduğunda sabırlı olmalısınız. Muskanızın veya tılsımın sizi dönüştürmesi, enerji akışınızı iyileştirmesi, kilitleri, enerji atıklarını ve (varsa) toksinleri kaldırması gerekir.

Doğru tılsım ile aşk hayatınız kısa sürede düzelecektir. Her bir çakra ile ilgili olarak, aşağıdaki algoritmaya sahibiz; Bir tılsım ilk çakraya çarptığında, enerji seviyelerinizde önemli bir artış olur ve bu enerjiyi partnerinizle paylaşmaya başlarsınız. Sonuç olarak, partneriniz sizi daha çok takdir ediyor ve sizden ayrılmak istemiyor. İkinci çakranızı etkileyen bir tılsım, cinsel yaşamınızı önemli ölçüde iyileştirir. Erkekler daha uzun sürebilir ve penisleri büyürken, kadınlar enerjilerini partneriyle paylaşan aşırı tutkulu ve şehvetli aşıklar haline gelir. Bildiğiniz gibi erkekler seks sırasında enerjilerini kadınlardan alırlar. Bir erkek sizden ne kadar çok enerji alırsa, o kadar iyi bir sevgili olduğunuzu düşünür.

Üçüncü çakranızı etkileyen bir aşk tılsımı sizi daha güçlü ve kendinden emin yapar. Sonuç olarak, artık sizin olanı almaktan korkmuyorsunuz ve liginizin çok dışında olduğunu düşündüğünüz kişiler tarafından bile korkutulmuyorsunuz. Gelişmiş bir dördüncü çakra sizi nazik, sevecen, sabırlı, uzlaşmaya istekli vb. yapar – bir ilişkiyi güçlü ve kalıcı kılan tüm nitelikleri geliştirir. Beşinci çakra sezginizi geliştirir. Sezginiz, her bir potansiyel ortakla ilişkinizin ne olacağını anlamanıza veya biriyle ne zaman tanıştığınızı tahmin etmenize yardımcı olabilecek şeydir.

Altıncı çakranız sihirli bir tılsımdan etkilendiğinde, mükemmel sosyal becerilere ve harika bir mizah anlayışına  olur. Ayrıca son derece inandırıcı olursunuz. Ayrıca, sizi daha akıllı yapacak ve ilişkileriniz üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlayacaktır. Yedinci çakra, diğer tüm enerji merkezlerini geliştirerek sizi daha çekici ve seksi yapar. Sonuç olarak karşı cins sizi fark eder çünkü karşı konulmazsınız.

“Aşk Şans Tılsımları” üzerine bir yorum

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın