Aşkı Yeniden Canlandırmak İçin Kayıp Aşk Büyüleri

Ölmekte olan aşk tutkularını doğal olarak yeniden alevlendirmek, yapılması en zor şeylerden biridir. Ve çoğu durumda, nispeten iyi bir zaman alır. Bu nedenle, ölmekte olan aşk tutkularını yeniden alevlendirmek için kayıp aşk büyüleri kullanma ihtiyacınız vardır.

Bir ilişkide kaybolan coşku ve kaybolan ateş nedeniyle aşk hayatlarında hüsrana uğramış çiftler bulmak yaygındır. Kayıp aşk büyüleri, aşıkların birbirine alışması ve ilk dürtüyü artık hissetmemesi nedeniyle genellikle zamanla yıpranan romantik bağı geri getirir.

Aşk, soğudukça, başlangıçta onu karakterize eden sıcaklıktan ve erotik duygulardan yoksun oldukça, bu kaybolan ateşten son derece etkilenir. Ancak kaybolan Aşk büyüleri zamanın sınırlarını aşar ve bu sönen alevlere dokunarak tutkuları uyandırır.

Sevgiyi en üst düzeye çıkarmaya, cinsel dürtüyü artırmaya, öforiyi tetiklemeye ve duygusal coşkuyu artırmaya yardımcı olurlar. Bu nedenle, canım, artık bağlantı kuramayacağınızı hissettiğiniz için partnerinizden vazgeçmeyin. Uzun süredir test edilmiş aşk büyülerimizin sizin için sihri yapmasına izin verin.

Bu Aşk Büyüsü Nasıl Çalışır?

Aşk zamanın kendisi kadar eskidir ve bu nedenle ikisi de el ele hareket eder ve birbirini tamamlar. Bu yüzden; kayıp aşk büyüsü yaparken zaman unsuru çok önemlidir.

Sevgi büyüsü, diğer tüm elementlerin (rüzgar, hava, su ve toprak) mevcut olduğu ancak biraz düşük olduğu gece saatlerinde güçlü bir şekilde hareket eder. Bu, tamamen doğal güçlerle bir denge bulmaya yardımcı olurken, döküm sırasında uyandırılan güçlü aşk auralarına müdahaleyi ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

En fazla 15 dakika süren bu yeniden tutuşturma büyüsü, en derin arzularınızın derinliklerine iner ve tüm enerjisini, kaybettiğiniz zamandan pişmanlık duymanıza neden olacak ve eşinize olan özlemi hayatın kendisi gibi yoğunlaştıracak en derindeki hislerinize odaklar.

Aşk büyüsü en iyi sakin bir ruh hali ile çalışır. Hem fiziksel hem de duygusal olarak huzurlu ve sakin bir ortam gerektirir. Ritüelleri tek başınıza mı yoksa eşinizle mi yapacağınıza her zaman karar verebilirsiniz, ancak seçtiğiniz şekilde büyü yine de işe yarar.

Kayıp Aşk Büyüleri

Kayıp Aşk Büyüsü Yapma Prosedürleri

Hem fiziksel hem de duygusal olarak zaten hazır olduğunuzu varsayarak, bu ritüelde adım adım benimle birlikte hareket edin ve sonunda bunu denemekte neden isteksiz olduğunuzu merak edeceksiniz;

 • Tüm çevrenin sessiz ve huzurlu olduğundan emin olun
 • Beyaz yuvarlak bezi dışarıya yayın, ister ağaç altında ister açıkta yapabilirsiniz. Bu, tüm gücün kendisinden aktığı Doğa Ana ile senkronizasyon yaratmayı amaçlar.
 • Bezi siz (kendiniz ve eşiniz) ortada boşluk kalacak şekilde kumaşın üzerine karşılıklı oturacak şekilde yerleştirin.
 • Beyaz cübbelerinizi altta veya üstte hiçbir şey olmadan, herhangi bir iç çamaşırı veya üst giyim olmadan giyin.
 • Dolunayı ve yıldızları bekleyin ve doğru bir şekilde hizalandıklarında, sizin ve eşinizin “tutkular sunağı” üzerinde yerinizi alma zamanı, temelde beyaz yuvarlak kumaş.
 • Su ve şeker veya baldan oluşan basit malzemeleri aşağıdaki gibi hazırlamak için 5 dakikanızı ayırın;
 • Taze kaynak suyunu küçük bir bardağa dökün; ağzına kadar doldurmayın.
 • Partnerinizin bir avuç bal alması için ellerini kullanmasına ve tatlı su tutan küçük bardağa dökmesine izin verin.
 • Partnerinizin ağzından, boynundan, göğüslerinden, cinsel organlarından hassas vücut kısımlarını okşamak için bala batırılmış ellerinizi kullanın.
 • Aşkınız henüz genç ve tazeyken, sevgilinizin sizi harekete geçiren her yerine dokunduğunuzdan emin olun.
 • Eylemlerinize eşlik etmek istediğiniz kelimeler ne olursa olsun, ruhunuzun derinliklerinden gelmelidir. Sevişirken yoğun duygular uyandıran o sevişme klişelerini kullanabilmeniz en iyisidir.
 • İlk başta garip gelebilir ama yalnız olduğunuzu ve birbirinize açık duygularınızı ifade etmekte özgür olduğunuzu unutmayın.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın