Aşkın Yolunu Temizlemek İçin 3 Büyü

Belki romantizm döngüsünden o kadar uzun süredir çıktınız ki, geri dönmeden önce biraz ısınmak istiyorsunuz ya da belki yakın zamanda yaşadığınız bir ilişki sorunu sizi açık ve sevgiye açık olmaktan alıkoyuyor. Aşkı hayatınıza çekmek istediğinizi biliyor ama önce biraz enerjik hazırlık yapabileceğinizi de biliyorsanız bu büyü tam size göre.

Aşk İçin Kendinizi Dengede Tutun

Son zamanlarda herhangi bir nedenle aşk sizin için bir öncelik olmadıysa, ancak şimdi bunu değiştirmeye hazırsanız, bu büyü titreşiminizi alıcılığa kaydıracak ve böylece istediğiniz aşkı mıknatıslamaya hazır olacaksınız. Bu öğeleri toplayın;

  • beyaz bir mum
  • 1-2 damla paçuli esansiyel yağı (veya paçuli hayranı değilseniz güve otu)
  • 1/4 su bardağı deniz tuzu
  • Bir beyaz gülün yaprakları

Yeni ayın sabahı, günü veya akşamı banyonuzu hoş bir şekilde aydınlatın (belki doğal ışıkla, gömme ışıkla veya parıldayan ışıklarla) ve ılık bir banyo çizerken mumu yakın.

Uçucu yağı ekleyin ve suyu saat yönünde döndürerek tuzu suda çözün. Gül yapraklarını suyun üzerine yayın. Suya girmeden önce şunu söyleyin; Tanrı şahidim olarak, şimdi kendimi aşk için sabitliyorum.

Derin nefes alırken ve gevşerken en az on dakika bekletin. Sağlıklı aşk ve romantizmin (ne olduklarını bilmenize gerek yok) önündeki tüm engelleri bıraktığınızı ve sevginin enerjisine açıldığınızı hissedin, hayal edin ve hissedin. Harika romantik koşulların hemen köşede olduğunu bilerek, yakın geleceğinizi mutlu bir şekilde tahmin etmenize izin verin. Sudan çıkmadan hemen önce şunu söyleyin; Kararlıyım, hazırım, netim. Teşekkürler.

Suyu boşaltmadan önce gül yapraklarını çıkarın. Mumu söndürün, kurulayın ve temiz ve rahat bir şeyler giyin. Gül yapraklarını bir ağacın dibine yerleştirin. (Bu mümkün değilse, kompozit bir yığın veya avlu çöp kutusu yeterli olacaktır.)

Büyü

Kırık Bir Kalbi İyileştirin

Kalp aceleye gelmez. Kırık kalpler kendi zamanında iyileşirken, bu büyü sihirli bir şekilde iyileşme sürecini destekleyecektir. Bu öğelere ihtiyacınız olacak;

  • Bir gül kuvars kolye
  • Zümrüt yeşili çarşaf takımı
  • Bir bay gül suyu

Azalan bir ay sırasında, kendinizi temiz, doğal bir su kütlesine tamamen ve güvenli bir şekilde sokabiliyorsanız bu idealdir. (Birçok doğal su kütlesi güvenli değildir, bu yüzden lütfen iyi olacağınızdan emin olmadıkça bunu yapmayın.) Güvenli, temiz, doğal bir su kütlesine ulaşamıyorsanız, tamamen suya dalın. kendinizi soğuk bir banyoda veya duşta (Yalnızca bir veya iki saniye içeride kalmanız gerekir.) Dışarı çıkarken, eski ağırlığı ve acıyı geride bıraktığınızı ve kalbinizin yeniden doğmasına izin verdiğinizi hissedin.

Daha sonra kurulayın ve temiz ve tercihen beyaz bir şey giyin. Gül kuvars kolyeyi boynunuza asın. Önümüzdeki otuz gün boyunca kolyeni tak ve yeşil çarşaflarınla ​​uyu. (Haftalık olarak veya çarşaflarınızı genellikle yıkadığınız sıklıkta yıkayın.) Ayrıca son iş olarak gece ve sabah ilk iş olarak yüzünüzü ve kalbinizi gül suyuyla buğulayın.

Gül kuvars kalbi iyileştirir, parlak yeşil kalp çakrasının rengidir ve gül suyu kalbi güçlendirir. Üçü de kalbinizin iyileşmesini desteklemek için dinamik olarak birlikte çalışacaktır.

Eski İlişki Enerjisini Temizleyin

Yakın zamanda bir ilişkiye son verdiyseniz veya eski bir aleve takılıp kalmış veya aşırı bağlı hissediyorsanız veya bırakmaya hazır olduğunuz tekrar eden ilişki kalıplarına düşme eğilimindeyseniz, bu büyü sizi yeni olasılıklara açacaktır.

Başlamadan önce, evinizden hediye olan, ona ait olan veya size eski alevleri hatırlatan eski eşyaları temizlediğinizden emin olun. Ayrıca eski ortaklardan kalan eski e-postaları ve metinleri silin ve bunları telefonunuzdan, e-postalarınızdan ve sosyal medya kişilerinizden kaldırın. Bu büyü için aşağıdaki öğelere ihtiyacınız olacak;

  • Tütsü
  • Bir tabak

Ayın azalması sırasında, tütsüyü güvenle yakın ve yanan közleri yakalamak için tabağı veya tabağı altında tutun. Dumanı vücudunuza yayarak tüm auranızı temizleyin. Şimdi yaşam alanınızın her odasını ve alanını dolaşın ve evinizi de dumanla temizleyin. Bunu yaparken, ilişkilerle ilgili eski sıkışmış veya zorlayıcı enerjiyi tamamen uzaklaştırdığınızı ve dönüştürdüğünüzü hissedin. Ön kapınızı açarak ve ideal yeni bir ilişki ve ilişki modelinin gelmesinin yolunun açık olduğunu sembolize etmek için tüm eşiği dumanla temizleyerek bitirin. Minnettar ve sevinçli bir beklenti içinde olun. Tütsü güvenle söndürün.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın