Ayrılan sevgiliyi yada eşi geri getirme barışma büyüsü

GİDEN SEVGİLİYİ YADA EŞİ GERİ GETİRME BÜYÜSÜ NEDİR?

Adından da anlayabileceğiniz üzere gideni geri getirme büyüsü, terk edip giden sevgiliyi veya eşi döndürmek için uygulanan ritüeller olarak tanımlanır. Farklı boyutlardaki varlıklar ile bağ kurup onların yardımıyla gideni etki altına alarak tekrar eski günlere, eskiden hissettiklerine geri döndürmeyi amaçlayan bu büyü ile bittiği düşünülen ilişkiler, sevgiler tekrar eski mutlu günlerindeki gibi olur ve eşlerini terk edenler yuvalarına dönerek mutlu hayatlarına devam ederler. En güçlü ve etkili geri getirme büyüsü genellikle eşlere ve sevgililere yapılsa da sadece bunların dışındaki amaçlarla da yapılmaktadır. Bazı ilimlerde bu büyünün cansız nesneler için de yapıldığı bilinmektedir. Bu nedenle geri getirme büyüsü çok ilgi görür. 

GERİ GETİRME BÜYÜSÜNÜN ETKİSİ VE SONUÇLARI NEDİR?

Bu büyüde etkilenmek istenen terk eden kişinin kalbi ve ruhudur. Giden kişi geride bıraktığı seveni için o kadar pişmanlık ve vicdan azabı duyar ve birlikte yaşadıkları yaşayacakları güzel günlerin hayalini kurar ki geri dönmeden duramaz. Yukarıda bahsettiğimiz gibi geri getirme büyüsü farklı amaçla da yapılabilir. Böyle değerlendirildiğinde geri getirme büyüsünün etkileri giden kişiyi pişman ederek getirme, evini terk eden eşi döndürme, kaybolan değerli eşyaları bulma, evden giden çocukların dönmesi ve bazen de kaybolan evcil hayvanların bulunması ile kendisini gösterir. Havas ilminin en yaygın tercih edilen geri getirme büyüsü eşyalar, hayvanlar için kullanılsa da dediğimiz gibi daha çok sevenleri kavuşturmak için kullanılmaktadır. Giden sevgiliyi yada eşi geri getirme büyüsü en sık yapılan ritüeldir.

 

GERİ GETİRME BÜYÜSÜ RİTÜELİNİ YAPMAK İÇİN

Bu büyü yapılırken çok farklı manevi ve ruhani teknikler kullanılmaktadır. Bazen medyumlar tarafından hazırlanan tılsımlı sözler bazen de ruhani alemde karşılıkları olan malzemeler kullanılır. En yaygın giden eski sevgiliyi geri getirme büyüsü nefesi güçlü, tecrübeli medyumlar tarafından yapıldığında daha hızlı sonuç verir. Eğer diğer boyutlardaki farklı varlıklar ile iletişime geçmek sizi korkutmuyor ise eski sevgiliyi geri getirme büyüsünün en kolay ritüellerini kendiniz de yapabilirsiniz. Meraklanmayın bu ritüelleri ve nasıl yapacağınızı yazımızın devamında sizinle paylaşacağız.

 

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın