Bağlayıcı Aşk Büyüleri

Bağlayıcı aşk büyüleri, karışım koruma büyüleridir. Belirli bir konuya odaklanmak için kullanılan iyi bir koruma aşk büyüsünün bileşenlerini içeren çok sıra dışı büyülerdir.

Bağlayıcı aşk büyüleri nedeniyle “aşk” olur. Dahası, sayısız şeyi uzaklaştırmak etrafında odaklanan sıradan bir koruma büyüsünden farklı olarak, bağlayıcı aşk büyüsü, bir şeyi mevcut tutmaya olan vurgusunu olayları uzaklaştırarak çevirir.

Etkili Bağlama Aşk Büyüleri

Bağlayıcı aşk büyüleri çok zor bir konudur ve aynı zamanda çok güçlü olabilirler. Burada her yerde olduğundan daha çok dikkatli olmalısınız. Basit bir seviyede bir çekim büyüsü ve bir ezilme büyüsü benzer görünse de, her ikisi de farklı sonuçlar verir ve farklı yan etkileri vardır.

Bunu akılda tutarak, özellikle aşk büyülerinde, asla bir büyüyü üst üste koymamayı veya diğerinin etkisini geri almamayı hatırlamak önemlidir. Bu büyüleri katmanlaştırmaya da çalışmamalısınız. Bir büyünün etkilerini geri almak istiyorsanız, eski büyünüzü geri almak için özel olarak tasarlanmış bir büyü yaparak bunu düzgün bir şekilde yapmalısınız.

bağlayıcı aşk büyüleri

Mumlarla Aşk Büyülerini Bağlama

Biraz sihirle bu üç küçük kelime “Benimle Evlenir misin” gerçekleştirilebilir. İki tür aşk büyüsü vardır: şehvet büyüleri ve bağlılık büyüleri.

Bir Evlilik Büyüsü, uzun süreli etkileri olacağı için bir bağlılık büyüsüdür. Bir evlilik büyüsünün başarılı bir şekilde kullanılmasını sağlamak için, önce birkaç bağlılık büyüsü yapmalı ve zaten var olan bağlılığı güçlendirmeli.

Bağlayıcı Aşk Büyüleri Nasıl Çalışır?

Bağlayıcı aşk büyüleri, sevgi ve şefkat nesnesinin etrafında koruyucu bir alan veya alan oluşturarak çalışır. Dış güçlerin yerleşik bir sevginin bağına müdahale etmesini önleyen bir tür kalkan oluştururlar.

Bağlayıcı aşk büyüleri aslında hiçbir şeyi “bağlamaz”. Aksine, zaten var olanın (bu durumda bir sevgi bağı) kırılmasını önlerler.

Zararı Durdurmak İçin Aşk Büyülerini Bağlama

Bir kişi tarafından tehdit edildiğini hissediyorsanız, “Size zarar vermesini engellemek için bağlama büyüsünü” kullanabilirsiniz. Aşağıdaki yöntemi kullanarak o kişiye büyü yapabilirsiniz;

Biraz balmumu alın ve o kişinin küçük modellerini yapın. Bunu bir süre tekrar etmeye devam edin ve yeterince tekrar ettiğinizi hissettiğinizde, o modeli ateşe atın ve Bitirdiniz deyin.

Hayatta bu tür insanlardan kurtulmanın bir başka yolu da, o kişinin büyüklüğü kadar büyük bir baloncuğa hapsolduğunu hayal etmektir. Bunu görselleştirmek için iki neden var, ilk olarak kişinin içinde bulunduğu balon kendi enerjisini içerecektir. Olumlu olursa sevinecek, olumsuzsa etkilenecek kişi o olacaktır.

Güçlü Aşk Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüleri genellikle birisini size eklemek için kullanılır. Bu güçlü aşk bağlama büyüsü, sizinle ve istediğiniz birey arasında karşılaştırılabilir enerjiler veya bağlar oluşturarak çalışır.

Yaratılan bir tür manyetik çekim vardır. Bu aşk bağlama prosedürü soğukkanlılıkla yapılmalıdır, çünkü bu yöntem değiştirilmesinden başka bir şey değildir. Herhangi biri üzerinde bu büyüye başlamadan önce, o kişiye uzun süre kalıcı olarak bağlanmaya gerçekten hazır olan kendinizden son derece emin olmalısınız.

Bağlama büyülerinin etkisi, sizi sonraki hayatta bile takip edebilecek kadar sağlamdır. Bu nedenle, bireyin karakteri konusunda güvende olmalısınız, böylece bireyin herhangi bir yapıda size zarar vermemesi gerekir.

“Bağlayıcı Aşk Büyüleri” üzerine bir yorum

  1. Geri izleme: Cazibe Aşk Büyüsü

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın