Bağlayıcı Ritüel

İlişkinizde mükemmelliği yakalamanız için yapılmış bağlayıcı olmayan bir ritüel. Aşk bilincine yapılan diğer ritüellerin ve büyülerin aksine. Bu seferki bağı çözme ritüeli, şimdi bağı kırmak istediğimiz şeyleri farklılaştırdı. Ritüel ile yapılan büyü, istenmeyen arkadaşlardan sonsuza kadar ve sonsuza kadar kurtulur. Çok kısa sürede güçlü ve etkilidir.

Kimse sefil ve nefret dolu bir sona sahip olmak istemez. Hangi gerekçeyle olursa olsun, işler aniden ortaya çıkıyor ve artık daha fazla devam edemeyeceğinizi hissediyorsunuz. Normal bir arkadaşlık ilişkisi olsun, evlilik ne olursa olsun her türlü bağ. Yine de burada en çok aşk yönlerine değineceğiz.

Yani şimdi bir mola istiyorsun. Bu harika ilişkide duygularınız boğucu. Ayrılmayı ne kadar istediğini biliyorum ama birçok korkun var. Her zaman sevgilinizin duygularını düşünüyorsunuz. Bu yüzden bence kendini düşünmeye başlamanın zamanı geldi.

Onu Huzur İçinde Uzaklaştırmak İçin Bağlayıcı Ritüeli Kullanın

Bu tür bir büyünün ya birini sıkıcı, zehirli, tehlikeli partnerlerinden kurtardığına ya da istenmeyen bir ilişkiyi yok ettiğine inanılır. Örneğin, sevgilinizin aldattığını, eskisi gibi olmadığını ve sihirli ayırma büyüleri yaparak yeterince sabırlı olduğunuzu öğrenirseniz, evren onun enerjisini ortaya çıkaracak ve her ikisini de ilişkiye dahil edecektir.

Aklınıza gelebilecek tüm huzur ancak kafanız rahat olduğunda arşivlenebilir. Yani bu ayrılığın onunla aranızda bir kaosa yol açabileceğini düşünüyorsunuz. Sana başka bir dilek tutman için bir şans sunuyorum. Senden uzaklaşması için onu etkilemek ve onunla barışmak. Birlikte taşınmak istediğiniz yeni bir sevgili bulmuş olabilirsiniz ama işler iyi gitmiyor. Yeni ilişkine devam edemezsin çünkü ikiniz arasında hala bir bağlılık var. Harcadığınız zamanlar o kadar büyük değildi, şimdi kurtuluş ve sizi kırmayacak bir şans daha istiyorsunuz.

Bağlayıcı

Neden Bu Büyü

Bu, ihtiyacın olan büyünün aynısı. Size ruh ve beden huzuru verecek bir büyü. O sizin huzur içinde gitmenize izin verecek ve böylece hiçbir şekilde ve her an bununla karşılaştırılamayacak.

Kırma ya da çözme büyüsü, kara büyü geleneği ile uygulanmaktadır. Bazıları bunun yeni tür bir aşk büyüsü olduğunu düşünüyor; ancak, birçoğu bunu yıllardır küresel olarak kullandı. Hem iyi hem de kötü amaçlarını tatmin edebileceğine inanıyorlar.

Nasıl dediğimize gelince, sevgilileri ayırma büyüsü genellikle sevmediğiniz bir ilişkiyi bitirmek ve istenmeyen üçüncü kişilerin ilişkinizi bozmasını önlemek için kullanılır belki eski bir sevgilidir. Ayrılmak istediğiniz herhangi bir bağ var mı? Cevabınız evet ise, o zaman bağlayıcı olmayan bir ritüel doğaçlama yapabilirsiniz.

Zaman geçtikçe oluşan olumsuzlukları göndererek çalışacaktır. İki taraf da negatif enerjiyle suçlanır yüklenmez tartışmalar çıkacak ve muhtemelen bir ayrılık yaşanacaktır. Sizi temin ederim ki ayrılık barışçıl olacak çünkü büyü manipülasyonu altında iki aşık birbirleri için yaratılmadıklarını anlayacaklar. Güç bir kez tezahür ettiğinde, partnerinizden ömür boyu kurtulma veya iki sevgiliyi ayırma arzunuz yerine getirilecektir. Yine de, özellikle birbirleri için yaratılmışlarsa, herhangi bir sevgiliyi uzaklaştırmanın doğru ve ahlaki olmadığını hatırlatmama izin verin. Ayrılığın acısı dayanılmazdır ve sırf ön yargınız yüzünden bunu kötüye kullanmamalısınız.

Bu nedenle, ayrılık büyüsü olan bir ritüeli planlamadan önce iyice düşünmek gerekir. Aksi takdirde bunun olumsuz sonuçlarıyla karşı karşıya kalırsınız; daha da kötüsü, hayatınızın geri kalanında yalnız kalabilirsiniz.

“Bağlayıcı Ritüel” üzerine bir yorum

  1. Geri izleme: Bağlılık Büyüleri

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın