Bağlılık Büyüleri

Bazıları bağlantı kurmayı amaçlarken, taahhüt büyüleri bunun yerine halihazırda sahip olduğunuz sevgili veya partner içinde ek sadakat ve bağlılık katmanları yaratır. Ve erkek arkadaş/kız arkadaş düzeyinde ilişkiler söz konusu olduğunda, bağlılık büyüleri eşinizi daha derin bir sevgi ve bağlılık sözü vermeye bile teşvik edebilir. Evlilik çanlarının çalmasını bekliyorsanız, bağlılık büyüleri aradığınız yol olabilir.

Örnek Bağlılık Büyüsü: Dolunay Aşk Bağlaması

Dolunay aşk bağlama büyüsü, ilişkilerin bağlılığını, sadakatini ve uzun ömürlü olmasını amaçlar. Dolunay aşk büyüsü yapmak için en iyi zamandır. Dolunay aşk bağlama büyüsü, taahhütte bulunmanıza, eşinize sadık kalmanıza ve uzun yıllar mutlu ve sağlıklı bir ilişki içinde olmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bu aşk büyüsü, ilişkinizi güçlü bağlarla bağlamanın güçlü ve etkili bir yoludur, öyle ki her iki taraf da aile, iş ve diğer insanların dış etkilerinden arınmış olur.

Adında da belirtildiği gibi, yeni ay bu büyünün en güçlü, en güvenli ve güçlü versiyonunu yapmak için en iyi zaman olduğundan, bu taahhüt büyüsü için Ay Döngüsüne özellikle dikkat edin. Ay Döngüsü, ayın evrelerine dayanan bir astroloji sistemidir. Yeni Ay, yeni projelere başlama, gelecek için plan yapma ve gelecek hakkında genel olarak yüksek umutlara sahip olma zamanıdır. Aynı zamanda evrenden bir şeyler isteyebileceğiniz ve en derin arzularınıza niyet edebileceğiniz bir zamandır.

Yeni ay, yeni başlangıçların doğal ortağı olduğu için, derin, tatmin edici ve kararlı bir ilişki için gerçekten harika bir başlangıçtır. Burada ele alınan birçok büyüde olduğu gibi dolunay aşk bağlama büyüsü sadece romantik ilişkiler için değil, birçok bağlılık türü için kullanılabilir.

Bağlılık Büyüleri

Malzemeler

Dolunay Aşk Bağlaması için gereken eşyalar şunları içerir;

 • Kırmızı veya pembe mum
 • Tek bir kırmızı mum
 • Kırmızı veya mavi iplik – bir uzun ip
 • Hem sizi hem de kalbinizin arzusunu temsil eden 2 poppet

Poppet: Bir büyüye dahil olan tarafların el yapımı bir temsili, genellikle büyü dökümünün hedefi. Dolunay Aşk Bağlaması durumunda, her iki eşin de balmumu poppetlerine ihtiyaç vardır ve yukarıdaki ilk maddede bahsedilen kırmızı veya pembe mumdan oluşturulmalıdır. Mumu eriterek ve kalıplanacak kadar yumuşak olduğunda bir popet haline getirerek mumdan bir popet oluşturun.

Adımlar

Dolunay aşk bağlaması nasıl yapılır;

 1. Kırmızı mumu iki popetinizin arasına yerleştirin
 2. İpi her iki figürün etrafına sarın ve aradaki mumla birlikte sarın.
 3. Popetleri muma sabitlenmelerini sağlamak için sıkıca ve bir düğümle bağlayın, ancak…
 4. Sardığınız ve düğümlediğiniz kısımdan bol miktarda ip kaldığından ve sarktığından emin olun.
 5. Bir sonraki dolunayın ilk gecesinde mumu yakın
 6. Arzunuza konsantre olun ve kararlı ilişki için niyetlerinizle dürüst bir barış yapın.
 7. İpi figürlerin etrafına sarın ve bir kez daha mumlayın ve şöyle deyin: “Ben sana, seni de bana. Aşık olmak için, seni kendime bağlıyorum.”
 8. 20 dakika boyunca mumu yak
 9. Arka arkaya üç akşam için 5-8 arasındaki adımları tekrarlayın
 10. Üçüncü gece, mumu sonuna kadar yakın.
 11. Artık balmumu ve malzemeleri atmayın.

Bu bağlama büyüsünden gelen balmumu güvenli ve emniyette tuttuğunuz sürece ilişkiniz bağlı kalacaktır.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın