BAŞKASINA YAPILAN BÜYÜ NASIL BOZULUR?

Büyü bozmanın birçok farklı yolu olabilir. Bunlara bir göz atalım:

Kalıntılar

Büyü kalıntılarını sakladıysanız onları yakabilirsiniz, bu orijinal büyüyü mükemmel bir şekilde bozar. Bu sadece orijinal büyü yapmada ateş kullanmadıysanız gerçekten işe yarar. Başlangıçta ateş kullandıysanız, kalıntıları yakmak aslında büyünün enerjisini artırabilir ve bunu yapmak istemezsiniz. Lütfen yalnızca güvenli eşyaları yaktığınızdan emin olun ve plastik herhangi bir şey yakılmamalıdır.

Detaylar

Büyüyü yaptığınız andan itibaren yazılmış belirli ayrıntılarınız varsa, her adımı iptal etmek için yeni bir büyü çalıştırabilirsiniz. Her adımın yanında, her ilahide, kullanılan her bitki veya bileşen, bunun tersini not eder. Orijinal büyünüzde ay suyu kullandıysanız, onu güneş suyu veya ateşle değiştirebilirsiniz. Bir toprak elementi kullandıysanız, onu havalı bir elementle değiştirirsiniz. Kullandığınız herhangi bir bitkinin karşıt bir bitki ile değiştirilmesi gerekecektir. Kullandığınız tüm kelimelerin yeniden yazılması gerekecektir. Ayrıca, büyünüzü bozmak için orijinalin tersi sırayla büyüyü yapabilirsiniz. Yani, tüm adımlar ve bileşenler için “zıtları ve tersini” düşünün.

Kablo kesimi

Kabloları kesmek, kendinizi birine veya başka bir şeye bağlamışsanız ve sonra bu durumu artık istemediğinizi keşfederseniz işe yarayabilir.

Bu, görselleştirme ile kolayca yapılabilir – bir mum yakıp yere oturtun ve kendinizi ortalayın. Sonra gözlerinizi kapatın ve ikinizi de birbirine bağlayan tüm kablolarla ikinizi birden hayal edin. Bir veya birkaç tane kablo olabilir. Şimdi her bir kordonu kesip koparırken gözünüzde canlandırmanız gerekir, böylece sizi birbirine bağlayan hiçbir kablo kalmaz. Görselleştirmeyi ‘Bizi bağlayan ipleri kestim, bizi birbirine bağlayan ipleri serbest bırakıyorum, ikimizi de özgür bırakıyorum’ gibi bir şey söyleyerek bitirin. Ayrıca bir kordonu kestikten sonra biraz öz bakım yapmak isteyebilirsiniz, kendinize sevgi ve mutlulukla çevrili olduğunuzu hatırlatın.

Büyüyü durdur

Basit bir “sihri durdur” büyüsü de kullanılabilir. Siyah bir mum yakın ve yaptığınız büyüyü gözünüzde canlandırın. Sonra siyah mumu söndürün ve ikiye bölün. Bunu yaparken orijinal büyünün parçalanıp kırıldığını, sisin içinde dağıldığını hayal edin. Bunu yaparken büyüyü bozmak istemenizle ilgili cümleler kurabilirsiniz. Daha sonra kırık mumu gömün veya çöpe atın.

Bunu yapmayın!

Ne yaparsanız yapın lütfen ayna büyüsü veya herhangi bir yansıtma büyüsü kullanmayın çünkü büyüyü yapan kişi siz olduğunuz için, sihir hemen geri dönecek ve yüzünüze doğrudan vuracaktır. İstediğinizin bu olmadığından oldukça eminim.

Koruma

Ve koruma büyüsünün de önemli bir yeri olduğunu unutmayın, herhangi bir ters tepkiyi en aza indirmek için koruyucu tedbirinizi alın. Bu büyü sizi doğa üstü güçlerden korur ve yapılan diğer büyülerden de korur. Bu büyüyü yaptırmak için bir medyumdan yardım alarak muska yaptırmasını isteyebilirsiniz. Bu muska sürekli olarak üzerinizde taşınmalıdır ve hiç çıkarılmamalıdır. Daha fazla bilgi ve güvenilir medyum için bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın