Belirli Bir Kişiyi Çekmek İçin Hayal Gücü Aşk Büyüleri

Hayal gücü aşk büyüsü nedir? Hiçbir bileşen gerektirmese de, bu oldukça özgün ve işlevlerini iyi gösteren büyülerden biridir. Hayal gücünü kullanan aşk büyüleri, her yaştan herhangi bir kişi tarafından uygulanabilir.

Uzun zamandır arzuladığınız aşktan uzun zamandır beklenen ilgiyi çekmek için hayal gücünden bağımsız aşk büyü tezahüratlarını kullanın. Büyücülüğün ilerlemesi için tek ihtiyacınız olan şey, büyü yapmak istediğiniz kişinin resmidir. Onların fotoğrafına sahip değilseniz, hafızanızdan yararlanın ve yüzlerini net bir şekilde görselleştirin.

 • Aşk ilginizin resmine gerçek kişi gibi davranın
 • Fotoğraflarının net, canlı ve keskin olmasını sağlayın
 • Hem sabah hem de gece içtenlikle selamla, sevgilinle aynı yerdeymişsin gibi
 • Resmi masaya yerleştirin ve resimdeki kişinin en çok sevdiği bir hediye veya yemek verin
 • Sevdiğin kişinin adını söyle ve söyle: “Sevgilim, hayatımda olduğu gibi bana yakın yaşıyorsun, gel ve bana bir kucak ve bir öpücük ver, çünkü seni her zaman güzelce önemseyeceğim ve besleyeceğim. Hediyeler, bana gel, şimdi gel seni bekliyorum. “
 • Bu büyüyü, büyük değişiklikler için ağda ay boyunca yaklaşık bir ay boyunca tekrarlayın.

Herhangi bir olumsuz düşüncenin zihninizi veya dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin.

Basit Görselleştirme Aşk Büyüsü İlahileri

Bu etkili görselleştirme büyüsü, 24 saat içinde ücretsiz çalışabilen büyülerden biridir! Görselleştirme aşk büyüsünü yapmak için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir;

 • Zihninizi arzuladığınız kişiye odaklayabileceğiniz ve ardından zihinsel olarak net bir imajını oluşturabileceğiniz sessiz bir yer bulun.
 • Vizyonlarını net bir şekilde aklınızda tuttuğunuzda, onlara onları ne kadar sevdiğinizi ve sizin için ne yapmalarını istediğinizi söyleyin
 • Onlarla romantik bir ilişki içinde olmayı istemek konusundaki samimiyetinizi bilmelerini sağlayın.
 • Hayatının aşkına kalbini dökmekten korkma
 • İkinizin de içinde olmasını istediğiniz ilişki türünü hayal etmeye devam edin ve büyünün sonucuyla kutsanmak için dua edin.

Kalp Büyüsü İlahileri

İşte herhangi bir malzeme hazırlamadan yapabileceğiniz başka bir kolay, ücretsiz basit aşk büyüsü geliyor. Bu çok ideal bir seçenektir, özellikle uzun, karmaşık bir büyü için vaktiniz olmadığında. Gücünüzü ve olasılıklarınızı artırmak için kalp aşkı büyülerini defalarca yapmanız tavsiye edilir.

 • Ellerinizi kullanarak bir kalp şekli çizin
 • Beklediğiniz türden bir ilişki hayal etmeye başlayın
 • Tercihinize bağlı olarak kalbinizde basit bir sözleri söyleyin veya yüksek sesle söyleyin – “arzuladığım sevgiyi getirin, beni duyduğunuz için teşekkür ederim.”
 • Sözleri kısa ve basit tutun

Dolunay döneminde Cuma gecesi hızlı çalışan ücretsiz cazibe büyüleri yapmaktan çekinmeyin.

Hayal Gücü

Hemen İşe Yarayan Yazılı Büyüler

Bu tür bir büyü, çevrimiçi yazım yapanlar arasında tercih edilir çünkü hızlı bir şekilde etki gösterir ve doğaçlama yapılabilir. Büyücülük yapan insanların inancına göre, büyünün verimli çalışabilmesi için büyü ilahisinin uzun ve kafiyeli olması gerekir.

Bununla birlikte, medyumlar, kafiyeli bir ilahinin belirli bir büyünün etkililiğini sağlayan anahtar olmadığını iddia ederler. Sözlerinizi güçlendirmek için büyü yapmak istediğiniz kişilerle günlük konuşmalar yaparken, profesyonel medyumlar tarafından yazılan yerleşik büyüleri kullanabilirsiniz.

Aşkından bir randevu istersen, o kişinin hızlı bir şekilde evet demesini sağlamak için sözlerine biraz sihir kat. Ya da hayallerinizden bahsettiğinizde, onları yakında gerçekleştirme niyetine odaklanın. En önemlisi, bu yazılı büyülerden asla olumsuz amaçlarla yararlanmayın. Herhangi bir olumsuz düşünce veya niyet, orijinal büyünün gerçek mesajını karıştırabilir.

Zihninizin dikkatinin olumsuzluk tarafından dağılması durumunda, istemediklerinizden başka bir şey kazanamayabilirsiniz. Malzemeler olmadan dakikalar içinde çalışan ücretsiz aşk büyülerini gerçekleştirirken, motivasyonunuzun ve iradenizin, büyünün başarısının sırları olduğunu unutmayın. Ek olarak, sihir gücüne ve nihai sonuçlara da güçlü bir inancınız olmalıdır. Herhangi bir pozitif enerji yüzdesi olmadan, büyü yapma ritüelini yapmamalısınız.

“Belirli Bir Kişiyi Çekmek İçin Hayal Gücü Aşk Büyüleri” üzerine bir yorum

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın