Beyaz Mum Aşk Büyüsü

Beyaz mum kullanan aşk büyüleri büyülüdür, ancak bir tutku kıvılcımını paylaşmazsanız, birinin sizi sevmesini sağlayamazlar. Bir aşk büyüsünün yapabileceği şey, açık enerji kanallarını ve doğanın güçlerini sizin adınıza çalışmaktır. Aşk büyüleri, evrenden size doğru kişiyi göndermesini istediğinizde en iyi şekilde çalışır. Bu, sizi istediğiniz gibi önemsemeyen birine odaklanmak için zaman ve enerji harcamamanızı sağlar.

Basit Aşk Büyüsü

Hayran olduğunuz veya sevdiğiniz biri tarafından fark edilmek amacıyla beyaz mum kullanarak basit bir aşk büyüsü yapabilirsiniz. İşi kesintiye uğramayacağınız sessiz bir yerde yapmalısınız.

Malzemeler

 • Beyaz konik veya sütun mum, yeni, yazı yazmak için yeterince uzun
 • Kibrit veya çakmak
 • Mumluk
 • Sızma zeytinyağı
 • Arzu ettiğinizin fotoğrafı
 • Fotoğrafı tutacak kadar büyük beyaz zarf
 • Mum yazmak için ateş bıçağı veya başka bir alet
 • 1 parça 8,5 “x 11” beyaz kağıt (kopya kağıdı)

Talimatlar

 1. Size aşkı getirmek için mumu zeytinyağı kullanarak süsleyin. Büyünün size bir şey getirmesi için, yağı mumun tepesinden mumun ortasına, sonra da alttan ortaya doğru çekerek mumu giydirin.
 2. Mumu sunağınızdaki bir mumluk içine yerleştirin. Bir sunağınız yoksa, bir masa üstü iyidir.
 3. Arzu ettiğiniz kişinin fotoğrafını mumun yanına yerleştirin.
 4. Mumu yazmak için atam bıçağınızın ucunu veya başka bir alet kullanın.
 5. Kişinin ilk adını mumun üzerine kazıyın. Mum uzunluğu boyunca yukarıdan aşağıya yazın.
 6. Mumu mumluğa geri yerleştirin ve yakın.
 7. Arzunuzu üç kez tekrarlayın, “[Sevgili ismi] bana getirin. Bırakın [adı] benim için sonsuz sevgiyi ilan etsin.”
 8. Yanarken muma odaklanın, size sevgiyle gelen kişiyi görselleştirin. Mum tamamen yanana kadar kişiyi görselleştirmeye ve düşünmeye devam edin.
 9. Mum yandığında, balmumu birikintisini ve fotoğrafı zarfa yerleştirin ve kapatın.
 10. Kalıntıların bulunduğu zarfı rahatsız edilmeyeceği güvenli bir yere koyun.

beyaz mum

Büyünün ortaya çıkmasının ne kadar süreceğini sadece evren bilir. Bununla birlikte, eğer kişi başka bir kişiyle ilişki içindeyse, büyünün istediğiniz şekilde çalışmayacağını unutmayın.

 • Bir çifti ayırmak, size üç kez geri dönen sonuçlar doğurabilir ve iyi bir şekilde olmayabilir, bu yüzden dikkatli olun ve zarar vermeyin.
 • Daha önce kullanılmış bir mum büyüsü için asla mum kullanmamalısınız. Ne zaman bir büyü yapılırsa, mumları kullanmalısınız.
 • Mumlar önceki kullanımlarından titreşimleri alabilir ve bu da farklı bir büyü türünde kullanıldıklarında etkisiz kalmalarına neden olur.

Mum büyüsünde önemli bir kural, büyü yaparken daima yeni, yanmamış bir mum kullanmaktır. Tek bir amaç için bir mum kullanılmalıdır. Yüksek kaliteli mumların rengi sadece yüzeyde değil, tüm mum boyunca ilerler. Dilediğiniz boyutta ve türde mum kullanabilirsiniz.

Mumu Meshetmek

Herhangi bir büyü yapmadan önce mum mesh edilmelidir. Bu genellikle üzüm çekirdeği, sızma zeytin, tarçın, badem veya jojoba yağı gibi az miktarda doğal yağ ile yapılır. Yağı muma parmak uçlarınızla sürmek, mumu enerjiniz ve niyetinizle aşılamanızı sağlar. Mumlarınız mesh edildikten sonra, yukarıdaki büyüyü gerçekleştirebilirsiniz. Her büyü için yeni bir mum kullanmayı unutmayın.

“Beyaz Mum Aşk Büyüsü” üzerine 4 yorum

 1. Geri izleme: Aşk Etme Büyüsü

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın