Bilmeniz Gereken İntikam Büyüsü Türleri

Yüzyıllar boyunca, intikam büyüsü, hem iyi hem de kötü durumlarda herkesin yararlanabileceği bir silah olarak kabul edildi. Bazıları başkalarını incitmek için küfür kullanır, bazıları ise kendilerini kötü intikamdan korumak ister.

Lanet büyülerinin ana bileşenleri, tılsımlar ve tılsımlardır. İntikam büyülerinin türlerini merak ediyor musunuz? Aşağıdaki büyülerin listesi, koruma büyüleri olarak kullanılabilir ve aynı zamanda, hayatınızı savunmasız hale getiren bireyleri lanetlemenize ve cezalandırmanıza yardımcı olabilir. Hepsi kara büyü ile çalışır, böylece düşmanınızı etkili bir şekilde yok edebilirler.

Bir kez yapıldığında, hayatınızda sizi bir daha rahatsız edecek kimse görünemez. Garantili sonuçlar vererek, muhtemelen hızlı çalışırlar (24 saatten az).

Birini Yok Etmek İçin Büyüler

Düşmanınızı veya birini yok etmek için hangi büyüler söz konusu? Bu çok tehlikeli bir büyü çünkü ‘yok et’ kelimesinin zaten gerçek amacını söylediğine inanıyorum. Bir şeyi yok ederseniz, o zaman korkunç bir şekilde zarar görür ve asla eski haliyle var olmaz. Örneğin, arabanıza veya evinize herhangi bir zarar verdiğinizde, artık eskisi gibi aynı işlevi görmeyecektir.

Bu nedenle, birini yok etmek için büyü yapmayı düşünüyorsanız, kendinize bu tür bir eylemin her şeyi kaybetmesine ve hatta ölümüne yol açacağını söyleyin. Bu büyüler bazen aşkları, aileleri ve sosyal çevreleriyle ilgili tüm hatıraları silebilir.

Birini Uzaklaştıracak Büyüler

İlk büyüye benzer şekilde, birini uzaklaştırmak onu yok edebilecek büyüdür veya düşmanınız onu hayatınızı yok etmek için kullanabilir.

Bu, lanet büyüleri arayan insanlara her zaman düşmanlarına ölüm getirmelerini, kararlarını akıllıca ve dikkatlice düşünmelerini tavsiye etmemin temel nedenlerinden biridir. Kara büyü yapmak sizin için güvenli değildir ve daha sonra hayatınızda olumsuz etkiler bırakabilir; bu nedenle, ayrılmak veya bir düşmanı uzaklaştırmak için büyü yapmak daha iyidir.

intikam büyüsü

Birini Hasta Edip Ölmek İçin Büyüler

Kimseden nefret etmediklerini veya hayatta düşmanları olmadığını söyleyenler yalan olabilir. Bahse girerim hepimizin bize kötü davranmak isteyen veya (çok daha kötüsü) bizi incitmek isteyen en azından bir kişi vardır. Bazıları doğrudan bize doğru mermi atarken, diğerleri en yakın arkadaşımız gibi davranıyor.

Daha tehlikeli oldukları için yakın arkadaşınız gibi davrananlara dikkat edin. Güveninize sahipler ve farkında olmadan sizi her an arkadan bıçaklayabilirler. Sizi hasta etmek için kara büyünün gücünden bile faydalanabilirler.

Birini hasta etmek için büyü veya birini hasta edip ölmek için büyü seçebilirsiniz. Muhtemelen düşmanınızın size bu büyülü lanetleri kullanma şansı vardır, bu yüzden profesyonel büyü ilahisi tekerlerinden bir koruma büyüsü istemelisiniz.

Birini Seni Sevmesi İçin Lanetleyen Büyüler

Daha önce insanları incitmek için cezalandırma büyülerinden bahsetmiştik, bu yüzden şimdi sizi sevmek ve sizi takıntı haline getirmek için aşk ilginizi çeken lanetleri size bildirmek istiyorum. Ya kendinize ya da istediğiniz kişiye yayınlayın.

Birisi size bu büyü ile bir ritüel yaparsa, o zaman kendinizi anında onun çekiciliğini ve varlıklarını görmezden gelemeyeceksiniz. Birini seni sevmesi için lanetlemek için intikam büyüsü kullanmaya gerçekten teşvik etmiyorum çünkü her iki tarafın özgür iradesi manipüle edilirse bir ilişkide mutluluk olmayacak.

Etkili Çalışan Kolay İntikam Büyüleri

İntikam büyüsü almak istiyorsun; ancak büyü yapmaktan korkuyorsunuz çünkü bu büyücülük dünyasında yenisiniz ve deneyiminiz yok. Asla büyü kullanmamanın bahanesi, düşmanınızı cezalandırmanızı engelleyemez. Yardım için, kolay intikam büyülerini uygulamaya başlayabilirsiniz.

Bazı basit lanetler veya intikam almak için kolay büyüler arıyorsanız, sayfanın sohbet kutusu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Farklı türden büyüleri incelemek konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz; dolayısıyla bu mesele bizim gücümüzdür.

E-posta yoluyla verdiğimiz yanıt, size kolay intikam büyüleri sağlayacak ve kendinize çok fazla zarar vermeyecek, ancak yine de düşmanlarınıza net mesajlar gönderecektir.

“Bilmeniz Gereken İntikam Büyüsü Türleri” üzerine 2 yorum

  1. Geri izleme: Voodoo Lanet Büyüsü

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın