Bir Çifti Ayırmak ve Bir Eski Sevgiliyi Bir Partnerle Yeniden Bir Araya Getirmek İçin Voodoo Büyüsü

Sizi sevginizle yeniden birleştirmek için bu Voodoo büyüsüne gidebilirsiniz ve kesinlikle bu, kaybettiğiniz aşkınızı 24 saat içinde geri kazanmanıza yardımcı olacaktır. Yapmanız gereken ilk şey, niyetinize odaklanmak ve kendinize eski sevgilinizin hayatınızda tekrar orada olmasını gerçekten isteyip istemediğinizi sormaktır. Bu ritüeli gerçekleştirerek, Voodoo büyüsü sizi eski sevgilinizin önünde daha çarpıcı ve sevimli kılmak amacıyla evrenden gönderilen pozitif enerjiyi emecek. Büyü yapıldığında, sizi asla terk etmek istemeyecekler. Sonsuza kadar seninle olacaklar. Bir medyumdan yardımını alıyorsanız kaybettiğiniz aşkınıza 24 saat içinde geri dönmek için, ilişkinizin neden bozulduğu gibi ayrıntıları size sorduklarında gerçek yanıtlar vermeyi unutmayın. Net olmayın, aksi takdirde büyü etkili olmayacaktır. Sizi terk ettikleri an, kendinize bakmanın zamanıdır, örneğin bunun neden olduğunu ve bu sizin hatanız mıydı ve onu geri almak için yapmanız gereken değişiklikler nelerdir diye sormak gibi. Bu tür bir büyünün karakterinizin değişmesiyle hiçbir ilgisi yoktur; aslında, iyileşmeniz için çalışmanız gereken bir şey.

Eski Sevgilinizle Yeniden Birleştirmek İçin Büyüler

Sevgilinizden ayrıldığınız zamanlar vardır ama sonra o kişiyi geri istediğinizi anlarsınız. Bu durumda, her şeyi yapmaya hazırsınız ve ne pahasına olursa olsun, o kişinin hayatınıza geri dönmesini istiyorsunuz. Öyleyse, burada gerçekleştirmeniz gereken bir yeniden birleşme aşk büyüsü olduğunu aklınızda bulundurun. Bu ritüel bir dolunay gecesinde yapılacak. Evet, ne zaman dolunay olacağını bildiğiniz zaman bu işi yapın. Yapmanız gereken şey, hayatınızda geri almak istediğiniz kişinin adını üzerine kazıyacağınız kırmızı bir mum almak. Bundan sonra ismin her harfine iğneyi koyun. Dolunay enerjisi kişiye tepki verecek ve o kişinin sizi düşünmesini sağlayacaktır. Sizin hakkınızda düşünce sürecine sahip olacaklar. Yakın gelecekte bir kişi sizi ararsa, büyünün başarılı olduğunu hatırlayın. Bunu tüm inançla ve tüm pozitif enerjiyle yapmalısın. O kişiyi olabildiğince çabuk geri alabilmeniz için dua edin.

Voodoo Büyüsü

Eski sevgilimi geri getirmek için büyü eğer yalnız kalmaktan bıktıysan, geçmişte bir hata yaptığını hissediyorsun, işte sana eski sevgilinle yeniden bir araya gelme şansı. Sadece bir büyü yaparak sevgilinizi geri alabilirsiniz. Gerçekleştirmesi en kolay büyülerden biridir. Bunun için sevgilinize ait tek bir nesneye ihtiyacınız var. Kalemi veya çakmak, tarağı veya bir gardırop parçası olabilir. Şimdi sıradaki dokuz mum al ve onlardan bir daire çiz. Bu çemberde, sevdiğiniz kişinin kişisel eşyasını merkeze yerleştirin. Bunu dolunay altında yapmanız gerekiyor. Şimdi tüm mumları saat yönünde yakın ve eski sevgiliniz hakkında bir süre düşündükten sonra yedi kez aşağıda verilen sözleri söyleyin: “Sevgili Ay, aşık olanların kalplerine dair bir içgörü var, uyan. XY’nin bana karşı hisleri ve ömür boyu koruyucumuz haline gelin. Bunu tüm kalbinizle yapın ve yakın gelecekte sevgilinizi geri alacaksınız. Bundan sonra onunla sonsuza kadar mutlu bir ilişki yaşayabilirsin.

Eski Kocayı Geri Getirmek İçin Büyü

Mutlu bir şekilde evlendiniz ve aniden ilişkiniz bozuldu. Bu kalbini kırıyor ve eski kocanı istediğini hissediyorsun. Bu durumda, dolunay gecesi basit bir aşk büyüsü yapmanız gerekir. Yatmadan önce temelde gözünüzde canlandırmanız gerekir. Bunu yaptığınızda Ay’ın enerjisi artacaktır. Şimdi yatağa girin ve gerçekten hayatınızda olmasını istediğiniz kişiyi düşünün. İlişkinizin nasıl görüneceğini düşünün. Onlarla nerede takılırdın, tatile nereye gideceksin, ilk yıl dönümünde partnerin için ne satın alırdın vb. Bir şeye karşı büyük bir arzumuz olduğunda, o kişiyi elde etme şansımız artar. Yani şimdi ne düşündüyseniz, olumlu cümleler şeklinde bir kağıda yazın. Şimdi pembe mumu yak ve tüm dikkatinizi bu bağlantıda vereceğiniz ve alacağınız sevgiye verin. Yazdıklarınız arasında sizin için en önemli olanı söyleyin. Bu şekilde aşk büyü, dolunay enerjisi tarafından empoze edilecek ve evrene sonsuza kadar aşık olmaya hazır olduğunuza dair bir sinyal göndereceksiniz.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın