Bir Gecede Çalışan Ücretsiz Aşk Büyüleri

Eski sevgiline hala aşıksın ve onu geri getirmek mi istiyorsun? Evliliğinizi kurtarmanın ve eşinizle olan ilişkinizi geliştirmenin kolay ama etkili bir yolunu mu arıyorsunuz? Ruh eşinizi bulmaya ve çekmeye ne dersiniz?

Aşkla ilgili bunlar ve daha fazlası, küçük bir aşk büyüleri ile kolayca çözülecektir. Biz buna aşk büyüsü diyoruz. “Gerçekten, işe yarıyor mu?” Evet, talimatlara harfiyen uyduğunuz ve doğru malzemeleri kullandığınız sürece işe yarar.

Lafı fazla uzatmadan, bir gecede işe yarayan aşk büyüleri listemiz burada. Kaybettiğin aşkı geri getirmek, sevdiğine karşı dayanılmaz bir çekicilik kazanmak, sadık kalmana yardımcı olmak veya başka bir amaç için bunlardan herhangi birini deneyebilirsin.

Malzemeler ile Ücretsiz Aşk Büyüleri

Çikolatalı Süt ve Vişne Kullanmaya Sevgiyi Çekin

İçindekiler: Çikolatalı süt ve kiraz

Su dolu bir küvete 2/3 su bardağı çikolatalı süt ekleyin. Ardından dokuz adet kirazı (koyu renkli) küvete koyun. İçine oturun ve hayatınızda istediğiniz aşkı hayal ederken hepsini birer birer yiyin. Vücudunuzu iyice durulayın.

Bir Harita Kullanarak Sevgiyi Çekin

Malzemeler: Ülkenizin veya yerel bölgenizin haritası veya bir dünya haritası ve beyaz bir mum

Ülkenizin veya yerel bölgenizin haritasını veya hatta bir dünya haritasını alın. Üzerine beş gül serpin ve “Yakın veya uzak, karada ve denizde, gerçek bir âşık bana sesleniyorum” deyin. Sonra beyaz bir mum yak ve altıncı gülü al. Ondan sırayla beş yaprak koparın ve hepsini mum alevinde yakın.

Şu sözleri söyleyin: “Kapıma giden bir yol yak, şimdi beş gül yaprağı mum ateşinde dört, dört üç oldu, arzuma yaklaştırıyor. Üçten ikiye gülü yakarım, hiç tereddüt göstermez aşkım. İkiden bire kadar. yok büyü yapılır gel âşık gel.”

Gülleri ve haritayı mum ve güllü bir vazoyu, mumun yandığını görene kadar perdesiz bir pencereye yakın güvenli bir yere koyun. Gülleri yatak odanızın içindeki vazoya koyun.

Ücretsiz Aşk Büyüleri

Kağıt ve Mum Kullanma

İçindekiler: Kağıt ve mum

Temiz bir kağıda dileğinizi not edin. Bunu gece yeni ayda yapın. Parlak beyaz ışık ve tüm ışıkları kapatın. Birkaç dakikalığına arzunuzun gerçekleştiğini düşünün. Daha sonra, “Geceleri uyurken, manevi sevginin ve ışığın ilahi gücü dileğimi kabul etsin” deyin. Kağıdı mumda yakmak istediğinizi düşünün. İşlemi art arda on iki gecede aynı anda tekrarlayın.

Mum Kullanma

İçindekiler: Pembe mum ve kırmızı mum, 9 iğne, bir şişe, bal ve viski

Pembe bir mum ve kırmızı mum alın ve ardından büyüyü yapmak istediğiniz kişinin tam adını pembe muma veya kırmızı muma yazın. Pembe mum romantik aşk içindir, kırmızı mum ise tutkulu aşk içindir. İsterseniz ikisini de yapabilirsiniz. Mumlardan birinin üzerine adınızı yazın. Her muma üç iğne yapıştırın ve diğer üç iğneyi de mumların arasına yerleştirin. Dokuz gün bekleyin.

Şimdi mumu pimlerden birine yakın ve sonra söndürün. Asla mumu üflemeye çalışmayın. Mum mumunu alın ve eritin. Yeni bir mum oluşturun ve diğer üç pimi içine yapıştırın. Kalan pimleri alın ve şişeye yerleştirin. Bal ve viski dökün. Kapağı sıkın ve yatağınızın altında tutun.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın