Bir Resimle Aşk Büyüsü Yapmanın Yolları

Aşk büyüsü, bir çeşit büyücülük olarak bilinir ve isteklerinizin gerçekleşmesini sağlar. Birinin size aşık olmasını sağlayan birçok çeşit aşk büyüsü vardır; bu yazıda, bir resimle aşk büyüsünü nasıl yapacağınızı size anlatacağız.

Resimli Cazibe Aşk Büyüsü

Gerçek şu ki: Birinin kalbini sadece bir fotoğrafla kazanmak asla kolay değildir. Bu büyünün başarılı bir şekilde çalışmasını istiyorsanız, son derece iyi bir auranız, özgüveniniz ve kendinize çok güvenmeniz gerekir. Burada, sevdiğiniz birini çekmek için ritüelin adımlarını sunuyoruz.

Bu büyü yapıldığında, arzuladığınız kişinin sadece aklında size sahip olacağından ve sizi kalbinin derinliklerinden seveceğinden emin olabilirsiniz.

Nasıl Hazırlanmalı?

Bir resimle aşk büyüsünü gerçekleştirmek için aşağıdaki öğeleri hazırlamanız gerekir:

  • Senin bir resmin
  • Hedefinizin bir resmi
  • Üç kırmızı (veya pembe) mum
  • Bir kırmızı veya pembe iplik

Nasıl Yapılır?

Her şeyden önce, üç mumu da bir üçgen oluşturacak şekilde sunağınıza yerleştirmelisiniz. Bir mumdan diğerine olan mesafe 30 santimetre. Ardından, ikiniz arasında bir bağlantı oluşturmak için fotoğrafınızı ve aşk ilginizi ipliği kullanarak bağlayın.

Fotoğrafları bağladığınızda, yüzünüzün diğerinin yüzüne dokunduğundan emin olun. Mumların ortasına iplikle bağlanmış iki resim koyun; bu konum, büyünün kozmosa gönderilmesine yardımcı olan ruhsal güçleri çekebilir.

Büyüyü güçlendirmek için ek bir dua yapmalısın. Dua ederken samimi olun ve bu ritüel sözler kişinin size aşık olmasını zorlaştıracaktır.

Aşkının sana sert düşmesini sağlamak için şu duayı söyle: “ Bu mumların ışığını hissedebiliyor musun ve kalbimin tutkusu yanıyor mu? İnancımın gücüyle birlikte lütfen (hedefinizin adını) üstün güçlerinizi gösterin. Lütfen bu gece kafasını imajımla doldurun. Aşkımın her zaman beni düşünmesini ve sonsuza kadar kalmasını diliyorum. ”

Sözleri bitirdikten sonra lütfen bir mum üfleyin. Ardından, aynı işlemi yapmaya ve kalan diğer mumlarla aynı kelimeleri söylemeye devam edin. Ancak son mumu üflemeden önce, gözlerinizi kapatmanız ve istediğiniz kişinin mutlu bir şekilde aşık olduğu zamanı gözünüzde canlandırmanız tavsiye edilir. Aklınızda her şey net bir şekilde detaylandırıldığında, yangını söndürün. Bundan sonra, bağlı fotoğraf paketini sunaktan alın ve kimsenin bulamayacağı veya keşfedemeyeceği güvenli ve özel bir yerde saklayın.

Aşk Büyüsü

Bir Resim ile Kendi Aşk Büyünüzü Yapın

Aşk büyünüz veya aşk iksiriniz için, ritüeli yapmak için sessiz, özel bir alana ihtiyacınız var. Daha önce de belirtildiği gibi, gücünün artırılmasını istiyorsanız, bu büyü ile performansınız için ideal zaman sabahın erken saatleridir.

İşleme başlamadan önce dikkatinizin dağılmasını önlemek için lütfen tüm kapıları ve pencereleri kapatın. Odanızı yalnızca ışın ışığı ile tutmayı düşünebilirsiniz. En temelde, tüm konsantrasyonunuzu büyü oluşturma seansına verin.

Malzemelerin Hazırlanması

İyi bir hazırlık elbette iyi bir sonuç getirecektir. Bu büyünün tek bir resme ihtiyacı olduğunu düşünmeyin; bunun yerine, daha fazla malzemeye ve malzemeye ihtiyacınız olacak. Tüm aşk büyülerinin ortak bir yönü vardır… o da, malzemelerinizi yerleştirmek için gerekli olan bir sunağa sahip olmanız gerektiğidir.

Bir şeyleri bir masaya koymak sorun değil, ancak kutsal bir sunak aşk büyüsünün meyve vermesini sağlar. Ayrıca büyüyü yaparken rahatça oturabilmeniz için bir sandalyeye de ihtiyacınız var. Rahatlamış hissederseniz, pozitif enerjiler daha fazla üretilecek ve mükemmel sonuçlar elde edeceksiniz.

Büyünün Etkinliğini Nasıl Artırabilirsin?

Ritüeli, baştan hazırladığınız mumların yanı sıra bir veya daha fazla beyaz mum kullanarak yapmanız gerekir. Basitçe söylemek gerekirse, beyaz renkli mumlar atmosfere huzur getirebilir ve huzursuz zihninizi iyileştirebilir.

Bu aşk büyüsü için, elbette resim birincil araçtır. Sizin fotoğrafınızı ve hedefinizin fotoğrafını kullanırken, enerji, görselleştirme sürecinizi desteklemek için daha kesin bir şekilde yönlendirilebilir. Hayal gücünüz ne kadar ayrıntılı olursa, büyü gerçeklikte o kadar hızlı tezahür eder.

“Bir Resimle Aşk Büyüsü Yapmanın Yolları” üzerine bir yorum

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın