Birine Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevdiğiniz kişiye aşk büyüsü nasıl yapılır? Daha önce yazdığım yazıların bir kısmını da okuduysanız, hala aklınıza takılan şeyleri nasıl çizdiğinize dair bir fikriniz var. Bu nedenle, büyünün işe yaraması gerekiyorsa, duygularınız, düşünceleriniz ve canlılığınız benzer bir yerde olmalıdır. Hala kararsız olan ve arzularının neden gerçekleşmediğini soran kişilere sık sık yardım ederim. Dediğim gibi, belirsizlik sizin en muazzam canlılığınızdır.

Mum Olmadan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gerçekten de, mum olmadan sihir yapmak düşünülebilir! Ben ne zaman mum olmadan aşk büyüleri müşterilerim bazı yardımcı olmak için, düzenli hiçbir şekilde hiçbir tertibat kullanmaktadır. Bu türden büyüler yaparken, genellikle yalnızca Tanrı’nın, evrenin enerjisine ve kimliğimin yardımcı olduğu bireyin canlılığına güvenirim.

Birinin Seni Sevmesi İçin Nasıl Büyü Yapılır?

İçinizde olan her şeye sahip, taptığınız biri varsa ancak o kişi size bakmıyor gibi görünüyorsa, erişebileceğiniz sayısız sevgi büyüsünden birine geçebilirsiniz. Her şey, olması gerekenin gerçekten olacağına dair inancınızla başlar. Bu sevgi büyüsünün işe yaradığından emin olmak için, hayranlık hissini kesin olarak hissederek ve en sonunda aşık olduğunuzda nasıl görüneceğini tasavvur ederek başlamalısınız.

Eski Sevgiliye Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Binlerce insanın eski sevdiklerini geri kazanmasına yardım ettim. Tüm süreci, sizi en başta neyin ayırdığına bakarak başlatın. Hala eski sevgilinle tekrar bir araya gelmek istediğine dair bir his varsa, büyüyü yapmadan önce olumlu düşünceler kullanarak kişiyi geri çekmeye başla.

Bir Erkeğe Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bir kişiye sevgi büyüsü yapmanın en yaygın bilinen yöntemlerinden biri sigara kullanmaktır. Bu, bir erkeğin daha önce hiç düşünmediği bir bayana parlak gözlerle bakmaya başlamasına neden olabilir. Bu tür bir büyü kullanırsanız, adam sabitlenir ve sizinle ilişkiye girmesi gerekir.

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

Diğer tüm büyüler gibi, yapmana yardım edeceğim; Aşk büyüsü yaparken yüksek düzeyde özen göstermeni istiyorum. Bu yanlış bir şekilde yapılırsa, hayatınıza soktuğunuza pişman olacağınız bir insanla baş başa kalabilirsiniz.

Gerçekte İşe Yarayan Büyüler

Artık sihir kullanmayı düşündüğünüze göre, size bir tavsiye vermek zorunda hissediyorum. Hiç kimse büyüyü bencil amaçlar için kullanmamalıdır. Size yanlış bir şey yapmayan birini yıkmak için bir sihir yapmak istiyorsanız, karmanın gazabını çekiyor olabilirsiniz.

Beyaz Büyü Büyüleri

Çoğu insanın kara büyü büyülerinden çok beyaz büyü büyülerine güvendiğini biliyorum. Bu tamam ve güzel ama asla kendinizden emin olmadan büyü yapmaya kalkışmayın. Burada demek istediğim, öncelikle doğru yerde olduğunuzdan ve büyüyü doğru nedenlerle yaptığınızdan emin olmalısınız.

Sihirli Büyü Kitabı

Büyülerin nasıl çalıştığını öğrenmek istiyorsanız, size sihirli bir büyü kitabı edinmenizi tavsiye edebilirim. Çevrimiçi perakendecilerde farklı kitaplar var. Kendi kullandığım en iyi kitaplar hakkında tavsiye isterseniz, bizlere bir e-posta göndermekten çekinmeyin.

Büyünün Güç Büyüleri

Pek çok insan sihirle ilgili düşünenlerin yalnızca eğitimsiz insanlar olduğuna inanırken, şimdi size söyleyebilirim ki, sihirlerin gücünün üniversite profesörleri ve toplumumuzun en zengin bireyleri için çalıştığını gördüm. İnsanların büyülerin gücünü kullandıklarını söylememeleri, kullanmadıkları anlamına gelmez.

Sihirli Büyülerin İsimleri

Bazen büyüler hakkında daha fazla bilgi edinmek için farklı adlarının ne olduğunu bulmanız gerekebilir. İnternet erişiminiz varsa, bunu bir büyü adı oluşturucu kullanarak yapabilirsiniz.

Bağlama Aşk Büyüleri

Bağlama büyülerinin bir şeylerin ayrılmasını önlemek için kullanılan büyüler olduğunu isimlerinden tahmin ettiğinize eminim. Bir insan neden bağlama büyüsü kullanır ki? Bu sık sık aldığım yaygın bir sorudur. Bu yüzden bugün, belki de bu sorunlarla ilgilenmek için biraz zaman ayırmam gerektiğine ve umarım bazı sorularınızı netleştirmem gerektiğine karar verdik.

Aşk Bağlama Büyüleri

Dünyada ne kadar çok insan varsa, aşkı bulmak ve sürdürmek o kadar zor olur. Örneğin, şimdiye kadar kaç sevgilin oldu? Bana kalıcı aşk büyüsü arayan birçok insan gibiyseniz, muhtemelen iki elinizde sayamayacağınızdan daha fazla sevgiliniz olmuştur. Bu nedenle aşk bağlama büyülerini düşünmeye başlamanız gerekebilir.

Bağlama Aşk Büyüleri

Ruh eşini bulduğunda, söyleyebilirsin. Öptüğün diğer tüm insanlardan farklı bir şey var. Prens veya prensesle tanışmadan önce kurbağaları öpmek hakkında nasıl konuştuklarını biliyor musun? Ancak ruh eşinizi bulmak, sonsuza kadar birlikte kalacağınız anlamına gelmez. Seni ayırmaya çalışan her türlü insan var.

Hızlı Çalışan Bağlayıcı Aşk Büyüleri

Yardım arayan insanlarla konuştuğumda hızlı terimi her zaman gelir. Niye ya? Çünkü birçoğu biliyor ki, hızlı hareket etmezseniz ve sevgilinizin sizi terk etmesine izin verirseniz, onu geri almanın sandığınızdan daha zor olabileceğini biliyorlar. Bu yüzden insanlara her zaman hızlı hareket etmelerini ve çok geç olmadan ruhlarını bağlamaları için deneyimli bir büyü ustasıyla konuşmalarını tavsiye ediyoruz.

Kalıcı Büyüler

Ücretsiz bağlama büyülerinin işe yaramadığını söyleyen birine kanmayın. Bu hiç de doğru değil. Bu tür tavsiyeler, büyülerin nasıl çalıştığını bilmeyen birinden gelir. Ne kadar ödediğinize bağlı olarak bir büyü işe yaramaz; işe yarıyor çünkü onu yapan kişi doğru yapıyor ve işe yaradığına dair bir inançları var. İnsanların her gün ücretsiz bağlama büyülerine erişmelerine yardımcı oluyoruz.

Beyaz Büyü Bağlama Büyüsü

En güvenilir büyülerden bazıları beyaz büyü bağlama büyüleridir. Kimsenin size sihir kullanmanın kötü olduğunu söylemesine izin vermeyin. Ruh eşini elinde tutmak istediğin için seni kim suçlayabilir? Birçok zorluk bir çifti birbirinden ayırabilir ve asla pişman olmayacağınızdan emin olmak için proaktif adımlar atmanın yanlış bir tarafı yoktur.

Benden yardım istemeye gelen insanlar arasında sık sık gördüğüm hatalardan biri, büyü yapanların kaderlerini kontrol ettikleri inancıdır. Kaderinizin efendisi olduğunuza inandığım için bu doğru değil bence. Bir büyü ustası olarak, tüm yapmam gereken, hayallerinizi gerçekleştirmenize ve izlemenize yardımcı olmak.

Birini Kendine Aşık Etmek İçin Bir Büyü

Yukarıdaki paragrafa dayanarak, birinin size aşık olması için bir büyü yapmanıza yardımcı olmamı istiyorsanız, size rehberlik etmem için bana bir şans verin. Konuşmak sorun değil, ama bana işimi yapma fırsatı vermeyecek kadar konuşursanız, genellikle sorununuz çözülmeden çekip gidersiniz.

Birinin Seni Sevmesini Sağlamak İçin Voodoo Büyüsü

Voodoo büyülerinin Afrika’dan geldikleri için kötü ve karanlık olduğu hakkında insanların söylediği tüm kötü şeyleri unutun. Gerçek şu ki, tüm büyü fikri bir Afrika icadıdır. Batı’ya ve dünyanın diğer bölgelerine köleler tarafından getirilen her yer. Uzun yıllardır binlerce insanın voodoo aşk büyüsü yapmasına yardım ettik.

Birini Kendine Aşık Etmek İçin Wiccan Büyüsü

Belki hala kara büyü ile ilgili herhangi bir şeyin sizin için doğru olmadığına ikna olduysanız. Birinin size aşık olmasını sağlamak için bir Wiccan büyüsüne başvurmak isteyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bugün bana bir e-posta göndermeniz ve bu hayatınızı değiştirebilir.

“Birine Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?” üzerine bir yorum

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın