Birini Cezalandırmak İçin İşkence Büyüsü

Bu, cezalandırmak istediğiniz birine yapabileceğiniz en popüler Voodoo intikam büyülerinden biridir. Büyü güçlüydü ve intikam almak istediğiniz birini etkilemesi sadece birkaç saatinizi alacaktı. İblis çağrıldığı ve cezalandırmak istediğiniz birine yönlendirildiği için sizi koruyacağım. Hazır olduğunuzda bana yalvarın ve sizi cehennemin derinliklerinden çıkıp düşmanınıza işkence ettikleri gibi işkence etmek için işkence büyüsü yapabilirsiniz. Ayrıca eski sevgilinizden veya cezalandırmak istediğiniz birinden kişisel bir eşyaya ihtiyacınız var, böylece dileklerinizin anında gerçekleşmesi için ritüellere dahil olursunuz.

Ardından, büyüyü düşmanınıza yapmak için kullanılan nesneyi temizler ve yerleştiririm. Bu işkence büyüsü, bir zamanlar sevgilin, arkadaşın ya da herhangi bir düşmanın olarak adlandırdığın birini cezalandırmak için yapılmış olabilir.

Birini Büyü İle Cezalandırın

Birini asla unutamayacakları şekilde cezalandırmak istiyorsanız, “düşmanınızı herhangi bir şeye dönüştürün” büyüsünü yapmayı düşünmelisiniz. Bu büyü için bir kaleme, saçlarına veya diğer vücut sıvılarına, bir parça kağıda ve hayal gücünüze ihtiyacınız olacak.

Talihsizlik Büyüsü

Bu büyü diğerleri kadar kalıcı olmasa da, sizi inciten birini etkili bir şekilde cezalandırdığı bilinmektedir. Tek yapmanız gereken büyüye inanmak, ardından düşmanınıza veya cezalandırmak istediğiniz birine doğru yürümek ve ardından sessizce ilahiyi söylemeye devam etmek.

Büyüyü söylerken söylediklerinizi gerçekten duymak zorunda değiller. Büyüyü söylerken yakınlarda oldukları sürece etkili olacaktır. İlahiniz, talihsizliğin tüm gün ve bütün gece hayatını mahvetmesini istemeyi içermelidir. Bu büyüyü doğru yaparsanız, o belirli kişi günün geri kalanında zor anlar yaşayacaktır. Bu büyü, o “talihsiz birine” herhangi bir bedensel zarar vermez, ancak gerçekten çok kötü bir gün geçirmeleri garanti edilir. Bu seni o kadar incitmemiş insanlara yapabileceğin bir büyü.

işkence büyüsü

Kötü Şeytani Ölüm Büyüsü

Birinden ölmesini dilemek için gerçekten nefret etmeniz gerekecek. Bu büyünün etkili olması için, derme çatma bir sunağı olan karanlık bir odada olmanız ve karanlık bir kıyafetiniz olması gerekir. Birkaç mum ve şeytani şeytan kitabı da işe yaramalı. Bir topa katlamadan önce kişinin resmini alabilir veya adını bir kağıda yazabilirsiniz. Sonra cehennemi açması ve birinin ölmesi gibi hastalıklı arzularınızı yerine getirmesi için Şeytan’a yalvararak ilerleyin. Cezalandırmak istediğiniz birinin görsel imajını zihninizde bulundurmayı ve hissettiğiniz tüm acıyı tetiklemeyi unutmayın. Daha sonra ilahiye devam edin.

Kötü Koruyucu Büyü

Biri sizi incitirse, kötü koruyucuya sizin adınıza intikam alması için vaaz verebilirsiniz. Tek yapman gereken seni inciten birini acı içinde düşünürken şarkı söylemek. Söylediklerinize inanın ve kötü koruyucudan size yaptıklarından dolayı düşmanlarını üzmesini isteyin. Bu, birinin yaptıklarından bıkmasına neden olacak ve büyük olasılıkla sizden af ​​dilemek için arayacaktır. Bu büyüyü sadece kara büyücüler yapabilir ve bu böyledir çünkü etraflarında şeytani enerji vardır.

İntikam Büyüsü

Bu intikam Voodoo veya büyüsünün işe yaraması için, yakacağınız ve önüne oturacağınız bir muma ihtiyacınız var. Büyünün çalışması için yüksek benliğini çağırmaya devam edin. Yüksek benliklerinden mevcut Muppet yaşamlarını raydan çıkarmalarını isteyin. Ve büyüyü söylerken, mumu söndürmeden önce onları alevler içinde görselleştirmek önemlidir. İster seni inciten bir sevgili için olsun, isterse seni inciten birinden intikam almak istesin, büyü bu şekilde işleyecektir. Yine, büyünün işe yarayacağına inanın. Bu büyü, tam gece yarısı yapıldığında mükemmel çalışır. Yapmanız gereken tek şey, ilahinizi söylemeden hemen önce her şeyi ayarlamak, sürekli kötülük ortaya çıkması için yalvarmaktır.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın