Birinin Size Gelmesini Sağlayacak Büyüler

Eski sevgilinize bu tür bir büyü yaparsanız, tüm eski, mutlu anılar akıllarından geçerek onları sizi terk ettiklerinden pişmanlık duyacaktır. Arzu ettiğiniz kişiyi gelmesini istiyorsanız, büyü onların sizi fark etmesini, sizi düşünmesini, size yaklaşmasını ve randevu istemesini sağlar.

Birinin Sizi Düşünmesi ve Sizinle İletişim Kurması İçin Büyü

Bu büyü ile aşk ilginizi veya eski sevgilinizin sizi basit ve zahmetsizce görmeye gelmesini sağlayabilirsiniz. Sihir bir kez işe yaradığında, o kişi yardım edemez ama her zaman seni düşünür. Uygulama zahmetsiz olsa da, yine de tüm dikkatinizi başarıya yönelik niyetinize odaklamalısınız.

Büyücülük seansı sırasında, en derin arzunuzu tüm kalbiniz ve zihninizle hissetmelisiniz. Büyü yapmanın özü, niyetinizdir, özellikle de aşk büyüleriyle çalışıyorsanız. Ritüeli gerçekleştirirken dikkatinizin dağılması durumunda, büyü geri tepebilir ve hatta istenmeyen etkiler verebilir.

Malzemeler

 • Bir dize sizi temsil eder
 • Bir dize, hedefinizi temsil eder

Nasıl Yapılır?

 1. Sakin bir şekilde oturun ve parmaklarınızı her iki ipte gezdirin
 2. Size gelen kişi için mükemmel bir senaryo düşünün
 3. Bir hafta bekleyin ve ardından kişiyi yüz yüze, telefonla veya hatta çevrimiçi olarak her gördüğünüzde veya duyduğunuzda kişinin ipini düğümlemeye başlayın.
 4. İpteki düğüm sayısı, kişinin bir hafta içinde sizinle iletişim kurmasını istediğiniz sayıyla aynı olduğunda düğüm atmayı bırakın
 5. Hafta boyunca onları her düşündüğünüzde sizi temsil eden dizeyi bilin
 6. Hafta sonu iki ipi birbirine bağlayın
 7. Arzunuz gerçekleşene kadar her zaman yanınızda taşıyın veya giyin

Kişinin sizi her gün görmeye gelmesini istiyorsanız, 7 düğüm atıp daha fazlasını yapmayın. Kordonun yıpranması durumunda kırmızı mumla yakmalı ve yukarıdaki büyüyü tekrar etmelisiniz. Büyü arzularınızı yerine getirdiğinde ipi bahçenize toprakla birlikte gömün. Basit bir şekilde, yalnızca sözlü aşk büyüleri başka bir seçenektir.

Birinin Sizinle Anında İletişim Kurması İçin Büyü

Birinin sizi düşünmesi ve her zaman sizinle iletişim kurması nasıl sağlanır? Kağıt kullanarak bu beyaz büyü aşk büyüsüne bir göz atalım – bundan yararlanın ve sizi olabildiğince sık görmelerini sağlamak için hayatınıza çekmek istediğiniz özel kişiyi kullanın.

Bu büyüyü daha önce denedik ve gerçekten iyi çalıştı; bu yüzden aynı durumdan muzdarip insanlara yardım etmek için bunu burada paylaşıyorum. Bu tür büyüleri ağda ay veya dolunay sırasında yapmalısınız. Ayın aşırı gücü, büyünüzü geliştirecek ve daha etkili hale getirecektir.

Malzemeler

 • Bir kutu kibrit veya çakmak
 • Kağıt parçası
 • Bir kalem

Nasıl Yapılır?

 1. Kağıda istediğiniz kişinin adını yazın. Üç kez katlayın ve sağ elinizde tutun. Niyetinize odaklanın ve aşağıdaki sözleri söyleyin;
 2. ‘’Lütfen sesimi dinle. Seçtiğim hedefe yardım edemem ama her zaman seni özlüyorum. Duamı duyuyor musun? Yakında benimle iletişime geçmenizi dilerim.’’
 3. Kağıdı kibrit veya çakmakla yakın
 4. Külleri bahçenize gömün

Kişi sürekli sizi hayal edecek ve bu onu hemen sizinle iletişime geçmeye ve sizi görmeye gelmeye teşvik eder.

gelmesini

Birinin Senin Hakkında Düşünmesini Sağlamak İçin Büyü

Bu, birçok insan ve hatta kendim için kesinlikle etkili olan birinin sizin hakkınızda düşünmesini sağlayan büyüdür.

Sevginin seni görmeye gelmesini istiyorsun; öncelikle kafalarını tüm resimlerinizle doldurmanız gerekir. Sizi düşünmeden duramadıklarında, sizinle yüz yüze görüşmek için cesaret alacaklar.

Malzemeler

 • Hedefinizin bir fotoğrafı
 • Senin fotoğrafın
 • Küçük bir ayna
 • Ayrıca sihirli bir ritüel gerçekleştirmeden önce inancınızı hazırlamalısınız. Büyünüze ve büyücülüğünüze güçlü bir inanca sahip olmak, içinizdeki gücü ve enerjiyi artıracaktır.

Nasıl Yapılır?

 1. kişinin resmini aynaya bakacak şekilde koyun
 2. Fotoğrafınızı diğer tarafa yerleştirin
 3. Onları yapışkan bantla sıkıca yapıştırın
 4. Aynayı kalbine yakın tut
 5. Aşağıdaki kelimeleri 3 kez söyleyin:
 6. “ Bu kelimeleri benim siparişim oldukları gibi dinleyin, benim hakkımda düşüneceksiniz, yansımanızda sadece benim imajım görünüyor. Bu benim en derin arzum, öyle olsun. “
 7. Aynayı cebinizde tutun ve 30 gün içinde yanınızda götürün

Niyetiniz saf ve olumluysa ve bu ritüeli gerçekleştirme şekliniz doğruysa, sonuçlar muhtemelen bu dönemden önce ortaya çıkacaktır. En önemlisi, oyuncu kadrosu sırasında büyüye inanmalı ve olumsuz düşünceleriniz olmamalıdır.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın