Burcunuz İçin En İyi Aşk Büyüleri

Hepimiz hayatımızda daha fazla sevgi istiyoruz: kucaklaşacak, öpecek ve en özel düşüncelerimizi tartışacak birine sahip olmak. Aşk büyüleri bulmanın bir parçası, önce kendimizi sevmeyi öğrenmektir ve bu, günlük radikal kendini sevme pratiğinin devreye girdiği yerdir. Ama bulmacanın bir başka parçası da sevginin hayatımıza girmesine izin vermekle ilgili. Tüm elementler aşkı farklı şekilde yaşar. Hem güneşiniz hem de yükselen burcunuz için okuyun ve aşk titreşiminizi güçlendirmek için her element için bir ritüel seçin!

Aşk Büyüleri: Boğa, Başak, Oğlak

Dünya bebekleri için en iyi aşk ritüellerinden biri bir bitkiyi saksıya koymak ve buna meyletmektir! Bir bitki sevgi için mükemmel bir semboldür, çünkü tıpkı aşk gibi bitkiler de özen, dikkat ve özveri gerektirir. Orkideleri ne kadar çok sevdiğimi daha önce yazmıştım; ama hanımeli, bambu, fesleğen ve lavanta, sevgiyi çekmeye yardımcı olmak için güçlü feng shui enerjisine sahip iç mekan bitkileridir. Toprağa bir not sokarak ve niyetlerinizi beyan ederek güçlerini artırın. Diğer ritüel fikirler arasında evinizi bir sığınak yapmak (feng shui ve dağınıklık yoluyla), enerjinizi düzenli olarak topraklamak ve vücudunuzda mevcut olmanızı sağlamak için kendinizi uçucu yağlarla yağlamak yer alır.

Aşk Büyüleri: İkizler, Terazi, Kova

Hava burçları tamamen zeka ile ilgilidir, bu nedenle hava burçlarının aşkı çekmesi için en güçlü ritüellerden biri bir aşk mektubu yazmaktır… kendinize. Sözlerinizle kendinizi baştan çıkarın ve kendi arzunuzu artırın! Ekstra etki için yatağınızın altına sokun. Ayrıca kendi tütsünüzü yapmayı ve kasıtlı olarak yakmayı, çarşafları her değiştirdiğinizde keteninize uçucu bir yağ spreyi sıkmayı ve yatağınızın etrafına kristaller yerleştirmeyi deneyebilirsiniz.

Aşk Büyüleri

Aşk Büyüleri: Koç, Aslan, Yay

Aşkınızı güçlendirmenin en iyi yolu? Seks büyüsü! Kendini tatmin etme eyleminin içindeyken neyi kendine çekmek ya da kendine çekmek istediğini düşün ve sonra, orgazm anında, toplayabileceğin tüm odakla bu düşünceyi evrene gönder! Ayrıca aşkı getirmek amacıyla kırmızı, hafif mumlar takabilir ve dansı bir dua ve kutsal uygulama olarak kullanabilirsiniz.

Aşk Büyüleri: Yengeç, Akrep, Balık

Su işaretleri için en iyi aşk büyülerinin su içermesi şaşırtıcı mı? Su işaretleri için en önemli tavsiyem, günlük banyo veya duşunuzu başlı başına bir ritüel haline getirmenizdir. Suyun üzerinizden herhangi bir üzüntü veya kırgınlığı alıp götürdüğünü gözünüzde canlandırın ve o olumsuz duyguların boşa aktığını hayal edin. Küvetteyken de ilahiler söyleyebilir veya olumlamaları okuyabilirsiniz! Diğer seçenekler arasında aşk temalı bir çalma listesi yapmak ve kendini sevme meditasyonları yapmak yer alır.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın