Cinsellik Büyüsünün En Önemli Belirtileri Nelerdir?

Büyü ile Cinsellik Bağlanabilir mi?

Büyü yardımıyla cinsellik ile ilgili çalışmalar yapılabilir. Kişi eşinden soğur, cinsel ilişkiye girmek istemez ve aralarına anlam veremedikleri bir soğukluk girer. Cinsel isteksizlik büyüsü gerçek medyum tarafından bozulmadığı sürece eşleri ayrılmaya, boşanmaya kadar götürür. Gelin cinsellik büyüsünün kadındaki ve erkekteki belirtilerine detaylı bakalım.

Cinsellik Büyüsünün Kadındaki Belirtileri

Bu tarz tehlikeli büyülere cinselliği bağlama büyüsü de denir. Erkek ve kadındaki belirtiler farklılık gösterebilir.

Büyü yapılan kadına diğer varlıklar musallat edildiyse kadının rahminde organında hissizlik oluşur. Ayrıca psikolojik açıdan cinsel isteksizlik yaşamaya başlar.

Cinselliği bağlama büyüsü yapıldığını nasıl anlarım sorusunun cevaplarından biri de karın ve rahim bölgesinde hissedilen sıcaklık veya soğukluktur. Bunun yanında sanki o bölgede bir el geziyormuş gibi hissedebilir.

Kadın hayatındaki adamı birden istememeye başlar ve yan yana duramaz. Yatağa yattıklarında içi daralır ve oradan uzaklaşır.

Cinselliği uzun zaman yaşamasa da aklına gelmez, veya büyü tam tersini de yaşatabilir. Kadının cinselliğe karşı ilgisi daha çok artar ve doyumsuzluk yaşar.

Kadına yapılan cinsellik büyüsü sadece cinsel anlamda değil, hayatındaki diğer alanlarda da kişiyi olumsuz etkiler. Ruhsal, fiziksel gibi..

Cinsellik Büyüsünün En Önemli Belirtileri Nelerdir?

Cinsellik Büyüsünün Erkekteki Belirtileri

Cinsel hayatı normal ve akışında giden adam aniden cinsel isteksizlik yaşamaya başlar.

Eşine karşı ilgisizlik, dokunamama, cinsellikten soğuma, nefret etme duygularını yaşayabilir.

Cinselliğe kendini hazır hale getiremeyen erkekte isteksizlik yaşanır. Ya da ilişkiye girse bile bir zevk almadan sonlanır.

Bu şekilde cinsel soğukluk yaşayan erkek, tedaviyi başka kadınlarda arayabilir ve bu durum eşler arasında daha büyük sorunlara yol açar. Sizin öncelikle yapmanız gereken güvenilir medyum aracılığıyla ve doğru ritüellerle cinsellik büyüsünü bozma çalışmalarına başlamaktır. 

 

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın