Çocuğu Olmasın Diye Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur?

Çocuğum Olmuyor Büyü Yapılmış Olabilir mi?

Evli çiftlere çocuğu olmasın diye veya kısır kalsın diye büyü yapan birçok insan vardır. Buna hamile kalamama, kısır kalma büyüsü denir. Bu güçlü büyü nedeniyle kadın hamile kalamaz veya düşük yapabilir. Çok sık rastlanan bu tarz kısırlık büyüsü Kuran-ı Kerim ve özel dualarla bozulabilir. Özellikle yeni evlenen çiftlere, bazı kimseler çekememezlik, nefret ve kıskançlıklarından dolayı çocuklarının olmaması için büyü yapmaktadır. Size büyü yapıldıysa ve ruhani varlıklar musallat edildiyse, içinize giren bu varlık hamile olmanızı engeller. 

 

Çocuğu olmasın diye yapılan büyüler hem erkeğe hem de kadına yapılabildiği gibi iki tarafa da yapılabilir. Eğer tıbbın tüm imkanlarından yararlandınız ve hala sonuca ulaşamadıysanız bu noktada size büyü yapıldığını düşünmeye başlayabilirsiniz. Büyünün getirdiği bazı sıkıntılar ve belirtilerden şüpheleniyorsanız büyü olma ihtimali çok yüksektir. (Büyü belirtileri, büyü nasıl anlaşılır adlı makalemizi okuyarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz). Bu durumda gerekli olan kısırlık büyüsünü bozan gerçek medyum bulmanızdır. Hocamız bu konudaki büyü bozma çalışmaları ile kendini kanıtlamış ve tecrübe sahibidir. 

çocuğu olmasın diye yapılan büyüler nasıl bozulur

Çocuğu Olmasın Diye Yapılan Büyüler

Çocuğu olmasın diye yapılan büyüler, daha önce çocukları olmuş çiftlere bir daha çocukları olmasın diye de yapılabilir. Bir danışanımız bize gelerek şunları anlattı: “Hocam, 5 yıldır evliyiz ve çocuğumuz olmuyor. Her türlü imkanı denedik, bize eşime büyü yapıldığını söylediler. Gittiğimiz hocalar rahim büyüsünü bozmaya çalıştı ama başarılı olamadı, hala çocuğumuz olmuyor. Gerçekten çocuğum olmasın diye büyü yapılmış mıdır? Kısırlık büyüsü nasıl bozulur?”

Güvenilir medyum tarafından yapılacak kısırlık büyüsü bozma çalışmalarında ilk önce büyünün kadına mı erkeğe mi yapıldığının tespit edilmesi gerekir. Hamile kalamamanın nedeni kadın veya erkek olabilir. Ardından bu büyünün kadındaki ve erkekteki belirtileri, büyünün çeşidi ve sıkıntıları iyi araştırılmalıdır. Gerçek medyum bunları öğrendikten sonra kişiye özel araştırdığı dualarla, surelerle kişiye birkaç saat okuma yapar. Bu işlem gerektiğinde birkaç defa uygulanır. Hocamızın uzun yıllar boyunca edindiği deneyimi sayesinde bu büyünün çok tehlikeli olduğu anlaşılmıştır. Genellikle hiçbir çocuğu olmasın diye yapılan büyü belirtisi göstermeyen çiftler, yaşadığı ruhsal, fiziksel sıkıntıların başka bir nedenden kaynaklandığını düşünür. Ama durum öyle değildir, büyü belirtileri de aynı şeye sebep olur. 

Siz de bu konuda hocamıza güvenerek profesyonel büyü bozma çalışmalarını bize ulaşarak başlatabilirsiniz.

 

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın