Defetme Büyüsü

Defetme büyüsü amacı, kötü ruhları hayatınızdan, kötü insanları kovmaktır. Olumsuz enerjileri, ruhları veya bireyleri hayatımızdan çıkarmak için büyüler ve hizmetler rutin olarak kullanılır. İster onarmaya, sevmeye, ister gelişmeye hazır olun, sürgün etmek, sadece yaşam alanınızı temizlemek için yapılabilecek olmasına rağmen, kucaklamanız gereken herhangi bir büyü çalışmasının temel bir ilk adımıdır.

Bu defetme büyüsü, istenmeyen unsurlardan, örneğin görüntülerden veya farklı olumsuz ruhlardan kurtulmak için kullanılabilir. Bir birey üzerinde onları saplantıdan, ızdıraptan veya karamsarlıktan kurtarmak için kullanılabilirler.

Birçok şey ve eşya, önceki mülk sahipleriyle ya da diğer şeylerin yanı sıra ev, arazi, iş, araba gibi ilk sahiplerin bazı konuları için yıllar boyunca onlara katılmış olabilecek enerjilerden herhangi biri ile ilişki kurar. Bu nedenle eşyalarınızın yeni büyü güçleri ile rahatsızlığından dolayı herhangi bir büyü çalışması siparişi vermeden önce temizliği yapmanız çok önemlidir. İstenmeyen enerjilere sahip bir nesneyi durulayan bir sürgün, bir tasfiyedir, bir sürgün ise istenmeyen ruhları veya varlıkları bir kişiden kovmayı içerir. Şeytan çıkarma denir.

defetme büyüsü

Bir Ev İçin Büyüleri Defetmek

Bu, evinizdeki istenmeyen olayları defetmek / temizlemek için yapılan bir büyüdür. Evinizin temizlenmesi ve arındırılmasıyla izlenen doğal bir sürgün geleneğinden oluşur. Bu büyü, siz taşınmadan önce başka bir yaşam alanı kurmak için ideal bir stratejidir. Sizden önce orada bulunan eski sakinlerin kalıntılarını dışarı atacak ve başka arzu edilen ve rahat bir yere taşınmanıza izin verecektir.

Voodoo Zinciri Sürgün Büyüsü

Bu sürgün büyüsünün konsepti çok basit, ancak isterseniz onu daha karmaşık bir ritüel olarak uyarlayabilirsiniz. Ana sihir eylemi, kurtulmayı ve hayatınızdan çıkarmayı umduğunuz eğilim, durum veya ilişki hakkında konuşan bir Voodoo zincirinin işlenmesi olacaktır.

Defetme Büyüsünün Güvencesi

Kendinizi olumsuz güçlerden ve canlılıktan koruyun. Savunma büyüleri, kovulma, ruh ve şifa ya da kara büyüden kurtulma en önemli hizmetler arasındadır. Bu nihai sürgün büyülerinin sizi düşman etkilerden kurtarması ve ateşli bir koruyucu büyü kalkanı ve bireysel koruyucu tılsımlar yapmasını emredin.

Bir bireyin kötü ruhlara ve büyücülüğe ve daha pek olası olmayan nazarlığa ve daha fazla olumsuz ruhsal enerjiye karşı korunmasıyla başa çıkmak için yapılan ve yapılan birçok ritüel ve büyü vardır.

Defetme büyüsü, hayatınızı herhangi bir kötü güçten ve sizinle veya sorunlarınız olan sorunları olan beklenmedik insanlardan arındırmak içindir. Eğer bu insanları etrafta görmekten vazgeçerseniz, onlara bir sürgün büyüsü yapın ve sizi bir daha asla rahatsız etmeyecekler ve muhtemelen sizi incitecek olanlar için, kesinlikle bu büyüler onları zorlasanız bile kendinizden uzaklaştırmanıza yardımcı olacaktır.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın