Denenmiş Para Büyüsü Etkileri Nelerdir, Nasıl Bozulur?

Denenmiş Para Büyüsü Yaptıranlar Zengin mi?

Denenmiş para büyüsünün eski kaynaklardaki adı “sihri deni” olarak bilinmektedir. Aslında burdaki “deni” nin anlamı, tarihin ilk çağlarında kullanılan bir para biriminin adıdır. Günümüzde Arapların para birimi olan dinar da adını bu para biriminden almaktadır. Bu yüzden yazılan büyü kitaplarında para büyüsü “sihri deni” olarak geçer. 

Denenmiş Para Büyüsünde Şahit Olunan Olaylar

İtalyan gezginler para büyüsü hakkında bilgi veren ilk kişilerdir. 

Orta Çağ zamanlarında Orta Doğu’ya yaptıkları gezileri yazılı halde anlatan bu gezginler; “Oradaki tüccarların çok kısa zamanlarda zenginleştiğini, yaptıkları her ticaret girişiminde karlı çıktıkları ve çok iyi bir pazarlama yeteneğine sahip oldukları…” şeklinde beyanda bulunmuştur.

Avrupalı gezginler aynı zamanda bu tüccarların üzerlerinde para büyüklüğünde çakıl taşı bulundurduklarını söylemişlerdir. Bu da denenmiş para büyüsünün belirtilerinden biridir. Yani, bu para büyüsü yapıldığına dair en büyük delillerden biridir.

Günümüzde de bu yolla servet sahibi olan insanların pek çok olayı anlatılmaktadır.

Denenmiş Para Büyüsü Etkileri Nelerdir, Nasıl Bozulur?

Denenmiş Para Büyüsü Etkileri Kalıcı mıdır?

Para büyüsü yapılırken tılsımlı sözlerin söylendiği malzeme (çakıl taşı) kişinin üzerinde olduğu sürece para büyüsünün etkileri uzun süre devam eder.

Hatta yaptırdığınız para büyüsünü başkasına aktarmak istiyorsanız, aktarmak istediğiniz kişinin adını 412 kere çakıl taşına okuyup ona verdiğinizde büyü el değiştirmiş olur. Ancak bu çakıl taşı yakılır veya kırılır ise büyü bozulmuş olur. Bu ihtimalleri göz ardı edersek, kişi çakıl taşını yanında taşıdığı sürece hayatı boyunca büyük bir servete sahip olacak ve refah içinde yaşayacaktır.

Para Büyüsü Nasıl Bozdurulur?

Denenmiş para büyüsünü yaptıranlar hayatları boyunca hem kendisi hem de ailesi, huzur içinde yaşar. Bu yüzden para büyüsünü bozdurmayı aklından geçirmez. Gerçek bir medyumun yapacağı kişiye özel büyü bozma duaları ile ya da çakıl taşının yakılıp kırılması ile de mümkündür. Fakat bütün bu ritüellerin tek başınıza yapılmaması gerektiğini, aksi takdirde hayatınızda daha büyük problemlere yol açacağını söylememiz gerekir. Bu yüzden güvenilir medyum ve bu konularda kendin, kanıtlamış olan hocamızla iletişime geçerek her türlü büyü yapma ve büyü bozma çalışmaları için ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın

× Medyum Hocaya Yazın